marceli.szpak 11.12.03, 08:15 Ktos tam napisal: "....decydowały przede wszystkim znaczne różnice cenowe i w końcu całkiem przyzwoita jakość "VW z Czech"." I co? Caly czas twierdzicie, skodziarze, ze nie uwazacie swoich cudow techniki za VW? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Miki Re: VW z Czech IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.03, 08:53 A ktoś tam napisał, że należy puścić baką, aby przestał trzeszczeć fotel, a ktoś powiedział, a ktoś beknął itd., itp., twój swiat to domysły, dopisuję 2 głupotogodziny dla ćwoka. Link Zgłoś
mac.card Marceli módl się o zdrowie 11.12.03, 10:42 bo na modlitwy o rozum jest już za późno. Jesteś beznadziejnym przypadkiem. Nie masz poczucia humoru, bo nie potrafisz śmiać się sam z siebie. Wątki niewygodne omijasz, udajesz że ich nie widzisz. Nie masz za grosz klasy, bo powtarzasz uparcie wciąż te same twierdzenia i jak by inni nie zaprzeczali, to ty i tak wiesz lepiej co oni myślą. W dodatku własne fobie wpierasz innym. Jesteś takim ruskim komputerem, który wszystko wie najlepiej. A jak go amerykański komputer zapytał ile bochenków chleba przypada na jednego obywatela Rosji, to ruski komputer odpowiedział: - A u was biją murzynów! Bo bez względu na fakty, okoliczności, Twoje musi być na wierzchu. Aby to osiągnąć posuwasz się do kłamstwa i jeszcze bezczelnie twierdzisz, że to kłamią inni, a nie ty. Zasługujesz tylko na to, żeby napluć ci w twarz. A potem byś się oblizał i z zadowoleniem stwierdził, że śniadanie masz za sobą. Link Zgłoś