djamika
04.04.07, 21:08
witam serdecznie po wszelkich analizach zdecydowałam sie na wyjazd w sierpniu
na wyspe Rab(mam nadzieje ,że dobry wybór).Ale chciałabym wczesniej zarezerwowac kwatery.Może ktoś z was może polecic jakieś kwaterki bedę wdzięczna .