Gość: mateusz Re: 12.59MB IP: *.chello.pl 15.04.09, 11:05 na prawda prawda Pan Jacek troche "zmeczony" dzisiaj ;D Link Zgłoś
Gość: Ttt Re: 12.59MB IP: 193.111.166.* 15.04.09, 11:30 Nareszcie jest. Zagladałem od 8.00. Fajne ciekawostki. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: gosc Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:50 5 L wachy na minute :) dobre mozna by takie dane dolaczas do standardowych prospektow w salonach :) Niektozy mieli by sie czym pochwalic :D zwlaszcza amerykancy Link Zgłoś
Gość: JJ Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:53 Miejsce akcji -parking na Wilanowskiej z idiotycznym wyjazdem, pomyślanym chyba tylko dla maluchów albo niepomyślanym w ogóle- o ile ktoś ma samochód skręcający z miejsca o 90' ;] Pozdrawiam Link Zgłoś
afro-beat Re: 12.59MB 15.04.09, 11:59 odcinek kręcony chyba w zeszłym tygodniu :) ciekawe o ile wcześniej są kręcone te odcinki :) Link Zgłoś
Gość: fd-q Re: 12.59MB IP: 194.9.67.* 15.04.09, 12:02 Wcale nie w zeszłym tygodniu. Mógł być kręcony w poniedziałek bo ładna pogoda i parking zamknięty :) Link Zgłoś
Gość: <>< Re: 12.59MB IP: *.175.152.2.koba.pl 15.04.09, 14:00 a ten filmik z veyronem to staaaaary juz;P Link Zgłoś
Gość: Adas Re: 12.59MB IP: *.strong-pc.com 15.04.09, 18:43 najbardziej rozwala banner na ścianie za tym parkingiem, z którego spadł lexus: INSURANCE ;) Link Zgłoś
Gość: o kurcze Re: 12.59MB IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.04.09, 18:45 ci chińczycy nieźli byli żeby coś takiego zbudować Link Zgłoś
Gość: o kurcze Re: 12.59MB IP: *.multimo.gtsenergis.pl 15.04.09, 18:59 bym zapomniał fajny odcinek :) Link Zgłoś
Gość: Wolek Re: 12.59MB IP: *.warszawa.mm.pl 15.04.09, 21:06 Pan Jacek podsunął mi świetny pomysł na biznes! Kupuję Veyrona, zdzieram lakier, poleruję i sprzedaję o 300 tys. euro drożej, to chyba byłby najłatwiej zarobiony milion (z górką) złotych w życiu :P Dzięki, Panie Jacku :D Link Zgłoś
Gość: opti Re: 12.59MB IP: 194.9.67.* 16.04.09, 08:35 No ok, ok. KUP Veyrona to pogadamy :) Link Zgłoś
Gość: Arq Re: 12.59MB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.09, 10:45 Mimo wszystko polerowanie aluminium wydaje mi sie drozsze niz lakierowanie ... Link Zgłoś
Gość: stanczyk ernwopr@w Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 15:53 ta..miejsca parkingowe to problem w duzych miastach... mysle ze na ulicach powinny jedzic auta urodziwe , a wszystkie ine "dziunki" (od ang. "junk") i niewyraziste powinny isc do kasacji, a wlascicieli powsadzac w autobusy .. ..liczylem kiedys ile samochodów jezdzi z 1 kierowccą....odpowiedz 8/9 na 10 jezdzi z jednym kierowca !- prezesy pier..kazdy musi miec swoj SAMOCHÓD !!, a potem ze sie korkuja drogi (korek najbardziej stresujaca i dziadowska rzecz jaka cie czeka na drodze.. a w cywilizowanym swiecie jezdza juz na rowerach (Kopenhaga , Paryz , amsterdam)...ale my sa za murzynami i chinczykami (w pekiinie tez wiecej rowerow niz aut ;)/... co do PUR SANGA - ta swiecąca karoseria jest tak cool, ze warto dac te 300 tys euro wicej :P.czasem mniej znaczy wiecej . dlaczego takie oryginalne rozwiazanie jasz szlifowane alu jest tak zadkie (z tego co pamietam to Shelby zaprezentowal taki projekt..czasem jak sie rowery sklada , to wlasnie rame tylko bezarwnym sie przecaga - efekt murowany ! Link Zgłoś
Gość: stanczyk ernwopr@w Re: 12.59MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 15:53 ta..miejsca parkingowe to problem w duzych miastach... mysle ze na ulicach powinny jedzic auta urodziwe , a wszystkie ine "dziunki" (od ang. "junk") i niewyraziste powinny isc do kasacji, a wlascicieli powsadzac w autobusy .. ..liczylem kiedys ile samochodów jezdzi z 1 kierowccą....odpowiedz 8/9 na 10 jezdzi z jednym kierowca !- prezesy pier..kazdy musi miec swoj SAMOCHÓD !!, a potem ze sie korkuja drogi (korek najbardziej stresujaca i dziadowska rzecz jaka cie czeka na drodze.. a w cywilizowanym swiecie jezdza juz na rowerach (Kopenhaga , Paryz , amsterdam)...ale my sa za murzynami i chinczykami (w pekiinie tez wiecej rowerow niz aut ;)/... co do PUR SANGA - ta swiecąca karoseria jest tak cool, ze warto dac te 300 tys euro wicej :P.czasem mniej znaczy wiecej . dlaczego takie oryginalne rozwiazanie jasz szlifowane alu jest tak zadkie (z tego co pamietam to Shelby zaprezentowal taki projekt..czasem jak sie rowery sklada , to wlasnie rame tylko bezarwnym sie przecaga - efekt murowany ! Link Zgłoś