Dodaj do ulubionych

Cee'd czy i30

24.04.07, 12:33
Co Wam się bardziej podoba? Cee'd czy i30
www.autoblog.com/photos/hyundai-i30-2/
Obserwuj wątek
    • swoboda_t Re: Cee'd czy i30 24.04.07, 17:05
      Ja tam w ogóle takich samochodów zbytnio nie poważam, ale z podanych
      zdecydowanie Hyundai. Bardziej wyrazisty. Ma mieć też ponoć lepsze materiały we
      wnętrzu i - niestety - bardziej miękkie zawieszenie. Zobaczymy jak ceny.
      • swoboda_t Re: Cee'd czy i30 24.04.07, 17:28
        I jeszcze taka ciekawostka a propos Cee'da - w standardzie jest gwarancja 5+2
        lata lub 150 tysięcy kilometrów. Niektórzy toczyli pianę, że "porządne" firmy
        dają bez limitu (pomijając, że zwykle tylko ustawowe minimalne 24 miesiące) i
        że 150tkm to śmiesznie mało (co też nie jest prawdą, bo to 8-9 lat jazdy
        przeciętnego kierowcy w Europie). No więc specjalnie dla nich i wyjątkowych
        kierowców jeżdżących min. te 50 tysięcy rocznie (czyli głównie PH) Kia oferuje
        opcję zamiany w/w gwarancji na trzyletnią bez limitu przebiegu.
      • mobile5 Re: Cee'd czy i30 24.04.07, 18:43
        swoboda_t napisał:

> Ja tam w ogóle takich samochodów zbytnio nie poważam
        Nie wiem co tu jest do poważania, bądź nie. Dwa samochody tego samego koncernu prawie identyczne mechaniczne, z lekko zmienionymi nastawami zawieszenia i trochę innej budzie, to raczej dobry sposób na utrzymanie starych i pozyskanie nowych klientów minimalnym kosztem.
        • habudzik Re: Cee'd czy i30 24.04.07, 20:46
          No cóż , to niestety racja . Mi jednak podoba się nieco bardziej i30 a
          zwłąszcza wewnątrz . Tak jakby włożyli więcej serca . Pewnie dlatego że to
          Hyundai jest i ma pozostać "pierwszym" a nie Kia . Jeszcze ciekawią mnie
          różnice cenowe .
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka