Dodaj do ulubionych

Coi robic?

08.12.07, 20:09
kupiłem samodód, który jest zarejestrowany w polsce. mam spisana umowę
kupna-sprzedaży, umowę opłaciłem w urzedzie skarbowym, ubezpieczenie OC
dobiegło końca i wykupiłem to ubezpieczenie na siebie (na podstawie umowy).
także jest ciągłość ubezpieczenia...

czy musze zmienić tablice i dowód rejestracyjny w ciągu 30 dni od daty zakupu
(tak powinno byc według polskiego prawa)? Musze przerejestrowac grata, zeby go
sprzedac?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka