tierralatina 02.12.08, 19:34 Sa moze na sali znawcy amerykanskich samochodow? Ale tych z lat 70-tych... Moze ktos pomoze rozstrzygnac spor - jaki model Forda jest na tym zdjeciu? Z gory dzieki za pomoc. Link Zgłoś Obserwuj wątek
dewulot1 Musisz wytezyc wzrok 02.12.08, 22:00 Wtedy na tym zdjeciu zobaczysz je obydwa albo nawet wszystkie trzy. Link Zgłoś
tierralatina Re: Musisz wytezyc wzrok 04.12.08, 01:08 Czyli? tez myslisz, ze to skladak? Bo istnieje jeszcze mozliwosc, ze to jakas latynoamerykanska wersja? Link Zgłoś
dewulot1 Skladanka 04.12.08, 03:22 Buda jest Ford Torino (Gran Torino?), wlot powietrza jest zupelnie wlasnej roboty, autentyczny wlot mialby wytloczone F O R D albo po prostu bialo-niebieski standardowy znaczek Forda. Emblemat wyglada troche jak Lincoln ale ten z kolei nie mial LTD. Podejrzewam ze pan artysta blacharz upiekszyl swoje dzielo wlotu powietrza jakims dostojnym emblematem z calkowicie innego samochodu. Link Zgłoś
tierralatina Re: Skladanka 04.12.08, 12:42 No nie, sprawdzilem. Znaczek jest dokladnie taki jaki miewaly fordy LTD. Co wiecej niektore z nich nie mialy napisu Ford z przodu: img177.imageshack.us/img177/2368/cv0011hh.jpg Link Zgłoś
dewulot1 Re: Skladanka 04.12.08, 16:06 Zgadza sie, ale ten znaczek jest z pozniejszych modeli niz ten na zdjeciu. Kratka i ramka wlotu powietrza sa jednak z kategorii "wyprodukowano w jednym egzemplarzu". Link Zgłoś
tierralatina Re: Skladanka 05.12.08, 01:49 Juz wiem. To jest jednak Ford LTD w wersji latynoamerykanskiej, czyli robiony na bazie Torino. Kratka rzeczywiscie nieoryginalna. Link Zgłoś