Dodaj do ulubionych

VW z Czech

11.12.03, 08:15
Ktos tam napisal:

"....decydowały przede wszystkim znaczne różnice cenowe i w końcu całkiem
przyzwoita jakość "VW z Czech"."

I co? Caly czas twierdzicie, skodziarze, ze nie uwazacie swoich cudow techniki
za VW?
Obserwuj wątek
    • Gość: Miki Re: VW z Czech IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.03, 08:53
      A ktoś tam napisał, że należy puścić baką, aby przestał trzeszczeć fotel, a
      ktoś powiedział, a ktoś beknął itd., itp., twój swiat to domysły, dopisuję 2
      głupotogodziny dla ćwoka.
    • mac.card Marceli módl się o zdrowie 11.12.03, 10:42
      bo na modlitwy o rozum jest już za późno.

      Jesteś beznadziejnym przypadkiem.

      Nie masz poczucia humoru, bo nie potrafisz śmiać się sam z siebie. Wątki
      niewygodne omijasz, udajesz że ich nie widzisz.

      Nie masz za grosz klasy, bo powtarzasz uparcie wciąż te same twierdzenia i jak
      by inni nie zaprzeczali, to ty i tak wiesz lepiej co oni myślą. W dodatku
      własne fobie wpierasz innym.

      Jesteś takim ruskim komputerem, który wszystko wie najlepiej. A jak go
      amerykański komputer zapytał ile bochenków chleba przypada na jednego obywatela
      Rosji, to ruski komputer odpowiedział: - A u was biją murzynów!

      Bo bez względu na fakty, okoliczności, Twoje musi być na wierzchu. Aby to
      osiągnąć posuwasz się do kłamstwa i jeszcze bezczelnie twierdzisz, że to kłamią
      inni, a nie ty.

      Zasługujesz tylko na to, żeby napluć ci w twarz. A potem byś się oblizał i z
      zadowoleniem stwierdził, że śniadanie masz za sobą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka