wustyle 23.10.05, 09:43 Wprowadzilsmy sie miesiac temu Witamy wszystkich sasiadow '-) seb i betty Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zaspany77 Re: WNJ - Witajcie 23.10.05, 14:35 ...no właśnie kilka dni temu znalazłem nawalonego człowieka na schodach w jenym z nowych budnynków...czyżby parapetówka?...Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego...Na tym osiedlu to jedyne jakiekolwiek sytuacje raczej to osiedle domów wczasowych dla emerytów...No ale kredyt na 30 lat zobowiązuje(mówię o sobie)... Odpowiedz Link
wustyle Re: WNJ - Witajcie 24.10.05, 06:58 nieeeee, my na starym osiedlu - na nowym to moj kumpel z pracy '-) Odpowiedz Link
massmix Re: WNJ - Witajcie 25.10.05, 17:03 Sąsiedzie...!!!! ;o)))) Ale to nie znaczy że to nie Ty byłeś na tych schodach ;o))) Witam Wszystkich z nowego i starego osiedla i pozdrawiam m. wustyle napisał: > nieeeee, my na starym osiedlu - na nowym to moj kumpel z pracy '-) Odpowiedz Link
janmaj1 Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 12:30 Witajcie, wprowadzam się do WNJ faza 2. Słyszałem o kłopotach z sąsiadami i osobami od administrowania na sąsiednim "starym" WNJ. Mam płacić czynsz ok. 100 zł miesięcznie, czy to dużo? Czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć? Odpowiedz Link
korot Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 12:43 100 zlotych na miesiac - a ile metrow mieszkania? Odpowiedz Link
sylvanas Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 13:09 Moi Rodzice za 38m w bloku płacą 491 zł. Czy to jest OK? ;PPP Odpowiedz Link
janmaj1 Re: WNJ - Witajcie 29.11.05, 13:12 NIe wiem ile się za moje 38 m nazbiera z mediami,100 zł to administracja współwłasności osiedlowej. A jak się żyje na WNJ z nisko lęcacymi samolotami? Odpowiedz Link
massmix Re: WNJ - Witajcie 01.12.05, 15:30 > A jak się żyje na WNJ z nisko lęcacymi samolotami? dopoki nie spadaja jest ok ;) Odpowiedz Link
korot Re: WNJ - Witajcie 02.12.05, 12:22 no tak - mnie pan z admin s.c podliczyl na 180 zlotych, a mam 42 metry:) panie janku, z checia obejrzalbym rozliczenie kosztow jakie panu przekazali, ciekawi mnie BARDZO dlaczego roznica 5 metrow powoduje wzrost ceny o 80%... innymi slowy - odpowiadajac na pana pytanie - moim zdaniem ta stoweczka to bardzo malo za administracje:) janmaj1 napisał: > Mam mieszkanie ok. 38 m2 > Czy to jest OK? Odpowiedz Link
sasiad77 Re: WNJ - Witajcie 02.12.05, 17:19 Mozna powiedziec , ze mieszkacie za darmo !!! Przyjrzyj sie kosztom - sadze , ze cos jeszcze nie jest naliczane, byc moze np. oswietlenie terenow wspolnych,zielen , ochrona - wydaje sie , KPK placi za to wiecej , niz bedziecie placili po oddaniu kolejnych budynkow- zarowno Admin sc , jak i ADM 2000 (obecni administratorzy WNJ I i II) dosc dobrze "pilnuja" sie , zeby nie "przegiac" i tak niska zaliczka dziwi mnie bardzo. Sadze nawet , ze nie jest mozliwa - pewne koszty sa nieuniknione. Spodziewaj sie kwot rzedu 130-150 PLN. Co do sasiadow - na razie jest u Was jeden blok - poczekaj , tez bedziesz uczestnikiem tego forum - i wcale mnie to nie cieszy , ze i u Was pojawia sie "sasiedzkie" tematy. :(( A tak w ogole - witajcie sasiedzi. Odpowiedz Link
massmix Re: WNJ - Witajcie 05.12.05, 19:03 sasiad77 napisał: [...] > Co do sasiadow - na razie jest u Was jeden blok - poczekaj , tez bedziesz > uczestnikiem tego forum - i wcale mnie to nie cieszy , ze i u Was pojawia > sie "sasiedzkie" tematy. :(( > A tak w ogole - witajcie sasiedzi. sasiedzkie tematy zawsze sie pojawiaja... jak narazie jest spokoj i mam nadzieje ze tak zostanie bo przeciez zawsze mozna sie spokojnie dogadac. Slyszalem ze na I etapie WNJ to juz do rekoczynow dochodzi... nie chce mi sie wierzyc ale takie plotki chodza po okolicy :( Odpowiedz Link
wustyle Re: WNJ - Witajcie 05.12.05, 23:01 ale zaraz! Sasiedzi! to byl watek ze Was witam itd a Wy tu o kasie i bijatykach :)))))))))))) Odpowiedz Link