Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.08, 12:53 Bardzo proszę o informację kogoś kto był w Kissamos czy widział ten hotel. www.itaka.pl/strony/2/i/545.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: edyta Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.dsl.hol.gr 31.03.08, 07:55 Tego hotelu jeszcze nie ma ,jest w trakcie budowy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmena Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.crowley.pl 12.05.08, 14:36 2 lata temu jeszcze byl, czemu teraz mialoby go nie byc? Zostal w miedzyczasie rozebrany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biomj Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.biology.univ.gda.pl 12.05.08, 14:41 Umiesz czytac? Nie chodzi o Kissamos palace, ktory byl i jest, ale o zupelnie inny hotel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiotok Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: 192.193.245.* 31.03.08, 12:56 my lecimy do tego hotelu 28.05, jak wroce to moge zdac relacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.dsl.hol.gr 31.03.08, 17:00 zdjecia umieszczone w ofercie to lipa ,budynek jest w surowym stanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.08, 23:22 dzwoniłam do kissamos /telefon z katalogu ITAKI/ i babka powiedziała mi ze jest UNDER CONSTRUCTION i że bedzie gotowy NEXT YEAR zrezygnowałam z niego no bo jak go nie ma to jak do niego jechac, dzwoniłam do Itaki i nie bardzo umieją to wytłumaczyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiotok Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: 192.193.245.* 01.04.08, 09:49 to ciekawe bo na innym forum wypowiadala sie osoba ktora mieszka w kissamos, ze hotel jest gotowy, ja lece sprawdze to wam powiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.dsl.hol.gr 01.04.08, 10:21 dobrze by bylo gdybys zadzwonil do tego hotelu,bo przyjedziesz na miejsce i umieszcza Cie gdzie indziej,problem jest tylko taki ze w Kisamos nie ma hoteli czterogwiazdowych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.08, 01:30 Wiotok fajnie ze zdasz relacje, moze kiedys sie do niego wybiorę .. zdecydowalam sie na palazzo porto platanias mozesz podeslac linka w ktorym ktos sie wypowiada na temat kissamos plaza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.chello.pl 12.06.08, 13:16 Witam Proszę o opinię na temat hotelu Kissamos Plaza. Jadę w sierpniu a informacje jakie mam są nieciekawe. Pozdrawaim Monika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.dsl.hol.gr 13.06.08, 08:14 Hotel bedzie gotowy w przyszlym roku,nic sie nie zmienilo ,zadzwon bezposrednio do kissamos ,do hotelu ,to co jest na stronie itaki to zwykla sciema Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: 148.81.20.* 16.06.08, 09:05 ja też miałam jechać tam w sierpniu, ale dwa dni temu otrzymałam informację z biura ITAKA,że ten hotel jest jeszcze nie oddany. wysłali propozycję innych hoteli położonych bliżej Chani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zarzis Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.08, 20:15 można prosić o krótką relację z wyjazdu? Czy sprawdziły się dobre czy złe przewidywania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiotok Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: 192.193.245.* 04.04.08, 10:37 mamy informacje ze jest faktycznie w fazie wykanczania i bedzie dostepny od polowy czerwca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: Kissamos Plaza Kastelli/Kissamos/Kreta IP: *.dsl.hol.gr 04.04.08, 10:49 od polowy czerwca ?a powiedzieli Wam ktorego roku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiotok edyta IP: 192.193.245.* 04.04.08, 16:22 rozumiem ze nie polecasz tego hotelu, mozna wiedziec dlaczego? mieszkam w kissamos? polec mi ciekawy hotel w tamtych rejonach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiotok Re: edyta IP: 192.193.245.* 04.04.08, 16:23 mialo byc "mieszkasz w kissamos?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: edyta IP: *.dsl.hol.gr 04.04.08, 18:14 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21755&sortuj=6 Tutaj znajdziesz recenzje hoteli w Kissamos i bedziesz mogl wybrac co Ci odpowiada,jezeli chodzi o ten hotel do ktorego sie wybierasz kiedy go ukoncza napewno bedzie fajny,a na dzien dzisiejszy nawet tynkow nie polozono o reszcie nie wspomne.....takze wydaje sie mi sie nie realne zeby go wykonczono do konca czerwca...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podroznik stefanos Re: edyta IP: 87.203.67.* 10.05.08, 13:48 UWAGA do wszystkich nieszczesnikow co wybrali KISAMOS PLAZA. Bylem przejazdem wczoraj w Kisamos/Kastelli. rzeczywiscie najgorsze przypuszczenia sie potwierdzaja - nawet nie ruszyli z remontem - budowa. Basem wypelniony mazia, nad basenem betonowy szkielet niewykonczonych pieter hotelowych. Tylko fitnescenter dziala. Jesli wezmo sie wreszcie do pracy, to gosci ukoi do snu budzic warkotliwa betoniara. W kazdym razie - Bedzie niezgorsza rozpierducha, jak przyjada pierwsi goscie. Gotowy w tylko parter, ale i on wyglada nienajlepiej, zawalony lezakami i stolami z nieczynnej knajpy Romeyko (nigdy nie mialem zaufania do greckich litwinow) - i to sie potwierdzilo. W kazdym razie warto juz szukac papugow, co sie beda procesowac za Was, biedni wakacjusze o wasze stracone pieniazki. A nerwy stargane bedo nie do zwrotu. Z drugiej strrony w Kisamosie w sezonie mozna spac na swiezym powietrzu lub w pobliskich zaroslach i inspektach pomidorowych (microklimatos). Po powrocie zalacze odpowiednie fotogrammy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu_plazy_nie_ma Hotel Kissamos Plaza dostępny od sezonu 2009 IP: *.acn.waw.pl 14.05.08, 20:01 Dzwoniłem dziś na numer telefonu hotelu Kissamos Plaza w Kastelli podany w katalogu Itaki i rozmawiałem z mężczyzną, który podawał się za właściciela. Oto skrót: 1. Hotel w budowie i nie przyjmuje gości do końca 2008 roku. 2. Gotowa tylko część rekreacyjna. 3. Właściciel uprzedził Itakę o niemożności wywiązania się z umowy z powodu kłopotów z kredytem i opóźnień w budowie. 4. Itaka zawarła umowy z hotelami w pobliżu i najprawdopodobniej do nich przekieruje swoich klientów. 5. Zapewniał, że mimo wszystko wakacje mogą być udane, bo miejscowość urocza, a plaże jak na Tahiti. Można więc jechać i dać się przekierować, jeśli Itaka w ostatniej chwili nie odwoła imprezy, wypocząć w jakimś bliżej nieokreślonym hotelu, a po powrocie zażądać zwrotu pieniędzy za zmianę miejsca pobytu (zgodnie z umową podpisaną z Itaką) i pojechać jeszcze raz gdzie indziej. Tylko co na to powie ich ubezpieczyciel, który za to wszystko będzie musiał zapłacić trudno powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biomj Re: Hotel Kissamos Plaza dostępny od sezonu 2009 IP: *.biology.univ.gda.pl 15.05.08, 12:03 No faktycznie, ciekawe co zrobi Itaka. Przede wszystkim dlatego, ze z tego co pamietam w katalogu to byl ich najdrozszy hotel w Kissamos i najblizszej okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: edyta IP: *.ptim.net.pl 15.05.08, 12:42 czy ktoś się może orientuje czy Kissamos Plaza jest blisko hotelu Aphrodite Beach? Chodzi mi o sąsiedztwo budowy, hałasu, kurzu itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 13:46 najgorsze, że Itaka, przynajmniej te Panie na infolinii, utrzymują, że hotel jest dostępny. Powinni dawno go wycofac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lula Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.08, 07:02 Kisamos Plaza sasiaduje z Afrodite Beach. Ale jeszcze w zeszłym tygodniu nie były tam prowadzone żadne prace budowlane więc halasu od tej strony nie było. betoniarki było słychac natomiast u drugiego sąsiada, od strony zachodniej - tam trwają prace wykończeniowe kolejnego hotelu. Odpowiedz Link Zgłoś
pietnacha40 Re: edyta 16.05.08, 09:19 Czytam ten wątek z zainteresowaniem i ciekawa jestem jak skończy się sprawa osób,które wykupiły urlop w tym hotelu.Wierzyć się nie chce,ze można sprzedawać coś co praktycznie nie istnieje. Ale chciałam o czymś innym.Osoby,które wykupiły hotele obok.Nie nakręcajcie się tak.Wasze hotele stoją,są ładne,wczasy w Kissamos,to wg mnie bardzo dobry wybór.Cały czas myślę,zeby tam jeszcze raz kiedyś pojechać.A Wy na ten moment zaczynacie kampanię,że na pewno będzie tragicznie,bo będą betoniarki.Ile tak na prawdę siedzicie w hotelu ? Ja tam spędzałam tylko noce.Jasne,ze fajnie mieć piękny widok i ciszę,ale bez tego,akurat w Grecji, można się obyć.Nie psujcie sobie urlopu jeszcze przed wyjazdem.To,że obok buduje sie inny hotel - trudno - kiedyś musi.Was już stoi,jest bardzo dobry,obok ładna plaża,niedaleko jedna z ładniejszych plaż na Krcie - Falasarna.Życzę tak udanego pobytu,jaki ja miałam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rencistka Wandzia Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.08, 16:14 Rzeczywiscie, tylko idyoci spedzaja cale dnie w hotelu, albo biedne ofiary udaru slonecznego wzglednie biegunki (czego nikomu nie zycze). To nie zmienia faktu, ze bzyczenie pil i gulgot betoniary to nie calkiem mile odglosy dla urlopowiczow wczesnosezonowych. Nowy sasiad Aphrodite bedzie pewnie zaraz ukonczony, Klada wlasnie posadzki i podszykowuja wnetrza - ale troche zepsul widok, o ile w kissamoskich - miejskich realiach mozna nowic o urodziwych widokach i ladzie przestrzennym. Wolalam jak go nie bylo,no ale Kissamos caly czas sie rozbudowuje trwaja budowy w roznych mniejscach a przed tygodniem roztworzyli nowego Carefoura przy glownej ulicy - oj beda pewnie plajty malych sklepikow. A w samym Aphrodite, jak sobie przypominam, tarasy-balkony cieniste, obszerne i wygodne, za to niestety troche gorzej z regularnym sprzataniem i wymiana recznikow. Albo moze nie mialam szczescia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: edyta IP: 77.223.200.* 17.05.08, 16:29 A w którym miejscu otwarli tego Carefoura, czy nie naprzeciw hotelu Peli. To była taka spokojna miejscowość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rencistka wandzia Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 15:02 Niedaleko Peli (blizej miasta), ale tylem do ul. Agamemnos, przy ktorej hotel jest usytuowany. Frontem zas do glownej trasy przelotowej przez miasteczko tzw new road. Dostawy beda zwyczajowo od tylu (co bywalcow peli i okolic nie ucieszy), zas cala bryla nie nalezy do najwyzszej kategorii budownictwa hipermarkietowego zarowno na Krecie jak i w swiecie. Cuz poradzic, zmienia nam sie Kisamos, i my sie zmieniamy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rencistka wandzia Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 16:07 Od razu sie dolowac nie nalezy. Przecie specyficzny urok kissamos polega na w miare spokojnym centrum, a to na razie sie nie zmienia tak mocno i zyje swoim rytmem. Obrzeza nie nalezaly do miejsc pieknych a mowiac mocniej byly dosc paskudne od lat wlasciwie juz wielu, kiedy zaczeto budowac gdzie sie da (i nie da) domy, hotele, pensionaty etc., co zmarnowalo sielskie krajobrazy w calej zreszta Grecji nadmorskiej, Ja tam dalej bede lubila Kisamos. A Peli? A Peli ze swym zgrabnym basenem i zielenia wzdluz granic dzialki jest nadal dobrze izolowany od strony wschodniej - nawet hipermarka nie widac! Jeszcze troche czasu uplynie, az sie obrecz konkurencji od prawa i lewa na Pelim zacisnie. No ale wtedy Kostas bedzie pielegnowal juz siwe wasy a my bedziemy w Ciechocinkach, bo lekarze zabronia samolotowych wycieczek w upalne strony. Wiec glowa do gory! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hankra Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 17:28 A jak oceniacie Afrodite beach w Kissamos, czy ktoś już był w tym roku ? Interesuje mnie czystość hotelu i posiłki. Poradzcie czy do Samarii lepiej wybrać się na wlasną rękę ? Jeśli tak to czy z Kissamos dojadę autobusem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rencistka wandzia Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 20:55 To przyjazny hotel z sympatyczna i komunikatywna para wlascicieli (angielski, wloski, troszke polski). Wiecej odnajdziesz na odpowiednim watku forumowym. Sprawa jedzenia: - jak to w hotelu dla grup zorganizowanych, znam gorsze i potworniejsze. Tu nie jest zle. Jak ktos ma inne, bardziej wyszukane kulinarnie oczekiwania musi szukac czegos indywidualnego w miasteczku. Zawsze tez wazne, czy sie lubi grecka kuchnie dostosowana do polskich gustow (co czasem trudne do pogodzenia). Co natomiast istotne, sniadania stosunkowo urozmaicone, oczywiscie na miare znow hotelowych realiow, ale w kazdym razie nie jednostajne (jak bywa gdzie indziej). Znam jednak takich, co sobie organizuja dodatkowy, prawdziwy yogurth, lepsze gatunkowo pomidory i inne dodatki wedle upodoban. Do Samarii zawsze na poczatku spotkan z Kreta lepiej z grupa zorganizowana, choc niekoniecznie z biura lansowanego przez tzw. rezydenta - lepiej najpierw poszukac alternatyw w miasteczku. A generalnie - uwazac, bo dla slabszych i zaawansowanych wiekowo (jak np. ja - mam juz ponad 60 lat i jestem po bolesnym uszkodzeniu rzepki kolanowej na nartach) - to moze byc gehenna. Ostatni, bodej 4 raz zeszlam wawozem okolo 7 lat temu (wlasnie trwala wiosna bez upalu) i chyba mi to wystarczy. Pamietaj: dobre obuwie, kapelusz i woda to koniecznosc bezwarunkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hankra Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 22:39 Bardzo dziękuję za wyczerpującą informację . Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: edyta IP: 77.223.200.* 19.05.08, 21:49 Dzięki. Fajnie napisałaś.Lubie Peli i Kissamos ale sama uważam ,że za parę lat będzie tak samo jak w Malii czy Hersonissos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olito Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.08, 20:17 Wiec jak jest z tym hotelem??? Mysle, ze pierwszy turnus juz powinien byl wrocic. czy moze sie podzielic informacjami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: edyta IP: *.dsl.hol.gr 16.06.08, 08:27 relacji z pierwszego turnusu nie bedzie ,jak wejdziesz na strone itaki z informacjami o tym hotelu ,nie znajdziesz juz tej oferty,tylko opis hotelu .ktory napewno kiedys zostanie ukonczony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mww Re: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.08, 01:19 wróciłam z Krety, byłam zobaczyc ten słynny kissamos plaza. hotelu nie ma, 3 ludzi budowało basen jak tam byłam, plaża beznadziejna, brudna, materiały budowlane walają sie wszedzie, równiez na plaży, ogólnie Kissamos nie wywarło na mnie pozytywnego wrażenia, nie ma gdzie spacerować, brudno, porozwalane smieci... polecam Porto Platanias, świetny hotel, miejscowość troche glośna ale ja byłam w czerwcu wiec jeszcze nie było inwazji turystów Odpowiedz Link Zgłoś