22.05.05, 09:16
Niedaleko Jozefoslawia widzialem kominy. Co sie z nich wydobywa, kiedy i jak duzo?
Obserwuj wątek
    • marcello1975 Re: Kominy 23.05.05, 00:06
      Gdzie dokładnie widziałeś te kominy? Ja widziałem jedynie maszty telefonii
      komórkowej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka