Dodaj do ulubionych

Volvo S70 2.5 Turbo

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 29.04.03, 10:07
Witam,
Firma w której pracuję, przyjęłą w rozliczeniu od innej firmy samochód Volvo
S70 opisany poniżej. Auto jest bezwypadkowe, sprawne (jedyny mankament to
powierzchowna rysa na lakierze po obu stronach samochodu - złośliwy dowcip
jakiegoś głupawego wandala). Samochód będzie sprzedany prawdopodobnie do
jakiegoś komisu z dużym upustem ponieważ nikt u nas w firmie nie ma czasu
zajmować się sprzedażą. Auto jest b. atrakcyjne (200 koników dosyć soprawnie
porusza tą limuzynę) - niestety pali sporo..., ubezpieczenie tez jest drogie.
Ale auto działa na wyobraźnię.

Jeżeli ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany to proszę o kontakt na
priva:
primus1@go2.pl

- 196 KM; - prod. 1998 r.; I rejestr. VII 1999 r.; - bogate wyposaż (szara
skóra, klimatyzacja dwustrefowa, elektryczna regulacja foteli(z pamięcią), i
in.); - granatowy;- przebieg - 96.000 km. - kupiony jako nowy w
Rzeczypospolitej; miejsce postoju - Warszawa.

pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • Gość: Odyn Re: Volvo S70 2.5 Turbo IP: *.acn.pl / 10.71.4.* 29.04.03, 14:29
      A jaka cena za to cudo?
      • Gość: stadokrów Re: Volvo S70 2.5 Turbo IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 29.04.03, 15:59
        Jeżeli jesteś zainteresowany - zapraszam na priv (jw.).
        Cena atrakcyjna, niższa od rynkowej.

        pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka