15.04.09, 11:04
10:53 no ładnie. Niezła impreza była :)
Obserwuj wątek
    • Gość: M 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:04
      12.59MB ?
    • Gość: mateusz Re: 12.59MB IP: *.chello.pl 15.04.09, 11:05
      na prawda prawda Pan Jacek troche "zmeczony" dzisiaj ;D
    • Gość: Ttt Re: 12.59MB IP: 193.111.166.* 15.04.09, 11:30
      Nareszcie jest. Zagladałem od 8.00. Fajne ciekawostki.
      Pozdrawiam
    • Gość: gosc Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:50
      5 L wachy na minute :) dobre
      mozna by takie dane dolaczas do standardowych prospektow w salonach :)
      Niektozy mieli by sie czym pochwalic :D zwlaszcza amerykancy
    • Gość: JJ Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:53
      Miejsce akcji -parking na Wilanowskiej z idiotycznym wyjazdem, pomyślanym chyba tylko dla maluchów albo niepomyślanym w ogóle- o ile ktoś ma samochód skręcający z miejsca o 90' ;]
      Pozdrawiam
    • afro-beat Re: 12.59MB 15.04.09, 11:59
      odcinek kręcony chyba w zeszłym tygodniu :)

      ciekawe o ile wcześniej są kręcone te odcinki :)
    • Gość: fd-q Re: 12.59MB IP: 194.9.67.* 15.04.09, 12:02
      Wcale nie w zeszłym tygodniu. Mógł być kręcony w poniedziałek bo ładna pogoda i parking zamknięty :)
    • Gość: <>< Re: 12.59MB IP: *.175.152.2.koba.pl 15.04.09, 14:00
      a ten filmik z veyronem to staaaaary juz;P
    • Gość: przemek Re: 12.59MB IP: *.skarpam.net 15.04.09, 17:38
      cos dlugoooooooooooooo
    • Gość: Adas Re: 12.59MB IP: *.strong-pc.com 15.04.09, 18:43
      najbardziej rozwala banner na ścianie za tym parkingiem, z którego spadł lexus: INSURANCE ;)
    • Gość: o kurcze Re: 12.59MB IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.04.09, 18:45
      ci chińczycy nieźli byli żeby coś takiego zbudować
    • Gość: o kurcze Re: 12.59MB IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.04.09, 18:59
      bym zapomniał fajny odcinek :)
    • Gość: Wolek Re: 12.59MB IP: *.warszawa.mm.pl 15.04.09, 21:06
      Pan Jacek podsunął mi świetny pomysł na biznes! Kupuję Veyrona, zdzieram lakier, poleruję i sprzedaję o 300 tys. euro drożej, to chyba byłby najłatwiej zarobiony milion (z górką) złotych w życiu :P Dzięki, Panie Jacku :D
    • Gość: opti Re: 12.59MB IP: 194.9.67.* 16.04.09, 08:35
      No ok, ok. KUP Veyrona to pogadamy :)
    • Gość: Arq Re: 12.59MB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.09, 10:45
      Mimo wszystko polerowanie aluminium wydaje mi sie drozsze niz lakierowanie ...
    • Gość: stanczyk ernwopr@w Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 15:53
      ta..miejsca parkingowe to problem w duzych miastach...

      mysle ze na ulicach powinny jedzic auta urodziwe , a wszystkie ine "dziunki" (od ang. "junk") i niewyraziste powinny isc do kasacji, a wlascicieli powsadzac w autobusy ..
      ..liczylem kiedys ile samochodów jezdzi z 1 kierowccą....odpowiedz 8/9 na 10 jezdzi z jednym kierowca !- prezesy pier..kazdy musi miec swoj SAMOCHÓD !!, a potem ze sie korkuja drogi (korek najbardziej stresujaca i dziadowska rzecz jaka cie czeka na drodze..
      a w cywilizowanym swiecie jezdza juz na rowerach (Kopenhaga , Paryz , amsterdam)...ale my sa za murzynami i chinczykami (w pekiinie tez wiecej rowerow niz aut ;)/...

      co do PUR SANGA - ta swiecąca karoseria jest tak cool, ze warto dac te 300 tys euro wicej :P.czasem mniej znaczy wiecej .
      dlaczego takie oryginalne rozwiazanie jasz szlifowane alu jest tak zadkie (z tego co pamietam to Shelby zaprezentowal taki projekt..czasem jak sie rowery sklada , to wlasnie rame tylko bezarwnym sie przecaga - efekt murowany !
    • Gość: stanczyk ernwopr@w Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 15:53
      ta..miejsca parkingowe to problem w duzych miastach...

      mysle ze na ulicach powinny jedzic auta urodziwe , a wszystkie ine "dziunki" (od ang. "junk") i niewyraziste powinny isc do kasacji, a wlascicieli powsadzac w autobusy ..
      ..liczylem kiedys ile samochodów jezdzi z 1 kierowccą....odpowiedz 8/9 na 10 jezdzi z jednym kierowca !- prezesy pier..kazdy musi miec swoj SAMOCHÓD !!, a potem ze sie korkuja drogi (korek najbardziej stresujaca i dziadowska rzecz jaka cie czeka na drodze..
      a w cywilizowanym swiecie jezdza juz na rowerach (Kopenhaga , Paryz , amsterdam)...ale my sa za murzynami i chinczykami (w pekiinie tez wiecej rowerow niz aut ;)/...

      co do PUR SANGA - ta swiecąca karoseria jest tak cool, ze warto dac te 300 tys euro wicej :P.czasem mniej znaczy wiecej .
      dlaczego takie oryginalne rozwiazanie jasz szlifowane alu jest tak zadkie (z tego co pamietam to Shelby zaprezentowal taki projekt..czasem jak sie rowery sklada , to wlasnie rame tylko bezarwnym sie przecaga - efekt murowany !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka