Gość: tom
IP: *.gprs.plus.pl
25.11.08, 22:38
gdyby takie auta były w polsce jak marutii czy altko to bym kupił dwa dla żony i dla mnie, mam marutii 240 tyś.km. 15 lat.jest to auto niezawodne ,igełka ale dla mądrych kierowców zresztą jak kazde inne .fan tom.