Gość: ola
IP: 89.108.217.*
06.02.09, 22:12
witam mam pytanko , czy ktos był już z nimi na wakacjach , myslałam
o Chorwacji , jak wygląda willowy namiot , czy mogę tam spokojnie
pojechac z 6 letnim dzieckiem od 22 sierpnia na 2 tyg -
www.selectcamp.com.pl