Gość: mika
IP: *.energis.pl
20.01.04, 18:40
Nie ukrywajmy: oprocz pieknych krajobrazow i zabytkow historii, to co nas
pociaga w Grecji najbardziej to oblednie dobre zarcie.
Na wakacjach juz od rana opracowuje plan strategiczny: co by tu zjesc na
kolacje?
Jakie jest Wasze ulubione danie? Jakie danie zapadlo Wam w pamiec? I gdzie je
podano?
Ja uwielbiam papoutsaki, najlepsze jadlam w Polichrono, w tawernie 'Jorgos".