Gość: Olinapetoli
IP: *.domena.pl
19.08.03, 09:22
Kumpel jeździł peugeotem 305, poimimo 20 wielu latek dobrze się spisywał, aż
kiedyś się rozkraczył i stwierdził że nie opłaca mu się go robić.
Kupił renault 19 z automatem 10-co letnie przebieg ok, 150tk. Robił
alternator, rozrusznik, skrzynie biegów, ostatnio słyszałem padły mu
amortyzatory.
Ja też mam PEUGEOTA 205 diesel 330tk przebiegu i auto jeździ.
Chcę zmienić moje autko na megankę diesel ewentualnie PEUGEOT-a 306, ale
troszeczkę się przestraszyłem.
Kto mi odpowie, czy dobrze rozumuję, czy to zbieg okoliczności?