Dodaj do ulubionych

Hotel-Playa La Arena Teneryfa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 10:24
Czy ktoś był w tym hotelu Playa La Arena na Teneryfie ,proszę o opinie
Obserwuj wątek
    • dortikom Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 01.01.11, 22:39
      Ja znam kogos kto był i sama sie tam tez wybieram w sierpniu. polecano mi ten hotel, wiec sie zdecydowalismy.
      • Gość: jhjan Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.11, 15:18
        możesz coś więcej napisać
      • Gość: Olcia Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: 195.117.208.* 05.01.11, 13:36
        Ja też sie wybieram do tego hotelu w sierpniu z mężem i dwójka dzieci.Czekam na wiecej informacje :)
        • Gość: Koral Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.11, 16:19
          My zdecydowaliśmy się na dwa tygodnie w tym hotelu od 7 lipca. Jedziemy z dwójką dzieci. Czekamy na opinie.
          • Gość: olcia Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.gliwice.vectranet.pl 10.01.11, 19:05
            Dostałam opinie od znajomej znajomej i dośc sporo zdjęc z hotelu playa la arena.Wróciła kilka dni temu z tego hotleu.Napisała mi :"jeśli chodzi o hotel to moim zdaniem ma nawet 5 gwiazdek!!! Jednym słowem jest suuuuper!!!

Robi duże wrażenie lobby bar i recepcja, hotel cały tonie w zieleni!

Wyżywienie jest bardzo urozmaicone i wyszukaneJ, obsługa przemiła, pokoje eleganckie, łazienki maja i kabinę prysznicową i wanne.

Basen jest podgrzewany ale woda w oceanie wcale nie jest taka zimna

Dojście do plaży przez ogród hotelowy lub windą i przejście przez uliczkę

Plaża bardzo ładna, zatokowa, piaszczysta, ciemny piasek, W pobliżu hotelu sklepy i knajpki /ale miejsce jest spokojne / oraz przystanek autobusowy

Basen dla dzieci ze zjeżdżalnią.

Wi-fi gratis przy recepcji i w lobby barze, niektórzy łapali nawet i w pokojachJ

Można spacerkiem dojść do los gigantem

Wycieczka teide suuuper – POLECAM"

Jeśli by ktos chciał kilka fotek to przesle w wolnej chwili tylko podajcie maila.:)

• Gość: ts Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.11, 22:59
              Ja chętnie poproszę fotki na tomekswx @ gmail.com, wymieramy się tam 4 i 7 latkiem 4 sierpnia.
              • dortikom Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 11.01.11, 01:47
                My wybieramy sie 6 sierpnia :) lecimy z warszawy.
                • Gość: Nina103 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.11, 02:15
                  Hotel oglądałam tylko z zewnątrz,idąc na plażę z hotelu Costa Los Gigantes,bo tam spędzałam swoje wakacje.Wasz jest naprawdę piękny,ale tez bardzo duży,ma oprócz pięknych ogrodów wspaniała panoramiczną windę,imponujący hol i jest ładnie oświetlony. Oddzielony jest tylko wąską ale ruchliwą uliczką od plaży,.Plaża paskuda,czarny piasek,ponoć o właściwościach zdrowotnych,ale... .Są jeszcze dwie małe plaże ale bez serwisu plażowego,hotele piękne,ale miejscowość taka sobie.Raczej dla osób lubiących ciszę i spokój.Polecam wycieczkę na La Gomerę,niezapomniane wrażenia.Część polecanych przez rezydenta wycieczek będziecie mogli kupić u siebie w recepcji w zupełnie innych cenach niż tych oferowanych przez biuro.Autobus podstawiany pod hotel.Zazdroszczę,że macie to jeszcze przed sobą.Pozdrawiam,
              • Gość: olcia Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: 195.117.208.* 11.01.11, 12:02
                Wysłalam zdjęcia,jesli nie doszły to napiszcie to wysle raz jeszcze :)
            • Gość: jhjan Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.11, 10:37
              Dzięki za informacje o hotelu
              Proszę o fotki na jhjan@op.pl
    • malgosia30_pl Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 11.01.11, 14:33
      Witam, wszystkich. Wyjeżdzam na Teneryfę 5 marca br. Rezerwację mam w owym hotelu. Po powrocie napiszę parę słów o swoich pozytywnych i mam nadzieję jak najmniej negatywnych uwagach co do hotelu. Pozdrawiam
      • Gość: nullka78 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 14:08
        Ja rozważam pobyt w tym hotelu druga połowa czerwca lub druga połowa sierpnia z mężem i 2 dzieci i też szukam opinii. (szczególnie takich czy jest to hotel przyjazny dzieciom- czy są tam dla nich jakieś atrakcje?)
        Jesli mogę prosić o te fotki na nullka78@o2.pl. Będę wdzięczna

• Gość: beata Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 20:31
      Witam,
      czy to ten sam hotel który w Itace ma nazwę Be Live Playa La Arena? Jeśli tak to też chetnie skorzystam z informacji. Ja lecę z rodzinką od 4 sierpnia z W-wy z dwójką dzieci prawie 5 i 18 lat. Kto w tym samym terminie to można się jakoś umówić.
      • Gość: gość Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.11, 20:37
        My też lecimy do tego hotelu z Warszawy. Z dwójką dzieci 16 i 20 lat
        • iwonapogo Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 15.01.11, 21:36
          A w jakim terminie, bo my od 18 sierpnia z 14 i 18 latkiem na 2 tygodnie.
          • Gość: gość Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.11, 22:03
            My lecimy 6 sierpnia z Warszawy, z dwiema dziewczynami. Będziemy tam do 20. Mamy więc możliwość się spotkać:-)
            • Gość: beata Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.11, 19:54
              my też lecimy w sierpniu 4-19
              • Gość: gość Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.11, 10:09

Do beata: może się jakoś umówimy?
                Mój mail: gazik@poczta.onet.eu.
                • Gość: beata Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.11, 10:17
                  Witam, bardzo chętnie dziś wieczorem odezwę się na podany mail.
                  • nullka78 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 17.01.11, 14:09
                    Tak bardzo chciałam jechac do tego hotelu 23.06 ale niestety w moim terminie na 2 tyg nie ma juz miejsc :-( spóźniłam sie niestety
                    • nullka78 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 18.01.11, 11:28
                      A jednak się udało - lecimy do Be Live Playa La Arena w terminie 16-30 czerwiec z dwójką dzieci 5 lat i 1,5 roku (czy ktoś leci w tym terminie?) Zostały tylko pokoje z widokiem na morze, więc takie wykupiłam. Pierwszy raz bedziemy lecieć z Itaki - mam nadzieję że to BP jest ok i nie będzie niespodzianek ;-)
                      • Gość: beata Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 12:16
                        Wtaj, my z Itaką latamy od lat. Zadowoleni raczej jesteśmy zawsze ale 100% satysfakcji mieliśmy tylko raz na Costa de la Luz. Ogólnie jednak to jedno z najbardziej wiarygodnych biur i w miarę atrakcyjne cenowo. Nie porównuję tu oczywiście TUI, bo szkoda mi pieniążków za te same hotele i Neckermanna, ale tak naprawdę wszystko zeleży od Waszych oczekiwań. Oferta jest zgodna z katalogiem, loty punktualne, czasem rezydenci na miejscu bardziej dbaja o sprzedaż wycieczek fakultatywnych niż o nasze interesy. Ogólnie mogę Itake polecić. Pozdrawiam Beata
                        • nullka78 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 18.01.11, 12:36
                          Ja co do biura wymagająca nie jestem - wystarczy że lot będzie wg ustaleń , transfer do hotelu oraz zakwaterowanie w pokoju jaki wykupiłam i wsio. To że widze rezydentkę 2-3 razy na cały pobyt mi nie przeszkadza ;-)

• Gość: Koral do nullki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.11, 20:58
                      Witaj. Mam prośbę. Jak wrócisz z wakacji napisz, jak spędziłaś urlop w "naszym hotelu". My wyjeżdżamy 7 lipca na dwa tygodnie z dwójką dzieci. Na Wyspy wyjeżdżamy po raz pierwszy i zastanawiam się, czy dokonaliśmy dobrego wyboru. Pocieszam się, że ten hotel ma dobre opinie, no i Itaka też nas do tej pory nie zawiodła. Mam nadzieję, że nasze wakacje w tym roku też będą udane. Będę czekać na wiadomości od Ciebie. Pozdrawiam.
                      • Gość: Beata Re: do nullki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.11, 20:57
                        Ten hotel ma polskie animacje dla dzieci, to wiadomość potwierdzona przez Itakę, więc dzieci będą miały częściowo zagospodarowany czas. Mam taką nadzieję.
          • Gość: robert Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 18:11
            witam my też lecimy od 18.08 z 14-latkiem wprawdzie tylko na tydzień:( ale może być fajnie spotkac sie na miejscu pozdrawiamy.
    • Gość: weiss Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.play-internet.pl 23.01.11, 21:37
      wlasnie wrocilismy z tego hotelu i...jestesmy zachwyceni.
      jedzenie przepyszne, obsluga przemila i naprawde kompetentna, wszystko załatwiane "od ręki",pokoje bardzo ładne
      zjdęcia na stronach biur podróży nie oddają jego uroku,
      miejscowość mała, lecz przyjemna, jak ktoś lubi spokój- idealna, jesli ktoś chce pojechac na wakacje....do gwaru i setek sklepów - niech jedzie do las americas:)
      widoki z hotelu niesamowite- wiele osób bylo pod wrażeniem,
      klify giganty osłaniają przed chmurami, więc pogoda nawet teraz byla wyśmienita
      pozdrawiam,
      • Gość: olcia Re: do nullki 78 IP: *.gliwice.vectranet.pl 24.01.11, 12:21
        My tez własnie bedziemy jechac z naszym maluszkiem.W sierpniu bedzie miał rok i 9 miesięcy.Jak wy juz wrócicie napisz proszę czy to dobry wybór.Wybierając hotel kierowałam sie min.zielenią zeby było troszke więcej cienia :)
        • Gość: anna Playa la arena IP: *.lublin.mm.pl 31.01.11, 19:44
          My lecimy z Warszawy w terminie 16.07-23.07 ze SkyClub z dwójką dzieci w wieku 16 i 19 lat, będziemy właśnie w tym hotelu;) będzie ktoś w tym terminie?
          • Gość: Koral Re: Playa la arena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 20:40
            My lecimy 7 lipca z Katowic na dwa tygodnie z dwójką dzieci (16 lat i 6 lat). Wczasy wykupiliśmy w Itace. Pewnie spotkamy się na miejscu. Liczę, że pojawią sie opinie ludzi, którzy będą przed nami w tym hotelu. Pozdrawiam.
            • Gość: asika 12.03.2011. Playa la arena IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 23:34
              my lecimy 12.03.2011 z warszawy czy ktoś leci w tym czasie do playa la arena???
              • nullka78 Re: 12.03.2011. Playa la arena 01.02.11, 13:50
                Napewno po powrocie wejdę tu i opiszę nasz pobyt w tym hotelu i nie tylko ;-), ale teraz czekamy na opinie asiki, która będzie tam jeszcze wczesniej bo juz w marcu.
                My też lecimy z Itaką (pierwszy raz z tym biurem więc mam nadzieje że bedzie ok)
                Wiecie może cz te polskie animacje to tylko w lipcu i sierpniu czy w czerwcu tez?

Ja niestety za późno sie wzięłam za wybór wycieczki bo na lipiec i sierpień Itaka nie miała juz pokoi w tym hotelu (wykupiłam na 16.06 i też pokój z widokiem na morze bo innych juz nie było ;-) ) , a SkyClub podał takie ceny kosmiczne że szok.
                • kasia_p45 Re: 12.03.2011. Playa la arena 15.02.11, 18:53
                  Ja tez bede w marcu więc dorzuce swoje trzy grosze ale mysle ze hotel jest super :))
                • Gość: kriss Re: 12.03.2011. Playa la arena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 21:22
                  Na Kanary leci się od października do kwietnia, wszystkim letnim wyjazdowiczom polecam przy nastepnym wyjeździe.
                  • nullka78 Do Krissa 09.03.11, 13:56
                    A może coś więcej napiszesz na ten temat?
                    Nie każdy ma taką możliwość - (chyba że nie posiada dzieci w wieku szkolnym, jest emerytem aaaa..... i jeszcze ma możliwość wzięcia urlopu poza miesiącami wakacyjnymi ) Ja takiej możliwości nie mam i lece w czerwcu. Czy oznacza to że Kanary przez to są dla mnie niedostępne? Czy coś mi ubędzie jeśli polece w czerwcu?
                    Nie rozumiem takich opinii "ni z gruszki ni z pietruszki" szczególnie że jest to wątek o konkretnym hotelu.
                    • Gość: Kriss Re: Do Krissa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.11, 00:34
                      Kanary sa dostepne dla wszystkich chętnych i to o każdej porze roku. Ja niestety a może stety do emerytury mam jeszcze baaardzo daleko podobnie jak ty ale byłem juz na kanarach 8 razy i w tym czasie jak dla mnie jest najlepiej, dlaczego? najprzyjemniejsze przenieść sie w kilka godzin z takiego zimna i byle jakiej pogody w przyjemne ciepełko, dokładnie ciepełko, taka nasza późna wiosna albo wczesne lato. Jak pojedziesz w lecie możesz już tego nie doświadczyć, no i trochę jednak mniej tłoczno. Ale o kazdej porze roku jest wspaniale, jestem pewien że Ci się spodoba.
    • Gość: gosc Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: 89.204.179.* 01.04.11, 15:29
      my jedziemy z 2latka na 2 tyg. w polowie maja, wybiera sie ktos moze w podobnym terminie?
      • kasia_p45 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 05.04.11, 23:43
        A ja juz wrocilam i jestem bardzo zadowolona. Lot troche dlugi bo 6 godzin ale mozna przezyc
        . Hotel bajka, jedzonko wysmienite. All na 5+. Wszedzie mnostwo zieleni i wspaniale widoki.
        Codziennie sprzatane, wymieniane reczniki. Wlasciwie to nie ma sie do czego przyczepic.
        Aa jedna tylko uwaga: hotel nastawiony na relaks i wypoczynek... jak ktos chce balowac i miec duzo rozrywki niech wybierze inny hotel... Tu zamiast krzykliwej muzyki przy basenach slychac plusk wody i swiergot ptaszkow a w oddali szum oceanu. Wieczory w okolicach kolacji wypelnione muzyka z fortepianu. Po polnocy wszyscy ida spac... Bo jest cicho i spokojnie :))
        • Gość: jhjan Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: 193.169.18.* 06.04.11, 12:27
          Kasiu a jak samolot i pokoje
          • kasia_p45 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 06.04.11, 20:57

Samolot jak kazdy czarter dosc ciasny.. Lecielismu Air Italia. Sam lot dosc spokojny... dalo sie wytrzymac.. Tylko troche wkurzajace bylo opoznienie jak mielismy leciec na Teneryfe... Doszlo jeszcze miedzylądowanie w Turynie..
            A pokoje fajne.. dosc duze, czyste i przytulne. W lazience, prysznic osobno, osobna wanna...
            Warunki bardzo przyzwoite :)
            Lepsze jak w Egipcie :))
            • nullka78 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 08.04.11, 13:17

Kasiu a ten lot 6 godzin to już liczyłaś z międzylądowaniem? Długo czekaliście na odlot w Turynie?
              • kasia_p45 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 09.04.11, 12:02
                Sam lot z Warszawy na Teneryfe trwa 6 godzin bez 5 minut. Z miedzyladowaniem był on dłuzszy. W Turynie bylismy jakies 2-3 godziny a wiec siłą rzeczy podróż nam sie nieco wydłuzyła :)
                Ale jeszcze raz podkreslam, że to miedzylądowanie spowodowane było tym, że mielismy kilka godzin opóźniony wylot z Warszawy i w zwiazku z tym załoga samolotu ( zgodnie z procedurami) musiała sie wymienic co spowodowało tą wizyte w Turynie.
                Wszyscy było widać, że byli bardzo zmeczeni łącznie z załąga samolotu. Tak, że wszystkie uwagi dotyczace tego przesunięcia w czasie przyjmowalismy ze śmiechem i głupimi zartami, typu, że następne międzylądowanie bedzie w Maladze... itd
                Oczywiscie były osoby bardzo wkurzone... ale nerwy i tak nic nie dały.. Wiec lepiej było sie posmiać z całej tej sytuacji.
                Oczywiscie wkurzajacy jest fakt, ze zamiast wczesnym wieczorkiem w hotelu wyladowalismy w srodku nocy. Ale cóż taka nasza polska rzeczywistość... i nie wiem czy jest na to jakas rada?
                Owszem mozna by sie procesowac z liniami lotrniczymy Air Itala... Ale co to da???
                Wg mnie szkoda nerwów..
      • Gość: zolw201 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.grepnet.cz 02.05.11, 20:57
        witam, jedziemy z pieciolatkiem w terminie 19-26.05.2011, i szukamy chetnych na wycieczki na wlasna reke - loro i siam park a poza tym oooooodpoczynek
        • karinass Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa 25.05.11, 09:57
          My lecimy do Playa la Arena 14 lipca z Katowic z 6-cio letnią córką. Czy ktoś leci też w tym samym terminie? Proszę o odpowiedź?
          • Gość: ann6 Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 15:44
            my lecimy do tego hotelu 16 lipca z Warszawy z 2 dzieci 18 lat i 15 lat .Myślę że się spotkamy,zawsze to raźniej.
            • Gość: Alice Re: Hotel-Playa La Arena Teneryfa IP: 82.177.122.* 21.06.11, 19:28
              Pomocy! forum.gazeta.pl/forum/w,39880,126345632,126345632,Teneryfa_pomoc.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka