czesio1111
20.11.08, 12:26
Witam,
Nie podoba mi się jak oczerniasz moją osobę. To nie jest chyba fer.
Ja nie chcesz czytać moich porad lub nie podobają ci się to ich nie czytaj!
Nigdy nie uważałem się za "fachowca" jak to mnie nazwałaś anie nie faworyzuje
żadnej nawigacji zresztą jak byś uważnie przeczytała mój wątek to być
wiedziała. Pisze o tych nawigacjach na których się znam. I nie zmuszam nikogo
do kupowania w moim sklepie!!!
Dziele się swoja wiedza z ludźmi którzy potrzebują rady w wyborze nawigacji...
Pozdrawiam:)