Dodaj do ulubionych

WNJ - Witajcie

23.10.05, 09:43
Wprowadzilsmy sie miesiac temu
Witamy wszystkich sasiadow '-)

seb i betty
Obserwuj wątek
    • zaspany77 Re: WNJ - Witajcie 23.10.05, 14:35
      ...no właśnie kilka dni temu znalazłem nawalonego człowieka na schodach w jenym
      z nowych budnynków...czyżby parapetówka?...Pozdrawiam i życzę wszystkiego
      dobrego...Na tym osiedlu to jedyne jakiekolwiek sytuacje raczej to osiedle
      domów wczasowych dla emerytów...No ale kredyt na 30 lat zobowiązuje(mówię o
      sobie)...
      • wustyle Re: WNJ - Witajcie 24.10.05, 06:58
        nieeeee, my na starym osiedlu - na nowym to moj kumpel z pracy '-)
        • massmix Re: WNJ - Witajcie 25.10.05, 17:03
          Sąsiedzie...!!!! ;o))))
          Ale to nie znaczy że to nie Ty byłeś na tych schodach ;o)))

          Witam Wszystkich z nowego i starego osiedla i pozdrawiam
          m.

          wustyle napisał:

          > nieeeee, my na starym osiedlu - na nowym to moj kumpel z pracy '-)
          • janmaj1 Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 12:30
            Witajcie, wprowadzam się do WNJ faza 2.
            Słyszałem o kłopotach z sąsiadami i osobami od administrowania na
            sąsiednim "starym" WNJ.
            Mam płacić czynsz ok. 100 zł miesięcznie, czy to dużo?
            Czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć?
            • korot Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 12:43
              100 zlotych na miesiac - a ile metrow mieszkania?
              • janmaj1 Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 12:52
                Mam mieszkanie ok. 38 m2
                Czy to jest OK?
                • sylvanas Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 13:09
                  Moi Rodzice za 38m w bloku płacą 491 zł. Czy to jest OK? ;PPP
                  • janmaj1 Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 13:12
                    NIe wiem ile się za moje 38 m nazbiera z mediami,100 zł to administracja
                    współwłasności osiedlowej.

                    A jak się żyje na WNJ z nisko lęcacymi samolotami?
                    • massmix Re: WNJ - Witajcie 01.12.05, 15:30
                      > A jak się żyje na WNJ z nisko lęcacymi samolotami?

                      dopoki nie spadaja jest ok ;)
                • korot Re: WNJ - Witajcie 02.12.05, 12:22
                  no tak - mnie pan z admin s.c podliczyl na 180 zlotych, a mam 42 metry:) panie
                  janku, z checia obejrzalbym rozliczenie kosztow jakie panu przekazali, ciekawi
                  mnie BARDZO dlaczego roznica 5 metrow powoduje wzrost ceny o 80%...
                  innymi slowy - odpowiadajac na pana pytanie - moim zdaniem ta stoweczka to
                  bardzo malo za administracje:)


                  janmaj1 napisał:

                  > Mam mieszkanie ok. 38 m2
                  > Czy to jest OK?
            • sasiad77 Re: WNJ - Witajcie 02.12.05, 17:19
              Mozna powiedziec , ze mieszkacie za darmo !!!
              Przyjrzyj sie kosztom - sadze , ze cos jeszcze nie jest naliczane, byc moze
              np. oswietlenie terenow wspolnych,zielen , ochrona - wydaje sie , KPK placi za
              to wiecej , niz bedziecie placili po oddaniu kolejnych budynkow-
              zarowno Admin sc , jak i ADM 2000 (obecni administratorzy WNJ I i II) dosc
              dobrze "pilnuja" sie , zeby nie
              "przegiac" i tak niska zaliczka dziwi mnie bardzo.
              Sadze nawet , ze nie jest mozliwa - pewne koszty sa nieuniknione.
              Spodziewaj sie kwot rzedu 130-150 PLN.
              Co do sasiadow - na razie jest u Was jeden blok - poczekaj , tez bedziesz
              uczestnikiem tego forum - i wcale mnie to nie cieszy , ze i u Was pojawia
              sie "sasiedzkie" tematy. :((
              A tak w ogole - witajcie sasiedzi.
              • massmix Re: WNJ - Witajcie 05.12.05, 19:03
                sasiad77 napisał:
                [...]
                > Co do sasiadow - na razie jest u Was jeden blok - poczekaj , tez bedziesz
                > uczestnikiem tego forum - i wcale mnie to nie cieszy , ze i u Was pojawia
                > sie "sasiedzkie" tematy. :((
                > A tak w ogole - witajcie sasiedzi.

                sasiedzkie tematy zawsze sie pojawiaja... jak narazie jest spokoj i mam nadzieje
                ze tak zostanie bo przeciez zawsze mozna sie spokojnie dogadac. Slyszalem ze na
                I etapie WNJ to juz do rekoczynow dochodzi... nie chce mi sie wierzyc ale takie
                plotki chodza po okolicy :(
                • wustyle Re: WNJ - Witajcie 05.12.05, 23:01
                  ale zaraz! Sasiedzi!
                  to byl watek ze Was witam itd a Wy tu o kasie i bijatykach :))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka