jff 22.05.05, 09:16 Niedaleko Jozefoslawia widzialem kominy. Co sie z nich wydobywa, kiedy i jak duzo? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcello1975 Re: Kominy 23.05.05, 00:06 Gdzie dokładnie widziałeś te kominy? Ja widziałem jedynie maszty telefonii komórkowej. Odpowiedz Link