Dodaj do ulubionych

TRIADA -40%. Co o tym myślicie? KRETA

IP: 62.29.176.* 15.11.07, 19:09
Zapewne słyszeliście o specjalnej ofercie Triady na Lato 2008 - przy
rezerwacji do 23 listopada dają 40% rabatu.

Interesuje mnie Kreta na 2 tygodnie, najlepiej ALL INCUSIVE (po
rabacie całość wychodzi ok 4200-5000 za 2 osoby) lub bez wyżywienia
(po rabacie całość wychodzi 2400-3000zł za 2 osoby).

Dotychczas nie interesowałem się tym kierunkiem podróży, więc nie
jestem zorientowany w cenach, te Triady wydają mi się atrakcyjne.
Nie ma też jeszcze ofert innych biur podróży na lato 2008, więc nie
mam z czym tego porównać.

Jak sądzicie czy warto się skusić na tą ofertę i zrobić już teraz
rezerwcję czy czekać na LAST MINUTE? Interesuje mnie termin odległy:
wrzesień lub październik 2008.
Obserwuj wątek
    • Gość: ala288 Re: TRIADA -40%. IP: *.chello.pl 15.11.07, 19:20
      Wydaje mi się że cena jest ok ale jaki hote. 3* czy 4*? Sama się
      zastanawiałam czy już rezerwować, ale wkońcu się zdecydowałam na
      cypr i zarezerwowałam. Z tego co wiem od pracownika Triady to
      bardziej opłacalny jest First, ja tak kupuję 3 raz za każdym razem
      zyskałam 1000 zł za 2 os. Minus to to że wszystko się może zdarzyć
      przez te miesiące oraz długi okres czekania na wakacje. Powodzenia
      • Gość: Michał Kielce Re: TRIADA -40%. IP: 62.29.176.* 15.11.07, 19:26
        > Wydaje mi się że cena jest ok ale jaki hote. 3* czy 4*?

        4200-5000zł to cena za 4* już ze wszystkimi opłatami.

        Sama się
        > zastanawiałam czy już rezerwować, ale wkońcu się zdecydowałam na
        > cypr i zarezerwowałam. Z tego co wiem od pracownika Triady to
        > bardziej opłacalny jest First, ja tak kupuję 3 raz za każdym razem
        > zyskałam 1000 zł za 2 os. Minus to to że wszystko się może zdarzyć
        > przez te miesiące oraz długi okres czekania na wakacje. Powodzenia

        No właśnie a jak wygląda sprawa stałej ceny w tej ofercie, czy masz
        gwarancję, że się nie zmieni?
    • Gość: Michał Kielce Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? IP: 62.29.176.* 15.11.07, 19:21
      Wydaje mi się też, że ta ich oferta to takie sztuczne napędzanie
      interesu, bo Triada jako pierwsze biuro przedstawiło ofertę na lato
      2008 i Klienci nie mają z czym porwnać ich ofert.

      Chwyt polega też na tym że oferta trwa do 23 listopada i Klient musi
      się szybko decydować a katalog ITAKI-największego konkurenta pojawi
      się 3 grudnia.
      • pietnacha40 Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? 15.11.07, 20:21
        To nie jest sztuczne napędzanie,nie do końca.Zawsze biorę first i do tej pory mi
        się opłacało.Ale - ta oferta jest bardzo okrojona,tylko kilka propozycji i
        wczasy,które oglądałam były bardzo drogie.Czy te ceny są już po rabacie,czy
        trzeba odliczyć ? W zeszłym roku to były ceny już po.Znając triadę,dokładnie bym
        sobie pooglądała hotel i poczytała opinie klientów.Nie zdecydowałabym się na all
        w hotelu 3*(o ile jest tam taka oferta).
        • Gość: Michal Kielce Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? IP: *.chello.pl 15.11.07, 21:19
          > To nie jest sztuczne napędzanie,nie do końca.Zawsze biorę first i
          do tej pory m
          > i
          > się opłacało.Ale - ta oferta jest bardzo okrojona,tylko kilka
          propozycji i
          > wczasy,które oglądałam były bardzo drogie.Czy te ceny są już po
          rabacie,czy
          > trzeba odliczyć ? W zeszłym roku to były ceny już po.Znając
          triadę,dokładnie by
          > m
          > sobie pooglądała hotel i poczytała opinie klientów.Nie
          zdecydowałabym się na al
          > l
          > w hotelu 3*(o ile jest tam taka oferta).

          Te ceny o których pisalem w poprzednim poscie to już po rabacie.

          Cala ich oferta Grecji jest objęta tą promocją, czyli ponad 50
          obiektów. Zadalem sobie dzisiaj trud i sprawdzilem każdy z tych
          obiektów na podstawie opinii z portalu Wakacje.pl. Na podstawie tej
          selekcji wybralem ok. 6 obiektów moim zdaniem godnych
          zainteresowania. Jeśli chodzi o obiekty z ALL to są to hotele 4*.

          Zastanawiam się również nad opcją 7+7, bo to również podlega
          promocji. Tylko nigdy nie korzystalem z takich wycieczek i
          zastanawiam jak to jest z komfortem podczas tej części 7 dni
          zwiedzania tzn. autokar i przede wsztstkim hotele i śniadania na
          trasie?
          • pietnacha40 Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? 15.11.07, 22:50
            Z 7+7 jest różnie.Na triadę się trzeba przygotować.Na najgorsze.Co najwyzej
            bedzie mila niespodzianka :) Opinie są od baaaaardzo zróżnicowane.Ja mogę tylko
            doradzić,jeśli nie masz dzieci i jedziesz do Grecji,to nie bierz all.Same
            śniadania,albo i bez.
            • Gość: Michal Kielce Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? IP: *.chello.pl 16.11.07, 08:32
              > Z 7+7 jest różnie.Na triadę się trzeba przygotować.Na najgorsze.Co
              najwyzej
              > bedzie mila niespodzianka :) Opinie są od baaaaardzo
              zróżnicowane.Ja mogę tylko
              > doradzić,jeśli nie masz dzieci i jedziesz do Grecji,to nie bierz
              all.Same
              > śniadania,albo i bez.

              Dzieci nie mam, jedziemy tylko we dwoje. Jeśli chodzi o oferty bez
              wyżywienia, to z promocji Triady wybralem 3 oferty o podobnym
              standardzie: studia z aneksami kuchennymi 3*. Po rabacie jest to
              cena ok 2450zl za dwie osoby.

              A ile w takim razie musialbym przeznaczyć na samo wyżywienie? (14
              dni)

              Zakladam, że śniadania przygotowywalbym sobie w pokoju (zakupy w
              markecie) a obiady i kolacje w tawernach.

              • jaque Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? 16.11.07, 13:39
                Moim zdaniem przesadzili z cenami. Te ich niby 40 proc. to normalne ceny np. z
                Neckermanna - byliśmy w maju, 2 osoby dorosłe + dziecko, apartament z aneksem,
                dwa tygodnie, dwa posiłki, hotel **** - za niecałe 6000 (bez dziecka byłoby ok.
                5000).
                Poczekałabym na twoim miejscu na ofertę Neckermanna i Scan Holiday. Też mają
                promocje, dużo fajnych hoteli, a ryzyko wpadki w porównaniu z Triadą dużo mniejsze.
                Neckermann ma jeszcze tę zaletę, że możesz wybrać hotel z niemieckiego katalogu
                - jest ich tam mnóstwo i niektóre mają naprawdę fajne ceny.
                • Gość: Michał Kielce Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? IP: 62.29.176.* 16.11.07, 14:59
                  > Neckermann ma jeszcze tę zaletę, że możesz wybrać hotel z
                  niemieckiego katalogu
                  > - jest ich tam mnóstwo i niektóre mają naprawdę fajne ceny.

                  A czy w przypadku oferty z niemieckiego katalogu wiąże się to z tym,
                  że odlot jest z portu lotniczego w Niemczech i opieka rezydenta też
                  niemiecka?
                  • Gość: jaque Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.07, 16:17
                    Odlot jest z Polski - możesz lecieć z każdego miasta, które ma polski N. w
                    ofercie. Jesteś teoretycznie pod opieką niemieckiego rezydenta, ale w razie
                    problemów polski też ci pomoże.
    • pietnacha40 poogladalam 15.11.07, 23:04
      Weszłam sobie na triade i zobaczylam hotel ,w którym byłam dwa lata temu w
      sierpniu.Teraz ta super oferta jest na koniec kwietnia !!! I cena 3500,- Żadna
      łacha :(
      • Gość: Michal Kielce Re: poogladalam IP: *.chello.pl 16.11.07, 08:36
        > Weszłam sobie na triade i zobaczylam hotel ,w którym byłam dwa
        lata temu w
        > sierpniu.Teraz ta super oferta jest na koniec kwietnia !!! I cena
        3500,- Żadna
        > łacha :(

        Czyli potwierdzasz, że te ich oficjalne ceny podstawowe są celowo
        mocno zawyżone, tylko po to, by dać 40% rabatu?
    • super_benek Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? 16.11.07, 14:58
      Gdy byłam na Krecie z Last Minute (co prawda z Itaką, ale myślę, że
      Triada działa podobnie) przyleciały z nami osoby, ktore wykupiły
      ofertę w tym hotelu z First minute. Okazało się, że zapłaciły za
      pobyt tyle samo co my...tyle tylko, że oni po tygodniu wyjechali, a
      my zostaliśmy kolejny tydzień:)))) Jeśli nie musisz zaklepywać
      koniecznie konkretnego termiu już teraz, czekaj na last minute,
      warto!
      • Gość: Michał Kielce Re: TRIADA -40%. Co o tym myślicie? IP: 62.29.176.* 16.11.07, 15:02
        > Gdy byłam na Krecie z Last Minute (co prawda z Itaką, ale myślę,
        że
        > Triada działa podobnie) przyleciały z nami osoby, ktore wykupiły
        > ofertę w tym hotelu z First minute. Okazało się, że zapłaciły za
        > pobyt tyle samo co my...tyle tylko, że oni po tygodniu wyjechali,
        a
        > my zostaliśmy kolejny tydzień:)))) Jeśli nie musisz zaklepywać
        > koniecznie konkretnego termiu już teraz, czekaj na last minute,
        > warto!

        No właśnie nie muszę zaklepywać terminu. Chodziło mi właśnie o
        odpowiedź nz pytanie czy warto wykupić first minute z Triady czy
        czekać na last minute.
        • Gość: ala288 Re: TRIADA -40%. IP: *.chello.pl 16.11.07, 17:03
          A ja byłam w zeszłym roku w hiszpanii, w naszym hotelu były też
          osoby z Itaki oni zapłacili 600 zł drożej, więc to naprawdę jest
          różnie. Ogólnie trzeba każdą ofertę przemyśleć, niektóre hotele mają
          kilka biur i ceny są różne.
    • myszont Re: TRIADA -40% 16.11.07, 18:34
      hej;)
      jeśli chodzi o te 40% promocji to jest to uczciwa oferta (pomijając fakt, że i
      tak wszystkie wycieczki z KAŻDEGO biura są zawyżone i to zawsze, bez względu na
      to czy to jest las czy first minute)
      Z cen katalogowych należy odliczyć te 40% i wtedy otrzymujemy właściwą cenę,
      zaczynają się od 1500 w apartamentach do 2100 w hotelach za dwa tygodnie. Wybór
      teraz jest bogaty, można przebierać i wybierać w terminach i w ofertach.
      Szczególnie polecam tę opcję całym rodzinom, bo dwa lata temu szukając wakacji w
      kwietniu dla 4 osób miałam już nie lada problem z Grecją (7+7 TRIADA) a
      zostawały już praktycznie oferty typu TRAF i z takiej skorzystaliśmy i uważam
      wyjazd za bardzo udany!!
      Z TRIADĄ będziemy jechać już po raz 5 w 2008 roku i nigdy nie było większych
      problemów z tym biurem a ceny nie da się ukryć, że mają niższe niż inne biura.
      Byłam również raz ze ScanHoliday w Tunezji i tego biura 2 raz bym nie poleciła
      bowiem zero kontaktu z rezydentami, którzy nastawieni są jednak na bogatego
      klienta z hoteli 5*, znajdując czas dla całej reszty tylko raz w ciągu całego
      pobytu na zebranie kaski za wycieczki fakultatywne!!!!
      Co do ofert LAST MINUTE mają one plusy i minusy.. ceny często zbliżone do tych z
      first minute (a tych już raczej nikt nie pamięta w sierpniu...) a oferta raczej
      skrajnie marna... zostają tak zwane resztki i nie da się ukryć, że taką opcję
      najłatwiej zdobyć dla pary nie dla kilku osobowej rodziny!!
      Reasumując zdecydowanie POLECAM!!!!
      • jacek1f basta.... n/t 16.11.07, 18:41
      • Gość: ala288 Re: TRIADA -40% IP: *.chello.pl 16.11.07, 19:52
        zgadzam się z Tobą całkowicie. Uważam też że jadąc na wakacje wogóle
        nie można mówić o oszczędności, bo czy first czy last to i tak jest
        się pare tysięcy mniej.
    • pietnacha40 Michał Kielce :) 16.11.07, 19:11
      Na dzień,na dwie osoby,zależnie od przyzwyczajeń od 30E w górę ;) Ja
      biorę średnio 70.Jadam tylko w tawernach,wykup łóżek i parasoli
      plażowych,wycieczki -jedna,dwie+ autobusy,na własne wycieczki.Nigdy
      nie pozyczalam samochodu,ale przypuszczam,ze tez by wystarczyło.Do
      tego napoje,owoce,wino do bólu,piwo i knajpki.Jeśli
      wrzesień,pażdziernik,to bym chyba czekała na last.W sezonie ciężko
      coś wybrać,ale po sezonie jest wiele ofert i są tanie.Co do
      polskiego rezydenta,to nie jest problem.Rezydent do niczego Ci nie
      jest potrzebny.Nie rozumiem tego strachu ,obawy przed jego
      brakiem ,czy zrozumieniem,jeśli będzie przykładowo
      niemiecki.Będziesz w hotelu,w Europie,w razie problemu,zawsze ktoś
      pomoże.A rezydenci mają określone obowiązki,bywa,że nie odbieraja
      telefonów,znikają,uciekają przed problemami ;)
      I jeszcze jedno.Jak Ty wyliczasz te wczasy ? spojrzałam na
      apartamenty ze sniadaniami i wyszło mi 4000,- prawie.Czy Ty od tej
      ceny z opcji "oblicz" odliczasz jeszcze te 40 % ?
      • Gość: Michal Kielce Re: Michał Kielce :) IP: *.chello.pl 17.11.07, 11:28
        > I jeszcze jedno.Jak Ty wyliczasz te wczasy ? spojrzałam na
        > apartamenty ze sniadaniami i wyszło mi 4000,- prawie.Czy Ty od tej
        > ceny z opcji "oblicz" odliczasz jeszcze te 40 % ?

        Nie, po wciśnięciu "Oblicz pelną cenę" pokaże ci już koszt
        calkowity. Tylko musisz wejść w link tej oferty -40% First Minute.

        Apartamenty które ja mam upatrzone:
        Apartamenty Zorbas (Kreta)- calość za 2 osoby, początek paździrnika
        2463 zl.(brak wyżywienia)
        Hotel Princess Europa (kreta)-calość za 2 osoby, początek
        października 2801 zl, 2 posilki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka