Dodaj do ulubionych

Nowe Suzuki Alto

IP: *.gprs.plus.pl 25.11.08, 22:38
gdyby takie auta były w polsce jak marutii czy altko to bym kupił dwa dla żony i dla mnie, mam marutii 240 tyś.km. 15 lat.jest to auto niezawodne ,igełka ale dla mądrych kierowców zresztą jak kazde inne .fan tom.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka