Dodaj do ulubionych

Orebić - hotel Komodor **

18.06.09, 12:58
Proszę o informacje o hotelu Komodor**.
Jeśli ma ktoś jakieś zdjecia z tego hotelu proszę o przesłanie na maila
ewelina988@vp.pl
z góry dziekuje za wszystkie informacje ;]]
Obserwuj wątek
      • Gość: oliwia Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.07.09, 14:49
        pewnie rekompensatą jest widok na Korculę ;)
        czy serwowane w hotelu posiłki są smaczne, czy porcje są wystarczające żeby się najeśc ?
        czy z hotelu do centrum można spokojnie pójśc na piechotę, ale nie wzdłuż ruchliwej ulicy (wyczytałam, że odległośc około 4 km) ?
        czy w pobliżu hotelu są jakieś sklepy i knajpy godne polecenia ?
        a jak wygląda teren wokół hotelu i plaża należącą do niego - znośna ?

z góry dzięki za odpowiedzi!
    • Gość: JJ Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.net.stream.pl 05.07.09, 16:47
      Pobyt na przełomie sierpnia i wrzesnia ma wiele zalet ale co jest
      dla jednego zaletą dla innego wadą. Plaza drobnokamienisto-
      zwirkowa , duzo zieleni w otoczeniu hotelu. Wybierwac pokoj z
      widokiem na gory / cudownie widokowo, a nie goracow , bo pokoje beż
      klimatyzacji/. Do centrum dojscie drogą ale nie jest to droga w
      pojeciu ruchliwej miejskiej , przjety dojazd na stop bez
      problemu/.Nie wiem czy wyjazdzasz z biurem czy indywidualnie , bo
      hotel ma wersję noclegu ze sniadaniem i ewentualna decyzja o
      dokupieniu kolacji , lub kolacje w knajpkach.Sniadanie to szwedzki
      stoł, bez ograniczenia ilosci a kolacja wybor z 4 dań 2 miesne ryba
      i omlet.barek sałatkowy, zupa i deser/ owoc , kompot lub
      ciasto./ .Sklep spozywczy na i przy kampingu. knajpka Vrgorac 5min
      od kampingu najlepsza w okolicy Orebica, inne nieco gorsze ale też
      niezłe. Ten hotel to standard podstawowy za rewelacyjne połozenie
      i warunki krajobrazowe . Wielokrotnie swiadomie rezygnowałam z
      komfortu na rzecz urokliwego miejsca. Mieszkałam też w innych
      hotelach więc mogę napisać o ich walorach.
      • Gość: anna Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.09, 15:17
        mam zarezerwowany ten Hotel w sierpniu.wiem ,że są pokoje z balkonem
        i bez. piszesz ,że lepiej wybrac pokój z widokiem na góry. Czy one
        mają balkony? czy brak balkonu b.się odczuwa, mam na myśli kwestie
        suszenia np. ręczników. jedziemy w 3 osoby, czy w pokoju nie będzie
        zaciasno? a może dopłacić i starać sie o większy? jedziemy poraz
        pierwszy i wszystko będzie nowe. jak z jedzonkiem. mamy wykupione
        śniadania i obiadokolacje. zabierać parasol od słońca? , może wiesz
        ile kosztuje prom na Koculę.
    • ws2222 Re: Orebić - hotel Komodor ** 07.07.09, 17:44
      Do zwiedzania Orebic z klasztorem i tam w poblizu odiedzić
      restaurację , plaza Divna na trasie Trpanj Orebic, Przejechać
      Peljesac do konca, wyspa Mljet, Mostar ewentualnie wg uznania
      Medjugore, w drodze do Dubrownika Ston z murami obronnymi
    • Gość: JJ Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.net.stream.pl 20.07.09, 15:48
      jest część pokoi z balkonami. Moje przyjaciołki 3os miały z
      balkonem ale nie wiem czy wszystkie mają balkony. Pokoje nie sa duze
      ale poza spaniem nie przebywasz w pokoju , ten hotel jest tak
      połozony ze praktycznie jesteś nieustannie nad morzem.Radzę zabrać
      sznurek i zapinki bo przeciagniesz sznurek w pokoju albo też
      zapinkami przyczepisz do suszenia na szczebelkach okiennic.Wszystko
      suche w mig . Jest jeszcze wersja bungalowow /4 0s / tam mozecie
      zdecydować / nie wiem za jaką dopłatą/ też swietne rozwiazanie.O
      jedzeniu napisałam powyżej . Steteczek przed hotelem na Korculę 10
      kun. Parasole Sloneczne nie sa potrzebne bo tam wspaniały naturalny
      piniowy ocieniajacy dach.Napiszcie ktore biuro ma ofertę Komodora .
      Ja zamienię hotel o wysokim standardzie na Komodor z jego walorami
      połozenia i otoczenia.
    • Gość: JJ Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.net.stream.pl 21.07.09, 11:11
      dziekuję za informacje, napiszcie po powrocie jak było. Zazdroszczę
      ze tam jedziecie , będę w Chorwacji ale tym razem nie nie w
      Orebicu .
      Wracajac do tego zakwaterowania to dopytajcie przy kwaterowaniu,
      bo moze okazać sie ze bez dopłaty dadzą Wam bungalow,ale nie wiem
      czy wolicie tę wersje. Ja nie korzystałam z kuchni wtedy jest taka
      mozliwość jeśli to byłoby dla Was istotne . Radzę jednak wyscia do
      tej knajpki Vrgorac / dania pozornie drogie ale porcje ogromne do
      zjedzenia tylko dla wybitnie wygłodzonych.rewelacyjne nalesniki/
      Co do wycieczeto radze być na Korculi i w Dubrowniku w ciagu dnia i
      wieczorem . Z Korculą sprwa prosta ale z Dubrownikiem to zgłoscie
      się do rezydenta biura Funclub / na tym campingu/ i oni jezdzili do
      Dubrownika ok 13 a wracali ok 24 ,wtedy jesteście w mieście też
      wieczorem co ma specjalny urok/.
      • Gość: xxx Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.sanetja.pl 29.08.09, 22:55
        mi się bardzo podobało tylko że ja nie mieszkałam w hotelu tylko w domkach. do
        hotelu chodziliśmy tylko na śniadanie i obiadokolację mam nadzieję że w
        przyszłym roku tam pojadę bo naprawdę warto. a co do wycieczek to byłam na fish
        picnic te skoki do wody ze statku to jest naprawdę coś. na Korculi też byłam. a
        do Dubrovnika nie chciałam jechać ;)
    • Gość: JJ Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.net.stream.pl 21.07.09, 11:19
      radze zabrać mała grzałkę i dla smakoszy herbatę bo w Chorwacji i w
      hotelach ale tez w knajpkach są kłopoty z czarną herbatą. W hotelach
      o wysokim standardzie już bez problemu są dostepne ale w Komodorze
      moga być częścioe braki. Dla smakoszy kawy to prosciej bo kawa u
      nich jest swietna.
    • Gość: JJ Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.net.stream.pl 23.07.09, 11:10
      Do Oliwii,skoro jedziesz na wyjazd zorganizowany to do Dubrownika
      wyprawa autobusem jest bez sensu bo autobus kursowy jedzie
      dłużej /wyjazd ok 7.00/ a z Dubrownika już 15.30.tak było , nie
      znam ceny . W Perny nie ma autobusow ,tylko jak pisałam popularny
      stop.Mozna rano popłynąc na Korculę i nie wracać w południe tylko
      popłynąc do portu i wtedy jesteś w centrum Orebica.
      • Gość: croatia100 Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: 109.243.27.* 31.05.10, 17:57
        do Karola:napisałam to co widziałam w 2005 roku, nie wiem jak jest teraz, być
        może jeszcze mam gdzieś zdjęcia które były robione jako dowód dla biura podróży.
        Zapłaciłam za wycieczkę, którą mieliśmy spędzić na Makarskiej a wywieźli nas do
        Orebica.Na jakiej podstawie twierdzisz że mijam się z prawdą?Uczestniczyłeś w
        tej wycieczce? Gdyby tak było wiedział byś że składaliśmy zbiorową reklamację,
        jak i niektórzy składali dodatkowo osobne reklamacje. Dostaliśmy rekompensatę.
        "Hotel" pozostawiał wiele do życzenia. Minęło 5 lat więc wiele mogło się
        zmienić. A Ty Karolu jesteś agentem lub pracownikiem jakiegoś biura podróży?
    • Gość: Qwe Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.11, 14:41
      Jestem na nie. To nie jest hotel **, ale tak naprawdę hotel*, więc już na starcie może pojawić się rozczarowanie. Fatalna lokalizacja dla osób niezmotoryzowanych, bo też i obiekt znajduje się nie w przepięknym Orebiciu, ale w Kuciste Perna. Dojście na nogach do Orebicia po atrakcje, m.in. przepyszne lody to jakaś godzina marszu kombinowaną trasą, po rozgrzanej asfaltówce bez pobocza i potem promenadą między morzem a hotelami o wyższym standardzie.
      Standardem to taki lepszy ośrodek wczasów pracowniczych z czasów PRL, jeżeli trafisz na stary pokój to będziesz miał robactwo, szkoda pisać o starych umywalkach, pajęczynach, nieuprzejmych sprzątaczkach i obojętnej obsługi na recepcji. Ogólnie pokój sprawiał wrażenie obskurnego, a hotel zaniedbanego. Jedzenie fatalne, za wyjątkiem drugiego dania ciepłej kolacji.
      Piękne widoki, czyste ciepłe morze są w Chorwacji wszędzie, mnie pobyt w hotelu Komodor w Kuciste - podkreślam nie w Orebicu, jak podają katalogi - nie zniechęcił do tego pięknego kraju. Po prostu trzeba jechać na apartamenty *** albo szukać hotelu ***, bo szkoda w brudzie spędzać wakacje.
      • Gość: nesca Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.11, 19:14
        Częściowo się zgadzam. Jednak jadąc tam wiedziałam mniej więcej czego się spodziewać i nie rozczarowałam się. Miejsce fajne na wyprawę campingową i dla zmotoryzowanych. Hotel - standard turystyczny. Akurat ja nie narzekałam na pokój i obsługę.
        Później skrobnę coś więcej dla tych, którzy dopiero jadą. Na szybko: jedzenie średnie [oprócz drugiego dania - czasami miałam ochotę na dokładkę), 2 sklepiki bardzo blisko hotelu, ceny droższe niż w PL, jeżowce są, polecam do leżenia coś miękkiego. Blisko bar i restauracje.
        • Gość: Qwe Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.11, 19:36
          Ja też się częściowo z tobą zgadzam, bo za niską cenę ok. 25 euro za dobę nie należy się niczego spodziewać, poza standardem turystycznym i "turystycznym" wyżywieniem.
          Jeżeli chce się gdzieś wybrać np. do Orebicia, polecam gorąco, to potrzebny jest jakiś środek transportu /samochód, skuter, rower/ wraz z rozpoczęciem sezonu pojawią się wodne taksówki, inaczej pozostaje marsz. Chyba, że chce się cały pobyt spędzić na plaży i nie ruszać z Kuciste, wówczas lokalizacja jest w sam raz.
    • Gość: nesca Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.11, 20:45
      Podaję informacje, które sama chciałabym wiedzieć przed wyjazdem:
      pokój:
      Na wyposażeniu były ręczniki, koc, 2 prześcieradła / na jedną osobę. W łazience mydło w płynie, plastikowe kubeczki, papier toaletowy. Codziennie chodziły sprzątaczki i wymieniały ręczniki znajdujące się w łazience. Nie zauważyłam większego sprzatania [mycia podłogi, brodzika itp.] Raz było odkurzane [pokoje mają wykładzinę dywanową].

jedzenie:
      Śniadanie: codziennie to samo. Napoje do wyboru: kawa [raczej zbożowa], herbata [do wyboru kilka rodzajów, w większości owocowych + cytrynka], ciepłe mleko, kakao ropuszczalne, nektary owocowem, woda. Szwecki stół: pieczywo jasne, "wędliny" [2 rodzaje mielonek], ser żółty [dobry!], jajko na trwardo [kilka razy była jajecznica], pasztet [20% mięsa], miód, serek topiony, marmolada, margaryna, 3 rodzaje płatków sniadaniowych, mleko.
      Obiadokolacja: bez napojów. Codziennie 1-2 rodzaje zupy [duża ilość polepszaczy smakowych, treść nijaka] + byfet sałatkowy [pomidory, ogórek zielony, sałata zielona i chyba pekińska + 4 rodzaje sosów] + danie drugie [wybierane dzień wcześniej spośród 3-4 propozycji,czasami naprawdę dobre zestawy].

Miejsce na stołówce jest stałe, warto mieć długopis :)
      • Gość: nesca Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.11, 21:01
        Cały obiekt to kamping, domki i holet Komodor. Kompleks nie znajduje się w miasteczku Orebic, ale ok 5 km dalej w Kuciste Perna. Dla niezmotoryzowanych dojście do Orebic piechota lub wodną taxi [dla min. 8 osób to chyba 10 kn od osoby]. Droga bez poboczy, idzie się kawałek między domkami i lasem, potem mozna zejść na chodnik / promenadę nad plażą [zejście przed hotelem Orsen]. Można korzystać z plaż przy hotelach, plaże są publiczne. Na miejscu można wypożyczyć leżak [20 kn/dobę]. Centrum Orebica - nie wiem co tu opisać, żadne centrum. Port, kilka sklepików, mini marketów, kościówł... I pewło restauracji! Za tym centrum jest plaża piaszczysta.
        Na Korcule mozna płynąć z portu Orebuc [12 kn] lub wodną taxi spod Komodora [min. 8 osobó, 10 kn].
        • Gość: nesca Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.11, 21:09
          Przykładowe ceny [w kunach]:
          mata piankowa do leżenia 80-100
          ręcznik plażowy 60-120
          buty do wody 50
          kapelusz 80-120
          piwo w sklepie 7,5 + kaucja 2
          piwo w lokalu 15-20
          lody king 10-12,5
          pizza w lokalu 35-45
          kieliszek wina w lokalu 20
          cola, sok w lokalu 12
          napoje w sklepie 7-12
          baton 5
          lody na gałkę 5-6 [gałki duże, takie od serca]

Obok Komodora są 2 sklepiki spożywcze i 1 z akcesoriami plażowymi. W Orebicu polecam market Konzum [niższe ceny niz przy Komodorze]. Na kompleksie jest też bar, a blisko restauracje.
          Na granicy Chorwackiej można wymienić 100 euro = ok. 720 kun. To chyba najkorzystniejsza opcja.
          • Gość: Qwe Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.11, 23:53
            Najważniejsze woda mineralna w butelce typu PET 1,5 l kosztuje o ile mnie pamięć nie myli ok. 10 - 12 kun. I warto wydać te 10 - 12 kun (ok. 5 - 6 zł.), bo co prawda woda z kranu w Chorwacji jest zdatna do picia, o tyle my Polacy nie jesteśmy przyzwyczajeni do picia "surowej" wody z kranu, dlatego należy pić wodę mineralną albo wodę przegotowaną.
            Hotel Komodor najlepsze lata ma za sobą więc i "kranówka" z Komodora ma posmak starych rur. Nie polecam nikomu. Bierz wodę najbardziej schłodzoną, w pokojach hotelowych nie ma klimatyzacji a zimna woda mineralna jest potrzebna, żeby się schłodzić.
            Kuciste Perna to dziura, podobnie jak cały półwysep Peljesac. Tutaj przyjeżdża się po ciszę i spokój. Atrakcyjne życie wieczorne jest na wyspie Korcula. Skoro jedziesz na obóz młodzieżowy to sami zorganizujecie sobie atrakcje.
            Angielski na recepcji znają, będziesz dojadał między posiłkami, bo jest spora przerwa 7-10 (śniadanie) a 19-21 (obiadokolacja). Śniadania nie są dobre i pozostawiają wiele do życzenia, mortadela nie jest dobra, mielonka jest jeszcze gorsza, po kilku dniach nie będziesz na nie mógł się na nie nawet patrzeć. Pasztety są okropne, zimne mleko może być skiśnięte więc bierz ciepłe. Dobre są jajka gotowane, ok. 9 zaczyna ich brakować, jajacznica jest ok, ale nie pojawia się często. Mankamentem jest brak klimatyzacji jadalni.
              • Gość: aneta Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.adsl.net.t-com.hr 26.07.11, 11:20
                Witam!
                Właśnie jestem w Komodorze.Kilka szybkich inf.Nie jest zle , pokoje bardzo skoromne ale w miarę czysto w kilku pokojach widziałam lodówki.Jedzenie monotonne sniadania to zawsze pieczywo(świeże) masło mleko płatki kilka rodzajów wędlin ser żółty topiony herbata kawa( inka jakość marna) soki (rozcieńczone z woda )
                Obiadokolacja: do wyboru trzy dania (w tym zawsze jedno spagetti hihih) całkiem zjadliwe!!!
                Co drugi dzień wymieniaja reczniki i wyrzucaja śmieci.Jak jest puał kilka dni w pokoju bardzo gorąco proponuje wziąść ze sobą wiatraczek.Mamy w pokoju czajnik i niky sie nie czepia.Ogólnie brak rozrywek w okolicy .Raczej spokojnie i bez szału.Plaza czysta kamienista woda hmmm niezbyt ciepła. Uwaga na ofertę fish picnic z restauracji Vrgorac nie warta tej ceny!!!!Konkurencja wtej samej cenie o wiele lepiej!!!Restauracja Vrgorac jest w Pernie dobrze karmią ale drogo raczej jechac do Orebiva przy porcie duży wybór.Na korczule sie płynie zPerny koszt to 10 kun ,z Orebicia 12 kun.Spacer do Orebica ok ale iść wybrzerzem- drogą gorąco i niebezpiecznie. W samym hotelu (to naprawde duży kompleks) bar (np piwo 15 kun) , sklepik z "badziewiami" i sklep spożywczy(ceny jak wszędzie) Kupujcie raczej w Konzumie.
                To tyle jak wróce to dołoże kilka opowieści.Pytania szczegółowe pod adresem anjak00@interia.pl
                pozdrawiam
                • hepik1 Re: Orebić - hotel Komodor ** 26.07.11, 18:17
                  A za ile ten Komodor?
                  Przez tydzień była oferta :
                  "399 zł zamiast 800 zł za 8-dniowy pobyt w Chorwacji
                  Chcesz sobie zagwarantować słoneczną pogodę podczas nadmorskiego wypoczynku? Znajdziesz ją w Chorwacji! Odwiedź Orebić, miasto kapitanów i marynarzy, położone na półwyspie Peljesac, u stóp góry Św. Eliasza. Za 7 noclegów w Hotelu Komodor zapłacisz tylko 399 zł! "

Za 4 stówki -ewentualnie można by sie zastanowić.
                  Obiady do wykupienia były za 260zł.
                    • hepik1 Re: Orebić - hotel Komodor ** 15.08.11, 16:56
                      A już nie pamiętam.Któryś z tych portali typu groupon czy citeam.plTo była cena noclegów samych.Śniadania i obiady do dokupienia osobno.
                      Gdzieś tu na forum wiślok wyliczył(nie wiem czy na podstawie tej samej oferty) że tak do kupy wszystko zbierajac i tak wychodzi na to samo.
                      Takie różne chwyciki reklamowe ;)
              • Gość: hj Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.11, 23:31
                wróciłam stamtąd tydz. temu ale nie polecam nikomu tego hotelu
                -jeśli chodzi o hotel to bardzo skromne warunki, brak klimatyzacji(czasem by się przydała), brak radia(jeśli ktoś lubi słuchać muzyki to powinien je zabrać), szafki są tragiczne bo mają luki przez które coś może wpaść na dno szafy i można tego nie odzyskać, możliwe drobne usterki w pokoju.
                -przerażała mnie cisza panująca w tym miejscu
                -w okolicy hotelu są zaledwie 2 sklepy a najlepszy potocznie nazywany "studenciakiem" znajduje się ok. 1-2h drogi na pieszo od hotelu.
                -śniadania ciągle takie same-pyszne pieczywo, 2rdz. pasztetu, ser, 3rdz. szynki, kilka rdz. herbaty do wybory i ochydna kawa, płatki jedzcie tylko z ciepłym mlekiem bo zimne jest kwaśne bleee...
                -obiadokolacja-brak jakiegokolwiek napoju, 3 opcje do wyboru (może wam się przejeść makaron bo zazwyczaj 1 z opcji to spagetti albo makaroni z grzybami)

+Najbezpieczniejsza plaża pod względem braku jeżowców których powinno się wystrzegać
                +Czysta woda również sporadyczna ilość jeżowców
                +Przyjazna obsługa hotelu z ktora można się dogadać
                +warto popłynąć na korculę aby oderwać się od ciszy panującej w tym miejscu
                • Gość: madi Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.play-internet.pl 11.08.11, 14:32
                  Przedwczoraj wróciłam z Komodora i jestem bardzo zadowolona. Wcale nie jest tak tragicznie jak niektórzy piszą! Warunki owszem skromne, ale czego można się spodziewać po hotelu**? Co do jedzenia to na śniadanie codziennie to samo ale nie trzeba codziennie jesc wszystkiego co podaja zeby sie nie znudzilo (taki mialam sposob na te sniadania:p), obiadokolacje smaczne i spore porcje (no chyba że ktoś je jak słonik to by się nie najadł...), mila obsluga hotelu, bardzo blisko do czystej i bezpiecznej plazy, 2 sklepy spozywcze na terenie hotelu i jeden z akcesoriami do plywania. W tych sklepach spożywczych można kupić zarówno wode, piwo, slodycze, owoce, nawet jakies wyroby cukiernicze, kosmetyki. Do centrum miejscowości Orebic idzie sie ok.30 min i to w wiekszosci plażą, wystarczy skrecic w dół zaraz przed budynkiem hotelu ORSAN i tam juz jest betonowa sciżka wzdłuż morza z pieknymi widokami. A w centrum orebic jest duzo sklepow, poczta, piekarnie, restauracje (w poblizu hotelu tez sa 2 restauracje a w jednej z nich czasem można spotkać Makłowicza) i co najwazniejsze pyszne i ogromne lody sprzedawane przez przesympatycznego pana mówiącego po Polsku. Polecam Wybrać się do Dubrovnika i zwiedzić stare miasto-naprawde przepiekne! Wyspa korcula tak samo godna polecenia. Apel do ludzi wymagajacych: nie wybieracjcie sie do tego hotelu, lepiej zapłaćcie wiecej kasy w innym hotelu zamiast po powrocie zniechecac innych do wyjazdu w tak piekne miejsce!
                • hepik1 Re: Orebić - hotel Komodor ** 15.08.11, 13:30
                  Za dobry,nowoczesny i luksousowy hotel w CRO sie płaci 200 euro dziennie(tylko ze śniadaniem w cenie) a nie 200 euro na tydzień a w cenie jeszcze przejazd ;)
                  Np:www.hoteladmiral-slano.com/hr/
                  Komodor to hotel wprawdzie odnowiony ale mający swoje początki w latach 70 za czasów Josifa Broz Tito a Chorwacja nie Egipt,gdzie sezon trwa cały rok a ludzie pracują za 5 czy10 dolarów dziennie.
                  Cudów nie ma. ;)
                  Czyli płacisz jak za pobyt w namiocie,trudno się spodziewać warunków jak w Mariocie ;)
                  • Gość: JJ Re: Orebić - hotel Komodor ** IP: *.dynamic.chello.pl 15.08.11, 15:39
                    Ten hotel to marnocina boża, ale architekt ocenił,ze to miejsce z punktu widzenia nowego projektu warte jest wszystkich pieniędzy. Wybor tego hotelu to albo bariera finansowa albo sentyment.Zawsze trochę pomieszkam luksusowo ale chociaż kilka dni w Komodorze. Tam na camping przy hotelu przyjeżdżają sami swoi. Jedno niemieckie małzeństwo w tym roku będzie tam pewnie juz 30 raz.Takich stałych bywalcow jest wielu i to sa bardzo miłe spotkania. Ludzie się wcześniej kontaktują aby zgrac terminy pobytu.Kto szuka luksusu niech nie wybiera tego hotelu, np moj mąż nawet za dopłatą tam nie pojedzie.Pobytw Komodorze mogę porownac kiedy na 1 roku studiow mieszkałam w starym akademiku w pokoju 6 osobowym + dwie waletki. / rózne kierunki i rózne rocznki/Ale to były czasy . Przeprowadzka do nowoczesnego akademika i zamieszkanie w pokoju 2osobowym nie jest już takim wspomnieniem.Tak jest z Komodorem i innymi hotelami o znaczaco wyzszym standardzie.
    • Gość: Majeczka nie polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.11, 23:24
      wróciłam stamtąd tydz. temu ale nie polecam nikomu tego hotelu
      -jeśli chodzi o hotel to bardzo skromne warunki, brak klimatyzacji(czasem by się przydała), brak radia(jeśli ktoś lubi słuchać muzyki to powinien je zabrać), szafki są tragiczne bo mają luki przez które coś może wpaść na dno szafy i można tego nie odzyskać, możliwe drobne usterki w pokoju.
      -przerażała mnie cisza panująca w tym miejscu
      -w okolicy hotelu są zaledwie 2 sklepy a najlepszy potocznie nazywany "studenciakiem" znajduje się ok. 1-2h drogi na pieszo od hotelu.

+Najbezpieczniejsza plaża pod względem braku jeżowców których powinno się wystrzegać
      +Czysta woda również sporadyczna ilość jeżowców
      +Przyjazna obsługa hotelu z ktora można się dogadać

warto popłynąć na korculę aby oderwać się od ciszy panującej w tym miejscu
      • Gość: aneta Re: nie polecam IP: *.trzebinia.mm.pl 11.08.11, 21:38
        Hej Majeczka zastanawiam się czy wyjeżdzając na tak TANIE WAKACJE W TAK TANIM HOTELU oczekiwałaś cudów??? Hmmm powinnaś pomyśleć a potem krytykować !!!Sorry ale byłam w Komodorze i dokładnie wiedziałm co moge zastać za taką cenę .Roządniej na Twoim miejscu byłoby wyskoczyć z większej gotówki i nie mieć potem sztucznych problemów!
        • Gość: kkk Re: nie polecam IP: *.trzebinia.mm.pl 15.08.11, 11:56
          Wlaśnie korciło mnie zeby też o to zapytac:) Przeciez jest mnostwo ofert w necie na Chorwacje,gdzie warunki sa o niebo lepsze, tylko doplacic trzeba. Więc moze warto to zrobic i nie narzekac?? Ja za 2 os dorosłe i 2 dzieci w Komodorze zapłaciłam dokladnie 4080, więc jadąc cudów sie nie spodziewałam i cudow nie było. Była za to piekna pogoda, piękne morze i cudne widoki po drodze /podroż niestety trwała 26 godzin, kto jechał wtedy to wie haha/. Poza tym z glodu nie umierałam, nigdy głodni ze stołówki nie wyszliśmy. Pokój był hmmmm skromny :) ale czysty, codziennie mielismy czyste ręczniki. Było ok, szkoda tylko że juz sie skończyło:) Pozdrawiam wszystkich bywalców:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka