kodem_pl Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 01:18 widzialem na ulicy... wygladalo... zwyczajnie. Link Zgłoś
wowo5 Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 05:01 Eos mi sie podoba. Wydaje mi sie jednak, ze z silnikiem 2.0T jest pewnie zwrotniejszy, lzejszy i tylko nieco wolniejszy. A do tego tanszy. Ja bym wybral 2.0T. Link Zgłoś
wujo_prezio Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 10:54 stylistycznie wyjatkowo nieudane auto. Z wczesniejszych donosow prasowych aspirowac mialo do passata, taki passat coupe. Widac ze jednak mu znacznie blizej do polo! generalnie auto brzydkie! Link Zgłoś