moped Re: do pana PREZESA 27.06.03, 18:14 przepraszam, za szybko nacisnalem ENTER.. pod tematem KONIEC ERY ROPY, podalem swoja odpowiedz na temat HONDA FCX.. sporem byla cena samochodu HONDA (blednie podanym przez zemnie Hybrid) za DWA MILIONY USD wiecej na temat tego smaochodu mozna znalezsc pod takimi polaczeniami: www.cbsnews.com/stories/2002/12/02/tech/main531454.shtml www.thecarconnection.com/?article=5962&n=163,196&sid=196 www.freesen.de/H2expo/henl0101.htm www.europeanhonda.demon.nl/hondanews10.htm#fc hondacorporate.com/fcx/ www.autodata.ltd.uk/ www.autodatapubs.com/ www.carcostcanada.com/en/ www.thecarconnection.com/index.asp?n=163,196&sid=196 Link Zgłoś
greenblack Prezes ma rację 27.06.03, 18:19 Hybrydowe Hondy nie kosztują 2 mln, lecz 20 tys. $. To Ty nie wiesz, co to jest hybryda, a co samochód napędzany ogniwami paliwowymi. Pozdrawiam Link Zgłoś
moped Prezes ma rację ... OCZYWISCIE, ze ma racje:))))) 27.06.03, 18:36 z tego wynika, ze nie wiem :)))) ale teraz wiem :))))) na serio, duzo ciekawych informacji mozna obecnie przeczytac jeszcze 6 miesiecy temu byly tylko wzmianki.... Link Zgłoś