Dodaj do ulubionych

chce kupic samochód ...

24.07.06, 12:22
mam zamiar kupić auto sprowadzone z Niemiec, jakich formalnosci muszę dokonać,
szczególnie interesuje mnie procedura w Urzędzie Skarbowym, słyszałam że nie
płaci się 2% podatku od umów cywilnoprawnych tylko wypełnia się PIT -25 o
zwolnienie z Vat. Proszę o wyjaśnienia i radę. Z góry dziękuję.Pozrawiam M.

Obserwuj wątek
    • robert888 spadaj leniu 24.07.06, 12:47
    • odin-2 Re: chce kupic samochód ... 24.07.06, 12:56
      Autor: mm1118
      Data: 24.07.06, 12:22
      mam zamiar kupić auto sprowadzone z Niemiec, ( ... ).

      .. no to jestes Panem/Pania - masz pieniadze , kaz sie w lektyce zaniesc do
      dealera i polec mu by umyslnego (murzyna) z papiúrami do urzedow poslal. Pzdr.

      • mm1118 Re: chce kupic samochód ... 24.07.06, 13:50
        Na chamstwo nie ma rady, cóż myslałam że zawiść to juz przeszłość, ale "polskie
        piekiełko" ciągle aktualne.
        • iberia30 Re: chce kupic samochód ... 24.07.06, 17:41
          mm1118 napisała:

          > Na chamstwo nie ma rady, cóż myslałam że zawiść to juz przeszłość,
          ale "polskie piekiełko" ciągle aktualne.

          a mozesz leniuszku skorzystac z wyszukiwarki?Ona naprawde nie gryzie a nikomu
          sie nie chce rowno co tydzien pisac teo samego-temat walkowany x razy.
          • odin-2 Re: chce kupic samochód ... 25.07.06, 07:54
            www.google.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka