28.01.06, 13:43
Mój Gregory(tak Go wołamy)ma 10 lat.Jest tu jeszcze jakiś Grześ?
Obserwuj wątek
    • nswiderska Re: Grzegorz 23.02.06, 17:02
      Hej, w szpitalu dowiedzialam sie ze Grzes to nader NIEPOPULARNE imie!!!!! A moj
      Grzes urodzil sie w czerwcu 2005. I spodziewam sie ze w przedszkolu/szkole nie
      napotka wielu swoich imienników. A jak to wyglada u Twojego Grzesia?
    • mamagrzesia1 Re: Grzegorz 27.02.06, 12:38
      Witam mamy Grześków!
      Mój Grzesio ma 5 miesięcy!Wszyscy się dziwili skąd wzięlismy takie imię dla synka-że nie inne-jakieś modne.Nam się podobało bo jest baaaardzo urocze.No i znaliśmy samych fajnych facetów o tych imonach.Wołamy na niego Grześko a on jest rzeczywiście uroczym małym facetem!Nasz pani doktor stwierdziła, że to najfajniejszy gość ze wszystkich jej małych pacjentów!
      Pazdrawiam wszystkie mamy Grześków-super facetów!!!
    • betscheba30 Re: Grzegorz 01.04.08, 15:10
      WItamsmile

Urodziłam mojego Grzesia 27.02.2008 r. I od razu zrobil w szpitalu furorę ze względu na imię - pnie polożne, pielęgniarki, lekarki mowiły, ze chyba juz z 10 lat żaden Grzes sie nie urodził w tym szpitalu. Nasz Grześ ma swoje imie po dziadku, który teraz jest dumny jak paw smile
    • thealin Re: Grzegorz 23.07.08, 21:11
      Witam wszystkie Mamy i Tatusiów Grzesiów. Mój synek ma już pół roku. Mąż mówi na niego GrzeszeksmileZnam tylko dwóch dorosłych Grzegorzów, rzeczywiście równi faceci. Pozdrawiam!!
      • kowalowa Re: Grzegorz 11.08.08, 00:56
        witam wszystkie grześkowe mamysmile
        mój Grześ ma juz 6 i pół roku; Grześ, Grzelka; Grzesiaczek; tego
        ostatniego akurat nie lubi wink a teraz czekamy na brata; i też
        będzie na G a mianowicie Gucio; i z tego co się orientuje tak samo
        mało popularne jak Grześ.
        pozdrawiam mocno
    • justyna3003 Re: Grzegorz 05.05.09, 20:41
      mam męża Grzegorza i przyjaciela Grzegorza-ale jakoś nie przepadam za tym imieniem-wydaje mi się takie infantylne i kojarzy z "idzie Grześ przez wieś...".
      Najczęściej mówię do męża Grzesiek, koledzy mówią do niego "grzechu".
      grześki są raczej niezdecydowanymi osobami...
      • ancica78 Re: Grzegorz 22.01.14, 11:24
        nasz synek jest jedynym Grzesiem w grupie ( a w żłobku to chyba też nie jest popularne imię- bo jestem kojarzona jako mama Grzesiasmile.
        lekarka, do której chodzimy na kontrolę rehabilitacji wita nas jak starych znajomych, bo przyszedł jej pacjent o najpiękniejszym imieniu na świecie- jej syn (juz dorosły facet) to też Grzegorz.
        generalnie synek jest zapamiętywany i wiele osób słysząc imię, zachwyca się, że takie ładne i teraz rzadkie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka