Dodaj do ulubionych

Ford LTD? Czy moze Torino?

02.12.08, 19:34
Sa moze na sali znawcy amerykanskich samochodow? Ale tych z lat 70-tych... Moze ktos pomoze rozstrzygnac spor - jaki model Forda jest na tym zdjeciu?


Z gory dzieki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • dewulot1 Musisz wytezyc wzrok 02.12.08, 22:00
      Wtedy na tym zdjeciu zobaczysz je obydwa albo nawet wszystkie trzy.
      • tierralatina Re: Musisz wytezyc wzrok 04.12.08, 01:08
        Czyli? tez myslisz, ze to skladak? Bo istnieje jeszcze mozliwosc, ze
        to jakas latynoamerykanska wersja?
        • dewulot1 Skladanka 04.12.08, 03:22
          Buda jest Ford Torino (Gran Torino?), wlot powietrza jest zupelnie
          wlasnej roboty, autentyczny wlot mialby wytloczone F O R D albo po
          prostu bialo-niebieski standardowy znaczek Forda. Emblemat wyglada
          troche jak Lincoln ale ten z kolei nie mial LTD. Podejrzewam ze pan
          artysta blacharz upiekszyl swoje dzielo wlotu powietrza jakims
          dostojnym emblematem z calkowicie innego samochodu.
          • tierralatina Re: Skladanka 04.12.08, 12:42
            No nie, sprawdzilem. Znaczek jest dokladnie taki jaki miewaly fordy LTD. Co
            wiecej niektore z nich nie mialy napisu Ford z przodu:
            img177.imageshack.us/img177/2368/cv0011hh.jpg
            • dewulot1 Re: Skladanka 04.12.08, 16:06
              Zgadza sie, ale ten znaczek jest z pozniejszych modeli niz ten na
              zdjeciu. Kratka i ramka wlotu powietrza sa jednak z
              kategorii "wyprodukowano w jednym egzemplarzu".
              • tierralatina Re: Skladanka 05.12.08, 01:49
                Juz wiem. To jest jednak Ford LTD w wersji latynoamerykanskiej,
                czyli robiony na bazie Torino. Kratka rzeczywiscie nieoryginalna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka