Dodaj do ulubionych

do pana PREZESA

    • moped Re: do pana PREZESA 27.06.03, 18:14
      przepraszam, za szybko nacisnalem ENTER..

      pod tematem KONIEC ERY ROPY,

      podalem swoja odpowiedz na temat HONDA FCX..
      sporem byla cena samochodu HONDA (blednie podanym przez zemnie Hybrid) za DWA MILIONY USD
      wiecej na temat tego smaochodu mozna znalezsc pod takimi polaczeniami:

      www.cbsnews.com/stories/2002/12/02/tech/main531454.shtml
      www.thecarconnection.com/?article=5962&n=163,196&sid=196
      www.freesen.de/H2expo/henl0101.htm
      www.europeanhonda.demon.nl/hondanews10.htm#fc
      hondacorporate.com/fcx/
      www.autodata.ltd.uk/

      www.autodatapubs.com/
      www.carcostcanada.com/en/
      www.thecarconnection.com/index.asp?n=163,196&sid=196
      • greenblack Prezes ma rację 27.06.03, 18:19
        Hybrydowe Hondy nie kosztują 2 mln, lecz 20 tys. $. To Ty nie wiesz, co to jest
        hybryda, a co samochód napędzany ogniwami paliwowymi.


        Pozdrawiam
        • moped Prezes ma rację ... OCZYWISCIE, ze ma racje:))))) 27.06.03, 18:36
          z tego wynika, ze nie wiem :))))
          ale teraz wiem :)))))

          na serio, duzo ciekawych informacji mozna obecnie przeczytac
          jeszcze 6 miesiecy temu byly tylko wzmianki....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka