22.07.06, 17:22
Prosze, pomóżcie:)
Bede w Salonikach ok. 14, czy dojade do wieczora jakims autobusem lub
pociagiem do Kalambaki? dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: januszbuzka@op.pl Re: kalambaka IP: *.salonica.acn.gr 22.07.06, 23:17
      Aktualny rozkład jazdy jest ważny do 30 września i odjazdy z dworca
      autobusowego wyglądają następująco godzina 8:00 ,12:00 ,14:00 ,16:00 ,18:30 ,
      21:30 Ale na ostatni autobus nie należy ryzykować koszt przejazdu wynosi 14,60e
      przepraszam za opóżnienie Ponieważ napisałaś że przyjeżdżasz dopiero 15
      pażdziernika to myślałem że jest trochę czasu tak wygląda to na dzisiaj jeśli
      masz dodatkowe pytania napisz do mnie pomogę Janusz Grochowski
      • omega555 Re: kalambaka 23.07.06, 12:24
        Dziekuje Ci bardzo. Chętnie skorzystam.Pospieszylam sie z wysłanie maila:)))
        Wybaczysz?
        • omega555 Re: kalambaka 23.07.06, 12:34
          Acha, czy bede bardzo bezczelna jak poprosze o rozklad pociagow? Pozdrawiam
          serdecznie.
          M

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka