Gość: Karamella
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
23.10.03, 22:27
Powiem wam tyle: Mercedesy krytykuja tylko ci, ktorych nie stac na samochody
tej klasy albo nigdy nimi nie jechali. Gdyby ktos skrytykowal moje cudowne
SLK(przy mnie oczywiscie) dostalby w morde, a moje dwucentymetrowe paznokcie
znalazlby sie w jego oczach.
Mam jednego Boga-klasa SL...