mm1118
24.07.06, 12:22
mam zamiar kupić auto sprowadzone z Niemiec, jakich formalnosci muszę dokonać,
szczególnie interesuje mnie procedura w Urzędzie Skarbowym, słyszałam że nie
płaci się 2% podatku od umów cywilnoprawnych tylko wypełnia się PIT -25 o
zwolnienie z Vat. Proszę o wyjaśnienia i radę. Z góry dziękuję.Pozrawiam M.