Gość: berylus IP: *.aster.pl 03.06.07, 22:47 lece 9.06.br na Krete (Stalida) . Zastanawiam sie czy szukac auta w Internecie czy spokojnie znajde na miejscu. Czy maja auta w dobrym stanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agi63 Re: auto w kraju czy na miejscu 04.06.07, 12:48 Oczywiscie, ze znajdziesz na miejscu. Ale po co tracic czas na szukanie? my wypozyczylismy przez internet, samochod odebralismy i oddalismy na lotnisku i wszystko bylo super (ale nam byl potrzebny na 2 tyg.). trudo powiedzic, bo nie wiem na ile Ty chcesz wypozyczyc. Czy tak, czy tak - problemu nie ma. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolibomba Re: auto w kraju czy na miejscu IP: *.A157.cust.bahnhof.se 05.06.07, 10:04 hej! my wlasnie zalatwilismy autko przez internet na tydzien z podstawieniem na lotnisko ..koszt 170 euro z Autoway rent a car.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anutka9 Re: Autoway IP: 81.210.12.* 05.06.07, 10:30 Dostałam cennik Autoway na maila i niestety nie ma takiej ceny (w pełnym sezonie) za tydzień...nie mówiąc już o tym, że auto z klimatyzacją byłoby optymalne ale te są już droższe. Dlatego zastanawiam się czy nie taniej byłoby na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolibomba Re: auto w kraju czy na miejscu IP: *.A157.cust.bahnhof.se 05.06.07, 10:42 my jedziemy w tez w sezonie 06.07 , auto jest bez klimy to fakt ( atos), a cena jaka dostalismy to zasluga mojego meza ..to mistrz negocjacji :-)...wiec warto sie troszke potargowac..nie wiem jaki cennik ci przyslali , ale oni na swojej stronie maja niskie ceny i warto sie na nie powolac . powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolibomba Re: auto w kraju czy na miejscu IP: *.A157.cust.bahnhof.se 05.06.07, 10:47 auto jest oczywiscie z pelnym ubezpieczeniem. mozesz sprobowac sie targowac juz na miejscu..my nie mamy wyboru bo ladujemy o polnocy na lotnisku i musimy miec tam samochod bo taksowka do hani to koszt 80 euro ..o zgrozo !a nasze miejsce docelowe to plakias ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: auto club Re: auto w kraju czy na miejscu IP: *.A157.cust.bahnhof.se 05.06.07, 11:23 sprawdz jeszcze tam..wlasnie przyszla mi od nich oferta tansza jeszcze o 5 euro :0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beryllus Re: auto w kraju czy na miejscu IP: *.aster.pl 05.06.07, 21:58 serdeczne dzieki , bede jednak chyba zalatwial w kraju . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: auto w kraju czy na miejscu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.07, 22:54 może i taniej na miejscu ale przyznam że to właśnie my mielismy najsprawniej i najlepiej wyporzyczając z autowaya . na miejsce podjechali potem ładnie odebrali czyte ubezpieczone...za 3 dni za toyote 125 euro ini nieli po 120 euro po rozmowach okazało się ze muszą dopłacac do full ubezpiecznia. Po co mi się szarpać na wakacjach - chcę komfortu spokoju i bezpieczeństwa to jest urlop Polecam autoway Odpowiedz Link Zgłoś
jaque Re: auto w kraju czy na miejscu 06.06.07, 07:44 Zawsze możesz sprawdzić sytuację na miejscu, i ewentualnie wtedy zadzwonić do Polski i zamówić. My nastawialiśmy się na jeżdżenie i zwiedzanie Krety autobusami, ale na miejscu okazało się to niemożliwe. Wystarczył jeden telefon i auto było podstawione 3 dni później pod hotel. Wszystko punktualnie, z takimi fotelikami jakie chcieliśmy, autko czyściutkie i w super stanie. Polecam. Tym bardziej, że w okolicy wcale nie było dużo taniej, różnica najwyżej 20 euro (przy 3 dniach) - dla mnie taka kasa niewarta była ryzyka, że coś będzie nie tak. Odpowiedz Link Zgłoś
wielorybka Re: auto w kraju czy na miejscu 07.06.07, 12:19 zdecydowanie lepiej na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś