Dodaj do ulubionych

EOS 3.2 pierwsza jazda

10.11.06, 01:01
www.vwvortex.com/artman/publish/article_1865.shtml
Obserwuj wątek
    • kodem_pl Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 01:18
      widzialem na ulicy... wygladalo... zwyczajnie.
      • wowo5 Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 05:01
        Eos mi sie podoba. Wydaje mi sie jednak, ze z silnikiem 2.0T jest pewnie
        zwrotniejszy, lzejszy i tylko nieco wolniejszy. A do tego tanszy. Ja bym wybral
        2.0T.
    • 77_adam Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 07:20
      stylistyczny shit
    • zwykly_kierowca Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 10:22
      Bardzo ładny samochód.
    • wujo_prezio Re: EOS 3.2 pierwsza jazda 10.11.06, 10:54
      stylistycznie wyjatkowo nieudane auto. Z wczesniejszych donosow prasowych aspirowac mialo do passata, taki passat coupe. Widac ze jednak mu znacznie blizej do polo! generalnie auto brzydkie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka