Dodaj do ulubionych

Mercedes=Bóg

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.10.03, 22:27
Powiem wam tyle: Mercedesy krytykuja tylko ci, ktorych nie stac na samochody
tej klasy albo nigdy nimi nie jechali. Gdyby ktos skrytykowal moje cudowne
SLK(przy mnie oczywiscie) dostalby w morde, a moje dwucentymetrowe paznokcie
znalazlby sie w jego oczach.

Mam jednego Boga-klasa SL...
Obserwuj wątek
    • Gość: Milos Re: Mercedes=Bóg IP: 62.233.141.* 23.10.03, 22:37
      Gość portalu: Karamella napisał(a):

      > Powiem wam tyle: Mercedesy krytykuja tylko ci, ktorych nie stac na samochody
      > tej klasy albo nigdy nimi nie jechali. Gdyby ktos skrytykowal moje cudowne
      > SLK(przy mnie oczywiscie) dostalby w morde, a moje dwucentymetrowe paznokcie
      > znalazlby sie w jego oczach.
      >
      > Mam jednego Boga-klasa SL...

      Ale z ciebie pustak...
      • Gość: Karamella Re: Mercedes=Bóg IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.10.03, 22:46
        A z ciebie prostak...
        Zyj dalej w ograniczenich....
        • Gość: tom-ek Re: Mercedes=Bóg IP: *.net / *.net 23.10.03, 23:00
          A ja bym Ci wbił swojego 18cm penisa;)
        • Gość: oj rety Re: Mercedes=Bóg IP: 62.233.164.* 25.10.03, 07:46
          Komu zrobiłaś dobrze że ci kupił takie cacko?
    • Gość: x Re: Mercedes=Bóg IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 23.10.03, 23:23
      > Mam jednego Boga-klasa SL...

      Piękna reklama dla Mercedesa.
      Samochód dla debili po zawodówce którzy
      dorobili się na hurtowniach, fabrykach
      tandetnych i wiesniackich mebli itp ...

      Ale w Polsce (i na wschód) oczywiscie.
      Tutaj zdarzają sie takie absurdy.
    • Gość: karburatorek Re: Mercedes=Bóg IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.10.03, 00:02
      SL czy SLK? Może obojętne, byle by było?
      • Gość: zabaa Re: Mercedes=Bóg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.03, 00:42
        typowa forumowa prowokacja
    • Gość: Aragorn Re: Mercedes=Bóg IP: *.aster.pl / *.acn.pl 24.10.03, 00:45
      SLK pasuje idealnie do dwucentymetrowych paznokci. Taki mesio dla lalek -
      wygląd powodujący drżenie kolan u dziewczyn pod dyskoteka i nic wiecej. A
      wymienianie jednym tchem SL i SLK, to już koleżanko przegięcie. Za to, myśląc
      w twoich kategoriach, należy się zdrowy kop w japę.
    • Gość: lido Re: Mercedes=Bóg IP: *.zie.pg.gda.pl 24.10.03, 03:01
      Majac takie pieniadze tylko frajer kupuje merca , jest tyle lepszych wozow za
      takie pieniadze.
      • Gość: kuzyn Re: Mercedes=Bóg IP: *.fastres.net 24.10.03, 06:02
        ...........Mianowicie?...........
        • Gość: dddd Re: Mercedes=Bóg IP: *.inetia.pl 24.10.03, 07:56
          Prawdziwe Mercedesy kończą się na modelach w124 i w 126 nowsze to kupa
          elektroniki i psują się częściej.
          • Gość: Michal Re: Mercedes= Top IP: *.telia.com 24.10.03, 11:18
            dddd zgodze sie z Toba cos w tym jest.Pzdr.Michal
            P.S Moze tez dlatego ze sa one nieosiagalne obecnie dla przecietnej ciezko
            pracujacej kieszeni.
    • Gość: brian Re: Mercedes=Bóg IP: *.defbank.com.pl 24.10.03, 10:59
      Konstruktorzy "Titanica" ( okrętu, nie filmu ) też uważali go za Boga......
      • Gość: Kierowiec Nie konstruktorzy IP: *.b.pppool.de 24.10.03, 18:18
        Gość portalu: brian napisał(a):

        > Konstruktorzy "Titanica" ( okrętu, nie filmu ) też uważali go za Boga......

        Nie konstruktorzy, a marketing do spolki z dziennikarstwem stworzyli mitologie.
        Konstruktorzy od poczatku dokladnie wiedzieli, po zatopieniu ilu przedzialow
        wodoszczelnych jednostka pojdzie na dno.

        Pozdr.

        K.
    • Gość: Piernik Co, taki kociak? Z tym pluszowym wygladem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.03, 11:42
      Mozesz mowic co chcesz jednak dla mnie Mercedes zawsze bedzie samochodem bez
      charakteru -no moze przesadzam ale jesli juz ma jakis charakter to tak kobiecy
      jak jego nazwa.
      P.S. : Troche krytyki wyszlo by Ci tylko na dobre, a dawanie komus za to "w
      morde" swiadczy tylko o tym, ze mimo tego ze masz kase na fajna bryke, to
      poziomem kultury niezbyt odbiegasz od panienek, ktore wieczorami zajmuja
      miejsca pod latarniami.
      • Gość: Marek Re: Co, taki kociak? Z tym pluszowym wygladem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.03, 16:00
        Moze to wlasnie jest panienka ktora sie dorobila kasy na swojego merca ,
        wlasnie pod latarnia :))
        • Gość: Karamella Re: Co, taki kociak? Z tym pluszowym wygladem? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.10.03, 18:40
          No niestety musze cie rozczarowac, nie zarobilam na mojego mercedesa po
          latarnia, po prostu dostalam go na urodziny
          • domofon1 Re: Co, taki kociak? Z tym pluszowym wygladem? 24.10.03, 22:33
            Gość portalu: Karamella napisał(a):

            > No niestety musze cie rozczarowac, nie zarobilam na mojego mercedesa po
            > latarnia, po prostu dostalam go na urodziny

            Od tatusia mającego malutki biznesik w Pruszkowie?
            A dołączył taką maskotkę w dresiku w czapeczce z Adidasa???
            A opłacił abonamencik tym z Łomianek??
    • Gość: TO JA Re: Mercedes=Bóg IP: *.honeywell.com 24.10.03, 20:43
      Mialem w zyciu wiele samochodow, Mercedesy dwa (200D i 280SE),mowie o latach 70-
      tych i 80-tych. Wtedy to bylo cos. BMW 525i 1993 przechodzilo mi 290 tys mil
      czyli 460 tys km i dalej jest jak nowe. Zostaje w rodzinie dla corki a ja
      kupuje sobie BMW 530i 2004. Jako czlowiek "z branzy" wole BMW. To tylko dla
      informacji a nie dla rozpoczecia sporu. Pozdrowienia
    • Gość: TO JA Z Re: Mercedes=Bóg IP: *.honeywell.com 24.10.03, 20:44
    • Gość: TO JA Re: Mercedes=Bóg IP: *.honeywell.com 24.10.03, 20:46
      Aha, Dla sprostowania, nie ma klasy SL, jest klasa S.
      P.S. Mercedes mi podpadl jak zaczal robic male samochody.
      • Gość: Karamella Do" to ja" IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.10.03, 22:18
        Gość portalu: TO JA napisał(a):

        > Aha, Dla sprostowania, nie ma klasy SL, jest klasa S.
        > P.S. Mercedes mi podpadl jak zaczal robic male samochody.

        To wejdz na niemiecka strone mercedesa i zobacz. Jak byk jest napisana klasa
        SL. S klasa to limuzyny, a SL to roadster
        • Gość: TO JA Re: Do' to ja' IP: *.honeywell.com 24.10.03, 22:55
          Jak by jej nie nazywac to nie jest "erste klasse", Pozdrawiam i gratuluje
          samochodu.
          • Gość: Szybki Re: Do' to ja' IP: *.proxy.aol.com 25.10.03, 05:45
            Karamella ma racje w tym wypadku, Mercedes ma model klasy SL i rowniez jest
            Klasa S. Mam klase S500 rowniez sa S430 i S600. Pozd. z Kaliforni.
            • Gość: Szybki Re: Do' to ja' IP: *.proxy.aol.com 25.10.03, 06:12
              Jezeli chodzi o Klase Sl to dodam ze SL50 Roadster w USA kosztuje $89000,SL55
              AMG $120000,i SL600 $1270000. Pozdrawiam z Kaliforni.
              • Gość: Marek Re: Do' to ja' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.03, 20:45
                Ja tez bym wolal bmw od snobistycznego merca
                • Gość: Kml Re: Do' to ja' IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.03, 18:00
                  Mi jak dotąd BMW się nie podobało - zbyt ascetycznie.
                  • Gość: TO JA Re: Do' to ja' IP: *.lsanca1.dsl-verizon.net 26.10.03, 23:48
                    Gość portalu: Kml napisał(a):

                    > Mi jak dotąd BMW się nie podobało - zbyt ascetycznie.
                    Czyli teraz, po wypuszczeniu nowego w serii "5" juz ci sie podoba? Jezeli tak
                    to gratulacje.
    • Gość: M Prawdziwa cnota krytyk się nie boi IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.03, 17:54
      Autor/ka tego tematu chyba przesoliła.
      Mój ojciec ma ML, matka C-Sportcoupe, a ja A-klasę i jakoś szlag mnie nie
      trafia jak ktoś mówi to i owo o Mercedesach.
      Troszkę umiaru człowieku!
    • Gość: Niknejm Re: Mercedes=Bóg IP: 5.3.1R* / *.pg.com 27.10.03, 10:24
      > Mam jednego Boga-klasa SL...

      A Ty jesteś jego kapłanką? Czy prorokiem? ;-)
      Jeśli w ramach obrzędów religijnych odstawiasz tańce nago na masce Merca, to
      nie powiem - może to wyglądać interesująco :-))

      Pzdr
      Niknejm

      P.S. Zjechałem pod stół ze śmiechu :-)
    • Gość: Ks. Re: Mercedes=Bóg IP: 158.75.29.* 28.10.03, 12:36
      Eeeeee, co to za Bóg, którego można zobaczyć w każdym większym mieście (i nie
      tylko), a do tego w salonach...

      Jak zarobisz, to sobie kupisz... Twojego boga.

      Śmiechu warte.
    • przemo_c Re: Mercedes=Bóg 28.10.03, 13:50
      Dziewczyno, idź się lecz... Nie lecz swoich kompleksów na tym forum... Jeśli
      chcesz, wspomogę Cię finansowo w tym procesie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka