Dodaj do ulubionych

szukam samotnego :)

IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 12:06
Jestem samotną ,miłą,pogodną i atrakcyjną kobietą. Niewysoką długowłosą brunetką o szczupłej sylwetce.Samotność bardzo mi dokucza i z chęcią poznałabym mężczyznę który tak jak ja samotnie spędza wieczory,może wspólny spacer? kawa?kino? czekam na Ciebie :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Zainteresowany Re: szukam samotnego :) IP: *.cnow.pl 18.12.12, 12:27
      Czy liczba przy Twoim nicku zdradza ilość wiosen :)
      • Gość: . Re: szukam samotnego :) IP: *.play-internet.pl 18.12.12, 12:32
        Nie. Liczbę potomstwa.
        • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 13:00
          mam 42 lata :)
          • fajny77 Re: szukam samotnego :) 18.12.12, 17:03
            wydaje mi się, że dużo..... zbyt dużo takich osób jest, które z samotnością się borykają...
    • Gość: ONA Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 16:59
      ... jak trudną nam kobietom spotkać to drugą połówkę .... podobnie jak ty sama spędzam wieczory ... powodzenia
    • Gość: kamcia30 Re: szukam samotnego :) IP: *.cnow.pl 18.12.12, 19:32
      Ja to powoli tracę nadzieję że kogoś poznam..latka już swoje mam....ciężko oj ciężko...
    • Gość: sama Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 20:21
      .... czyżby nie było facetów.... a mówią że tego kwiatu to pól światu....
      • Gość: prawda Re: szukam samotnego :) IP: *.ip-142-4-212.net 18.12.12, 20:32
        statystycznie to ... prawie pół światu.
        Coraz trudniej jednak sprostać Waszym wymaganiom drogie Panie ...
        • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 21:18
          Wymagania? nie wszyskie są przesadzone:) ja nie lubię smrodu alkoholu który nigdy nie znika i dymu papierosowego . chciałabym poznać miłego, czułego, zabawnego romantyka dla którego byłabym tą jedyną mam nadzieje że moje wymagania są do sprostania:)
          • Gość: ona też 42 Re: szukam samotnego :) IP: 213.199.253.* 18.12.12, 21:23
            życie zaczyna się po czterdziestce,szukam i ja :)
            • Gość: samotny Re: szukam samotnego :) IP: *.tktelekom.pl 18.12.12, 21:36
              Może jakiś kontakt ?
              • Gość: ona też 42 Re: szukam samotnego :) IP: 213.199.253.* 18.12.12, 21:45
                niusia1805@wp.pl
                zapraszam na pogaduchy przez klikanie :)
          • Gość: zraniona Re: szukam samotnego :) IP: *.ip.netia.com.pl 20.12.12, 14:45
            chciałam tego samego, z początku był taki jak go opisujesz, a potem zmienił się w kata!!! Szarpanie, krzyki, zdrady, kłótnie były na porządku dziennym. Tak więc lepiej być samemu, przynajmniej się nie nacierpisz tak jak ja. A tak swoja drogą, to jesteś bardzo odważna pisząc takiego posta, uważaj tylko na cwaniaczka poruszającego się srebrną skodą.
            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 15:01
              zraniona - czemu zakładasz i od razu życzysz od razu, że jeśli Ty takiego spotkałaś to i inna spotka podobnego? szufladkujesz po całości, może po prostu podobają się Tobie właśnie te cwaniaczki i potem okazuje się ze cierpisz? "coś kosztem czegoś"....
            • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.12, 15:29
              Dziewczyno głowa do góry!!! przeszłam takie piekło jak Ty! ale nie zabiło to mojego apetytu na życie i wiary w drugiego człowieka!Nie tylko kaci i pijacy są na świecie,są też inteligentne bestie z poczuciem humoru za którymi ja przepadam :) i takiego szukam!
              • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 15:33
                Kalina 42 kiedy następny obchód? :))))
                • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.12, 16:46
                  Troszkę dupka marznie bo mrozi porządnie a po próżnicy samej niekoniecznie snuć się wokół fontanny :) narazie zadowalam się herbatką z cytryną i książką:) Jest w Ciechanowie biuro matrymonialne? Tak mi wpadło teraz do głowy hehehehehe,co prawda nie zamierzam zaraz do ślubu lecieć ,ale może tam znajdę mojego ,,księcia''?
                  • Gość: Jawnuta Re: szukam samotnego :) IP: *.play-internet.pl 20.12.12, 17:28
                    Jam Ci jest. Zapraszam niewiasto jeno chyżo w me progi.
    • Gość: kamcia30 Re: szukam samotnego :) IP: *.cnow.pl 18.12.12, 21:38
      Wypić z kimś kawkę,pogadać, przegryźć coś słodkiego,tak zwyczajnie się przytulić....tęsknie za czymś takim...
      • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 21:48
        i ta magia urokliwych spotkań:) ten dreszczyk emocji i oczekiwania żeby znów mężczyzna oczarował i rozkochał :) jestem romantyczką wiem ,niepoprawną i starej daty tęskniącą za miłością :) ale ja też umiem oczarować i kochać tylko nie mam narazie kogo :(
        • Gość: K. Re: szukam samotnego :) IP: *.31.183.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.12.12, 22:16
          Tymczasem do wyboru masz panów z ciągotami do płci przeciwnej w wieku ich córek lub takich, dla których kufel piwa może być alternatywą dla upojnej nocy.
      • Gość: do kamci30 Re: szukam samotnego :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.12, 00:29
        Kamcia skoczymy na kawę, ciacho i pogaduchy?
    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 18.12.12, 21:56
      jaki jest przedział wiekowy?
      • Gość: męski Re: szukam samotnego :) IP: *.olsztyn.mm.pl 18.12.12, 22:12
        witam, podaję kontakt cizbonasprimer@wp.pl
      • Gość: ona też 42 Re: szukam samotnego :) IP: 213.199.253.* 18.12.12, 22:22
        fajny77 wiek kalendarzowy hym,nie on wielkiego znaczenia byleby nie 18 hahahahaha
        • fajny77 Re: szukam samotnego :) 18.12.12, 22:39
          ona też 42 widzisz, wiek a wiek, zachowania a zachowania... kobieta szuka, założyła wątek Ty wchodzisz jak do siebie i popelinę siejesz.... załóż sobie nowy i kombinuj.... pytanie skierowane było do autorki wątku
          • Gość: ona też 42 Re: szukam samotnego :) IP: 213.199.253.* 18.12.12, 22:57
            fajny77 i o tę trochę kultury też w życiu chodzi,to jest forum co za tym idzie mogą pisac tu wszyscy,chcesz prywaty idz gdzie indziej
            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 18.12.12, 22:58
              kulturalny o kulturze się nie wypowiada.....
              • Gość: ona też 42 Re: szukam samotnego :) IP: 213.199.253.* 18.12.12, 23:05
                fajny77 to są Twoje słowa prawda? pisano mi tutaj, że będę "atakowany"
                wątek,który Ty założyłeś,nic dodac nic ując
                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 18.12.12, 23:12
                  nie bardzo rozumiem do czego to przypinasz.... tak to moje słowa, ale tam bylem autorem wątku, a tu autorem wątku jest inna osoba, pozdrawiam.
                • Gość: wróżka Re:nie szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.12, 23:36
                  Nie zamierzałam udzielać się w tym temacie,ponieważ nie interesują mnie anonse,
                  ale ponieważ psychologia to moja ulubiona dziedzina,lubię poczytać jak ludzie odnoszą się
                  do siebie,jak wzajemnie się traktują.I co zauważam??Że większość na tym forum to frustraci.
                  Wypowiedzenie własnego,odmiennego zdania grozi wyłącznie krytyką!!
                  Ty,fajny,wcale nie jesteś taki fajny jak Ci się wydaje.Miły jesteś w stosunku do tych,
                  którzy tańczą jak Ty grasz i którzy Cię gloryfikują.Masz poważne zaburzenia osobowości,
                  które wynikają z bezpodstawnie zawyżonego ego.Podsumowując-typowy męski szowinista.
                  • fajny77 Re:nie szukam 18.12.12, 23:45
                    wróżka super psychologia, na podstawie kilku zdań, nie ma co :)) ale ok, to Twoje zdanie, tak wiec ja będę się trzymał swojego... dziwi mnie trochę fakt osoby, której anonse w ogóle nie interesują, jednak zagląda do tego "typu" ogłoszeń .... nie mam zamiaru jednak dłużej tutaj prowadzić zawiłych dyskusji, bo odbiega to od tematu... życzę powodzenia szukającej :))
                    • Gość: wróżka Re:nie szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.12, 23:52
                      Mało istotne z jakiego powodu kto i gdzie zagląda.Czytałam Twoje wypowiedzi w jakimś innym wątku,wydajesz się być krnąbrny i arogancki.Wyluzuj trochę i zacznij lubić ludzi,nawet,jeśli mają
                      odmienne zdanie niż Twoje.Spokojnej nocy.
                      • fajny77 Re:nie szukam 18.12.12, 23:57
                        czasem zastawiam się jak można oceniać kogoś przez pryzmat siebie....
                        nie jest sztuką oceniać kogoś, sztuką jest zaczynać od siebie najpierw Pani Psycholog :)))
                        • Gość: Ciechanowianka Re:nie szukam IP: *.matcom.com.pl 19.12.12, 02:45
                          Jestem tego samego zdania co wróżka. Przeglądam różne wątki, komentuje... Tu też skomentuję, gdyż od tego jest forum. Panie fajny, czytając Pana wypowiedzi stwierdzam, że jest Pan zarozumiały i arogancki. Ma Pan duże mniemanie o sobie i jest Pan zbyt pewny siebie. Weź się Pan ogarnij i zamiast szukać desperacko kobiety na forum to rusz Pan w miasto. Bo co innego klikać a co innego rozmowa z kimś w realu.
                        • Gość: Dr Siudym Re:nie szukam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.12, 02:25
                          Ja podejrzewam po prostu kutasa miniaturowej wielkości. Sorry.
                  • Gość: ciekawa Re:nie szukam IP: 79.162.254.* 19.12.12, 10:07
                    z Twojego wpisu Wróżko wynika że jesteś specjalistą od wydawania opinii o człowieku czytając tylko kilka jego wypowiedzi i już gość "zaszufladkowany". Otóż moje odmienne i narażone na krytykę zdanie jest takie Tak robią osoby o dość ciasnych poglądach, o kimś owszem ale o sobie broń Boże...Nie ładnie.
    • Gość: sama Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 23:16
      fajny77-jestes bardzo pewny siebie, można powiedzieć zarozumiały
      • asdfghjkl-5 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 06:49
        A mi się wydaje, że wcale nie jest zarozumiały, tylko Was po prostu zbywa swoimi wypowiedziami. Wcale mu się nie dziwię- cały czas ktoś go atakuje, a zapewne inaczej się odnosi do osób, które traktują go poważnie... Tak czytam jego wypowiedzi, oczywiście także w wątku założonym przez niego, i zauważyłam że po prostu w kulturalny sposób próbuje uniknąć odpowiedzi a przy tym nikogo nie obraża- to oczywiście wyższa szkoła jazdy;) Życzę powodzenia wszystkim poszukującym, ja jednak wolę pozostać sama, bo po co się na mowo wiązać- by znowu Bóg zabrał nam tą ukochaną osobę??? Przecież to nie ma sensu...
        • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 08:49
          Idą Święta kochani:) każdy jest inny i inaczej postrzega świat :)po co się sprzeczać? ja zaproponuję co innego ,tak na maxa romantycznie !będę o godzinie 17 w najpopularniejszym obecnie miejscu w Ciechanowie:) na placu z fontanną:) może jakis znak rozpoznawczy? dziewczyny przyjdźcie te samotne ,jeśli panowie zawiodą :) idziemy na babską kawę i zakładamy klub samotnych pozytywnych kobietek :P ,ale liczę skrycie że Panowie też się odważą.
          • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 09:26
            Droga Pani.... pomysł super, miejsce wśród ludzi itd, jednak nie każdy lubi pić kawę w dużej grupie :)) ale to moje zdanie (choć i tak pewnie spotka mnie tu stos slow, określających mnie, ale to takie prawo forum, być niewidzialnym i wypowiadać się o innych, mierząc czasem swoja miarka)...
            szczerze powiem, ze gdybym jednak dowiedział się, ze przybędą te panie, które tak mnie "znają tu dobrze", opisując moje słowa tu napisane, to pewnie skusiłbym się, aby przekonać się o ich wiedzy, mojej pewności siebie, zarozumialstwie i arogancji, do tego może nauczyłyby mnie luzu i postrzegania ludzi i świata :)))
            • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 09:32
              Fajny77 kawa z Tobą mogłaby być interesująca w smaku:) pozdrawiam
              • Gość: zuzaa Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.12, 09:47
                Fajny i odważny pomysł .. :) ( gorzej jak pół miasta się zejdzie hehe) też chętnie wyskoczyłabym na takie spotkanie .. ale o tej porze akurat nie dysponuję czasem..
                • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 10:04
                  Zuzaa ustalmy coś dogodnego dla chętnych:) ja wiem że czas przedświątecznych przygotowań zabiera dużo czasu i praca ,zatem czekam na propozycje! może bardziej sobota? albo piątek?
                  • Gość: maro Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 18:51
                    chetnie bym sie z Toba spotkal, tylko napisz najpierw jaka roznica wieku wchodzi w gre?
              • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 23:44
                kalina 42 co do stwierdzenia Twojego rannego.... nie spróbujesz, nie dowiesz się :)) choć zauważyłem ze zmieniłaś cel poszukiwania :))))))
            • Gość: wróżka Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.12, 16:22
              Widzisz,fajny jak szybko się uczysz?Robisz się coraz bardziej znośny i nawet samokrytyczny:)Powodzenia i Wesołych Świąt.Wróżka znika z forum.
              • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 16:41
                wróżka to nie to... Ty po prostu przeczytałaś jak jest napisane a nie po swojemu i wyszło lepiej :)) będą z Ciebie ludzie :)))
                kalina 42 .... ubierz się ciepło, bo mrozi... aby oczekiwanie na przybyłych nie doprowadziło Ciebie do przeziębienia ;)) i smacznej kawki życzę przybyłym :))
        • Gość: korekta Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.12, 22:48
          ..w kulturalny sposób próbuje uniknąć odpowiedzi a przy tym nikogo nie obraża- to oczywiście wyższa szkoła jazdy
          W kulturalny sposób się odpowiada,a nie unika odpowiedzi.Ale to już wyższa szkoła jazdy:)
          • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 23:01
            Turbo - "dorosłe dzieci" :))
    • Gość: kamcia30 Re: szukam samotnego :) IP: *.cnow.pl 19.12.12, 20:17
      aaa i żeby żony nie miał...bo teraz to różnie bywa...
    • Gość: sama Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 20:22
      pomysł babskiej kawy to dobry pomysł.... na facetów nie ma co liczyć
      • Gość: ;) Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.12, 20:32
        Ogólnie faceci nie są potrzebni do szczęścia.Chyba,że doraźnie;)
    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 21:02
      no tak :)) facet tylko do "pchania" karuzeli jest potrzebny haha
      • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 23:08
        nie lubię jak się pcha moją karuzelę hehehehehehe ;) od lat sama ją pcham :)))))dziewczyny kiedy ta kawa??????? piątek? sobota? kiedy?
        • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 23:13
          zapomniałam dopisać że cały czas skrycie wypatrywać będziemy ROMANTYKÓW I DŻENTELMENÓW :) nawet tych czających się za rogiem :)
          • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 23:40
            czyli nawet do karuzeli praw nie mamy :)) nie ma to jak dobry fart :)))
            • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 23:49
              :):):):):):):) ale diabelski młyn i falę(niekoniecznie z wojska) dobrze napędzacie:)
              a tak nawiasem mówiąc spacerowałam dziś o 17 niedaleko fontanki i nic:( żadnych Panów spragnionych gorącej małej czarnej(kawy) ani Pań wypatrujących romantyków,czekam na inny termin , ODWAGI!
              • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.12.12, 23:51
                ja myślę ze to nie o odwagę tu chodzi.... trochę podpowiadałem no ale w końcu przedobrzyć nie mogę :))
                • Gość: Kalina 42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.12, 23:57
                  Boję się że masz rację:) ale jestem niepoprawna ,optymalna optymistka:) chcę wierzyć że się uda i uda się na pewno :) a tymczasem dobranoc ziewającym,śpiącym albo dopiero wybierającym się do krainy Morfeusza:) pięknych snów:)
                  • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 00:00
                    ja bym do Twoich słów dołożył jako do siebie, realista.... z wzajemnością :))
                  • Gość: xy Re: szukam samotnego :) IP: 217.98.13.* 20.12.12, 13:27
                    Oj kobitki, kobitki, może byłbym zainteresowany!
          • Gość: Kaligula Re: szukam samotnego :) IP: *.play-internet.pl 20.12.12, 00:10
            Takoż i my wypatrywać będziemy DAMY o wzroku mętnym, potykające się lekko nad ranem
    • Gość: a.kraszewski Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.12, 17:17
      a mnie fajny77 kojarzy się z innym nickiem z dwoma siódemkami. Tamten też potrafi wypiś krew nie robiąc dziurki.
      • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 17:27
        77 ten rocznik tak ma :))
        • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 17:31
          Kalina 42 niestety nie ma :(

arus279@interia.pl zadam Tobie tylko jedno pytanie, ponieważ nie mam innej możliwości w obecnej chwili.
          • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.12, 17:43
            coś tam jeszcze mam :) może nie rocznik 77 i wypijanie krwi nie robiąc dziurki ;P ,ale całą paletę innych gadżetów:)nie mniej interesujących
            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 18:47
              i na pewno tak jest jak piszesz :) aczkolwiek zastanawia mnie, w którym momencie ta "krew" wypijałem .... i czemu co niektórzy tutaj mierzą swoja miarka..... co do krwi, gorąca ona i czasem buzuje, ale ciśnienie całkiem w normie :))) a ze zdecydowanie wole jasność i bezpośredniość (obustronną), nawet w słowach niż np dobrze ułożone kłamstwo, tzn ze powinienem siedzieć w kacie i nie udzielać się? raz się żyje, a ja chce żyć i jeśli czuje ze wypowiedzieć się chce, to tak robię :)
              • Gość: korekta Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.12, 18:53
                Co ty ciągle z tą miarką?Przecież tu się ocenia na podstawie tego,co piszesz,bo nie ma innej możliwości.Wrzuć fotkę,to zmienimy taktykę:)
                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 18:54
                  wooow to fotka zmieni taktykę wróżko?
                  upsss korekta hahaha
                  • Gość: korekta Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.12, 19:03
                    Tu same wróżki,co jedna to lepsza:)
                    Królewicz jeszcze się nie znudził?
                    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 20.12.12, 21:01
                      i cisza.... widocznie nie zainteresowana :)
    • Gość: ona Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 12:59
      Pani Kalino... jak poszukiwania....popieram twój wątek.... święta a ja siedze sama w domu
      • Gość: ja Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 26.12.12, 22:00
        ja też siedzę sama w domu, w Wigilię rozstałam się z chłopakiem. Chyba lekarstwem na to dobra byłaby nowa miłość!;-)
        • Gość: gosc Re: szukam samotnego :) IP: *.tktelekom.pl 27.12.12, 11:43
          może jakis kontakt "ja" ?
        • fajny77 Re: szukam samotnego :) 27.12.12, 11:48
          ja... szybko działasz.... czyli szukasz bardziej "chusteczki" na wypłakanie się?
          • Gość: ja Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.12, 19:48
            nie szukam "chusteczki", tylko chyba najlepiej zaangażować się w nowe uczucie!
    • Gość: zuzaa Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.12, 00:15
      i jak tam?.. teraz czasu więcej..
    • Gość: pawel Re: szukam samotnego :) IP: *.cdma.centertel.pl 02.01.13, 22:19
      hej jestem z Okolic Ciechanowa bardzo bym chcial Cie poznac jestem pod tym nr gg 42810150
      • malwa200 Re: szukam samotnego :) 05.01.13, 00:26
        ja też bym chciała
      • malwa200 Re: szukam samotnego :) 05.01.13, 01:34
        ja też bym chciała
        • Gość: on Re: szukam samotnego :) IP: *.tktelekom.pl 05.01.13, 14:57
          malwa2000 jak można sie z Toba skontaktowac ?
    • Gość: . Re: szukam samotnego :) IP: *.play-internet.pl 05.01.13, 03:17
      Kalina 42 to tak naprawdę szukający przygód Kamil 42.
    • Gość: samotny42 Re: szukam samotnego :) IP: *.centertel.pl 05.01.13, 16:33
      Kalina 42.Gratuluje odwagi pisząc na forum. Mam to samo też jestem samotny i od wielu lat szukam kobiety. I doszedłem do wniosku że każda z Was szuka księcia z bajki. A zwykły dobry człowiek który nie wygłąda jak Brat Pit jest przez Was traktowany jak trendowaty. Szczególnie przy pierwszym spotkaniu. Na koniec dodam że niedługo wiosna i może się spotkamy bo często jestem przy fontanie na rowerze[sport to zdrowie]. Pozdrawiam
      • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 13:37
        Samotny 42 :) nie szukam księcia z bajki i nie szukam Brada:) nie szukam bogatego i nie szukam mięśniaka:).Szukam miłego ,czułego i taktownego mężczyznę który nie tylko zakocha się w moim wyglądzie, ale i w moim sercu. Uwielbiam jeździć na rowerze i nadal często spaceruję niedaleko fontanny.
        • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 15:53
          ta fontanna to chyba miejsce częstego spaceru? z pracy do domu i odwrotnie? :))

Kalina, znakiem tego ze jak to się mówi " chcesz dopomóc przeznaczeniu" :))
          • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 16:54
            Nie po drodze mi po tej pracy i do:) pisałam juz że jestem maxymalną optymiską i marzycielką stąd ten pomysł .Tęsknię za miłością i tymi motylkami w brzuszku:)
            • Gość: Samotna26 Re: szukam samotnego :) IP: 213.199.253.* 15.01.13, 17:00
              Mam 26 lat i też szukam drugiej połówki :)
              • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 18:55
                wszystkie szukają a jak dałem ogłoszenie to cisza :)))

Kalina myślałem tak w ogóle ze już jesteś miedzy tymi motylami.... nie odzywałaś się tutaj...
              • Gość: on Re: szukam samotnego :) IP: *.adsl.inetia.pl 15.01.13, 18:58
                27 lat szukam drugiej połówki
                • Gość: wesoła 30 :) Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.13, 19:21
                  30 lat i nadal szukam
                  • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 19:28
                    Fajny 77:) byłam na zimowym urlopie,ale nie poznałam nikogo ,tam gdzie byłam nie było fontanny:) (wypatrywałes mnie tu na forum? powiedz ze tak:) będzie mi miło:)chociaż przez chwilkę:)
                    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 19:29
                      pewnie że wypatrywałem, cóż to za wstyd :))
                      • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 19:36
                        hehehe oj wstyd:) myślisz że mam szansę przeżyc romantyczna przygodę? tu w Ciechanowie?chociaż jedną w moim życiu? krążę tak ulicami i koło tej fontanki i nic :) a naprawdę nie jestem kulawa:) myśle nawet że dość fajna:)
                        • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 19:40
                          a to tylko przygody tak? :)) oj tu różne przygody można spotkać :))
                          czy dość fajna.... w pisowni na pewno, co do reszty ciężko mi stwierdzić, ja tylko po dowodzie "namacalnym" wnioskować mogę :))

• Gość: :) Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 19:45
                            Oj,szybki ten fajny.Namacalnych dowodów potrzebuje;))
                            Ma się rozumieć,że zdrowy facet:)
                            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 19:46
                              hahaha zdrowy na pewno :))
                              a co do urlopowiczki.... interesowni Ci ludzie :))
                          • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 19:47
                            romantyczna pzygoda moze trwac całe zycie........jakoś tak :) ale pewnie to mało prawdopodobne:) co najwyżej przyciagnę jakiegos seryjnego mordercę hehehehehe
                            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 19:49
                              zapewne przyciągniesz tego, którego nie będziesz szukać, a ten którego chciałabyś znaleźć zostanie z boku :))
                              • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 19:57
                                ale tak bym nie chciała:( nie chce żeby <<ON>> został z boku sam i był tak samo samotny jak ja:( mówia że przeciwieństwa sie przyciagają ,ale ja mam inne zdanie !trzeba miec podobne pasje,podobne zainteresowania i podobny światopogląd,podobne poczucie humoru i podobną wrazliwość :) i ta moja połówka gdzieś jest i ja ją znajdę :)
                                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 20:01
                                  Kalina tego nie wiesz.... ale pewnie poczujesz przy najbliższej sposobności....

tak, trzeba do siebie pasować po prostu, choć w połowie ;))

ciekawe.... albo nieważne :))
                                  • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 20:09
                                    bardzo ciekawe i bardzo ważne!masz racje Fajny77 chociaz w połowie! Boze zeby to wszystko było takie proste to od 5 lat nie byłabym taka samotna! nie piłabym sama kawy , nie smiała sie sama z komedii i nie jeździła sama na urlopy.Zawsze daja sobie słowo w sylwestra ze w tym roku ,,Cie odnajde moja Połówko" i mija nastepny rok :( Może w tym cos się zmieni:) jet dopiero styczeń :) mam trochę czasu do nastepnego sylwka:)
                                    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 20:14
                                      miałaś tu już wiele propozycji.... ale wiem, wiem czego Ty szukasz i w jakiej formie chcesz znaleźć... wysoka poprzeczka, i tak trzymaj :))

to kiedy będziesz się tam kręcić? :))) na początku było łatwiej i nawet godziny podane :))

a tak na marginesie... to co ciekawe i ważne.... hmmm opisuj dalej, jak na razie podobnie się z losem borykamy :)))
                                      • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 20:22
                                        jutro pospaceruję:) to znaczy pokręcę się :)) w godzinach popołudniowych:) mały szczegół dużo osób mówi że przypominam Katie Melua:) ten typ urody:) CHYBA DZIS NIE USNĘ hehehehe
                                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 16.01.13, 18:08
                                  moje trzymanie kciuków chyba nie poszło na marne :))
                                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.01.13, 10:18
                                  Kalina .... jak z tymi kciukami ? :))
                                  odezwij się jeśli możesz :))
                                  • fajny77 Re: szukam samotnego :) 19.01.13, 19:59
                                    44 latka do czego sie odnosisz i co właśnie tak masz?
                                  • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.205.75.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.01.13, 09:48
                                    Fajny 77:) niestety nic z tego. Spaceruję sobie nadal bo jest to milsze niż siedzenie przed tv:)miałam awarię kompa i nie zaglądałam tu a przyznam że tęskniłam:)
                                    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 23.01.13, 11:02
                                      witaj Kalina:)))
                                      tęskniłaś za....? forum czy....? :)))

przyznałbym Ci się do czegoś..... :)) ale nie wszystkie wieści chciałbym tu przetwarzać... sama zdecyduj czy coś ważnego dla Ciebie, chciałabyś mieć w posiadaniu swoich myśli czy tez nie.... arus279@interia.pl

pozdrawiam :))
                                      • Gość: zuzuaa Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 11:13
                                        "fajny i kalina" spotkajcie się w końcu pod tą fontanną.. fajny zmienił kryteria wieku to kalina mieścisz się w "przedziale"..
                                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 03.02.13, 10:25
                                  kawka, spacer, fontanna.... może rzeczywiście przy innej chodzimy i to jeszcze w innym mieście....

• Gość: .. Re: szukam samotnego :) IP: 79.162.240.* 03.02.13, 11:01
                                    fajny weź sprawy w swoje ręce i wyjdź z inicjatywą...

Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije;)))he
                                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 03.02.13, 11:57
                                  do "tanga" trzeba dwojga ;)))
                                  • Gość: .. Re: szukam samotnego :) IP: *.cdma.centertel.pl 03.02.13, 13:38
                                    Ty i Kalina - tanga nie będzie?? Szło ku dobremu....
                                    • Gość: gość Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.13, 22:59
                                      Pogmatwane są losy tych samotnych, gdy jeszcze chce się księcia z bajki, bo pierwszy był z pospolstwa i plebsu.
                                      • Gość: sfk Re: szukam samotnego :) IP: *.cdma.centertel.pl 04.02.13, 08:51
                                        żyjesz w średniowieczu że używasz sformułowań plebs/pospólstwo?To bardzo obraźliwe słowa,trochę kultury,proszę.
                              • Gość: 44-latka Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 19:49
                                Ale fajnie powiedziane...
                                Niestety prawdziwe i boję się, że ja tak mam właśnie ;)
                                A poza tym też szukam :)
                      • Gość: czekajac na urlop Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 19:43
                        a ja szukam towarzysza/ki na urlop w lutym do ciepłych krajów jeżeli chodzi o mnie to może Wyspy Kanaryjskie? aha jestem singielką 28 lat i nie chcę się uszczęśliwiać na siłę koleżankami więc pomyślałam o kimś zupełnie innym.
                        Mało prawdopodobne bym kogoś znalazła na ten urlop i znowu trzeba dopłacać do jedynki...
                        ale cóż zrobić...
                        zainteresowani piszcie
                • Gość: Samotna26 Re: szukam samotnego :) IP: *.matcom.com.pl 15.01.13, 20:24
                  Podaj maila ;)
                  • Gość: Samotna26 Re: szukam samotnego :) IP: *.matcom.com.pl 15.01.13, 20:24
                    To było do: "on"
                    • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 20:27
                      uff a myślałem ze do mnie hahahaha
                      Kalina wygląd to nie wszystko :)
                      • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 20:34
                        chcę żeby osoba która bedzie mnie szukała miała łatwiejsze zadanie, napisałam że ten sam typ urody !rozprostuje włosy i założe okulary:) bedzie trudniej? chociaz zawsze marzyłam zeby być wysoką długonogą blondynką hehehehehe,ale wyrosłam z tego i wypielegnowałam w sobie piekną duszę.Trzymaj za mnie kciuki Fajny77:))
                        • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 20:37
                          z tymi ładnymi kobietami hmmm :))
                          dobrze, potrzymam tak od 16.30 do 17.30 hahaha bo potem może mi palec zdrętwieć :))
                          • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 20:47
                            wystarczy mi godzinka:) Fajny77 wiesz co? myslę że moglibysmy kiedys wypic kawe:)
                            z zasłonietymi oczami :) żeby nie wkurzała Cie moja buzia:) ,ale tak naprawdę ja nie jestem pięknością! jestem zwykłą kobietą z niezwykłą ochota na miłość! to nie moja wina że mam kręcone włosy ,ciemne oczy i ciemną cerę! moge Ci powiedzieć że czasem ktos powie że przypominam Kaskę Cichopek hehehehehehe serio:) masakra wiem!koniec tematu na temat wygladu!
                            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 20:52
                              z zawiązanymi oczami hmmm ciężko byłoby iść i się nie potłuc hahaha pomijając już ze głosów nie znamy, a wtedy porównanie wyglądu nic tu nie daje ;)))

to jak mi te palce nie zdrętwieją, to kiedyś może wypijemy, w końcu raz się żyje ;)
                              • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 20:59
                                super:) jestem cierpliwa i będę czekać! jutro sie odezwę koło 18 jak wrócę ze spaceru. To straszne że jestem taka staromodna i romansidłowa hehehehehehe w tych nowoczesnych czasach to ogromna wada,dobranoc
                                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 15.01.13, 21:00
                                  to nie wada, ale co kraj to obyczaj ;)) dobrej nocy ;)
                                  • Gość: :) Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 21:10
                                    Kalinko,obejrzyj sobie na dobranoc Małą Moskwę.
                                    Jedyne romansidło,jakie toleruję(ech,ten porucznik);)
                                    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
                        • Gość: MK Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 20:45
                          Kalina, nie jestem w Twojej sytuacji bo od 5 lat jestem szczęśliwą mężatką, ale pozwoliłam sobie zabrać głos. Nasuwa mi się przypuszczenie, że może Ty zbyt idealizujesz wyobrażenie o tym, jak masz poznać tę wielką miłość. Te spacery przy fontannie, atmosfera patosu itp - to raczej kojarzy mi się z lekkim romansidłem (czytadłem). Absolutnie nie odbieraj tego jako zarzut w stosunku do Ciebie. Po prostu może, mówiąc kolokwialnie, wrzuć na luz:-) Nie wyobrażaj sobie romantycznego zjednoczenia dusz, tylko zawiązuj ( w miarę możliwości) nowe znajomości, bez górnolotnych oczekiwań, a miłość pewnie i tak przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. My z mężem poznaliśmy się na studiach- zwyczajnie, wręcz sztampowo, bez fajerwerków, a jesteśmy bardzo szczęśliwi:-)
                          Życzę Ci powodzenia!
                          • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.181.66.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 20:52
                            To o czym piszesz przezyłam i jakby tu powiedzieć nie udało się. Troszke sie zestarzałam może zdziwaczałam stąd inne metody:) zyczę powodzenia na dalszej drodze zycia:) i pozdrawiam .
                  • Gość: czekajac na urlop Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 20:51
                    kornelcia1984@wp.pl
    • Gość: asd Re: szukam samotnego :) IP: *.ip.netia.com.pl 23.01.13, 12:23
      mogę zaproponować Pani mojego męża. Już trzy dni po ślubie mnie zdradził. Z takim człowiekim nie będzie się Pani nudzić.
      • fajny77 Re: szukam samotnego :) 23.01.13, 18:26
        zuzaa dziękuje za wsparcie :)) ja tez nad tym w sumie pracuje :))
      • Gość: wróżka Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 18:29
        fajny chyba skruszał pod wpływem Kaliny.Wcale mnie nie dziwi,bo sympatyczna i ciepła
        z Niej dziewczyna:)Życzmy Im szczęścia:)
        • Gość: zuzuaa Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.13, 18:43
          to pewnie te dwie połówki, które tak się szukają...
          • Gość: wróżka Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 18:49
            kula mi mówi,że to są dwa brakujące elementy puzli..
            fajny złagodniał i zmiękł..
            • fajny77 Re: szukam samotnego :) 23.01.13, 18:55
              wróżka hahaha
              musisz dobrze mnie znać, że tak się o mnie wypowiadasz :)))

a tak na marginesie, ciężko bez forum wróżko? :)))
              • Gość: wróżka Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 21:45
                fajny,znów się czepiasz;)
                Widzisz,znajomi i współpracownicy są tak przewidywalni,że czasem tu zajrzę dla poprawy humoru.Pozdrawiam i kibicuję.
                • fajny77 Re: szukam samotnego :) 24.01.13, 17:12
                  wybrałbym się nawet i do fontanny ale uziemiony narzazie jestem ;((
                  wróżka nie czepiam się, jeszcze nie zacząłem :)))
                  • fajny77 Re: szukam samotnego :) 24.01.13, 17:13
                    na razie ***
                    • Gość: Kalina42 Re: szukam samotnego :) IP: *.205.72.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.01.13, 12:57
                      czy my mamy tylko jedną fontankę w C-nowie?moze ja spaceruję nie koło tej właściwej? o Boże a może jeszcze przy tej starej? jak w filmie Dom nad jeziorem?w innym wymiarze? ;) chyba mnie poniosło:P
    • Gość: ja Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.13, 22:07
      ja jestem samotny
      • Gość: kobieta Re: szukam samotnego :) IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.13, 22:24
        a ja samotna...
    • Gość: porto Re: szukam samotnego :) IP: *.play-internet.pl 19.02.13, 20:54
      Znalazłem ten wątek dopiero dzisiaj. Z ostatniego postu wynika,że lekko został zapomniany, czyżby odnalazła się druga "połowa"? Może nie, więc warto może temat utrzymać. Z chęcią się z Panią spotkam przy tej fontannie.
    • Gość: abc Re: szukam samotnego :) IP: *.233.60.65.static.msgaz.pl 20.02.13, 05:41
      Natka z chęcią się z Tobą umówie jesli chcesz.I nie będziesz musiała korzystać z tych ogłoszeń.
    • Gość: Andrzej Re: szukam samotnego :) IP: *.play-internet.pl 24.02.13, 13:49
    • Gość: daniel Re: szukam samotnego :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 16:58
      Cześć jak coś to napisz do mnie to poznamy się i popiszemy ze sobą co Ty na to mó nr to 502218975 pozdrawiam