Dodaj do ulubionych

Do marta_88_wawa

20.11.08, 12:26
Witam,
Nie podoba mi się jak oczerniasz moją osobę. To nie jest chyba fer.
Ja nie chcesz czytać moich porad lub nie podobają ci się to ich nie czytaj!
Nigdy nie uważałem się za "fachowca" jak to mnie nazwałaś anie nie faworyzuje
żadnej nawigacji zresztą jak byś uważnie przeczytała mój wątek to być
wiedziała. Pisze o tych nawigacjach na których się znam. I nie zmuszam nikogo
do kupowania w moim sklepie!!!
Dziele się swoja wiedza z ludźmi którzy potrzebują rady w wyborze nawigacji...
Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • marta_88_wawa Re: Do marta_88_wawa 20.11.08, 20:19
      nie. nie zmuszasz nikogo do kupowania w swoim sklepie. skad.
      typowo fachowe porady jakich udzielasz sa dokladnie na poziomie pytan:
      poradzcie, co kupic....
      ale zeby dostac odpowiedz na pytanie, jak sie robi kopie wlasnych punktow poi w
      nuvi 760 - nie ma odpowiedzi.
      nie ma wiedzy - nie ma odpowiedzi.
      kierowanie sie jakakolwiek rada kogos, kto nie ma wiedzy jest glupota, a ze
      glupich nie sieja - watek bedzie sie rozrastal w nieskonczonosc
      • czesio1111 Re: Do marta_88_wawa 21.11.08, 11:56
        No chyba się nie rozumiemy...
        Ja nie muszę wiedzieć wszystkich rzeczy o nawigacji i nie wiem skąd takie
        nastawienie u Pani?
        Tak jak napisałem udzielam rad na tematy na których się znam.
        A jeżeli chodzi o chodzi o moja wiedzę to proszę dokładnie poczytać mój wątek.
        No i ostatnia rzecz nie wiem kto dał Pani prawo do obrażania ludzi i nazywania
        ich "głupimi" ale chyba podstawowe zasady kultury osobistej na to nie pozwalają...
        A jeżeli ktoś je łamie to wystawia o sobie świadectwo.
        Jeżeli jedna to co napisałem Pani nie przekona zapraszam do sklepu
        to chętnie z Panią podyskutuje na tematy nawigacji.
    • czesio1111 Re: Do marta_88_wawa 21.11.08, 12:02
      A i jeżeli chodzi o pani pytanie: "jak zrobić kopie
      wlasnych, wprowadzonych punktow do komputera?".
      To najlepsza drogą, o której (jak to Pani nazwała głupi ludzie) nie pamiętają
      jest pytanie producentów urządzeń.
      Polecam dwie strony:
      www.garmin.pl gdzie znajdzie pani kontakt do konsultantów.
      www.garniak.pl strona poświęcona tylko i wyłącznie garminom...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka