lukas-osw
26.08.04, 12:43
NEW YORK NEW YORK wrazenia i opinie tych ktorzy byli tam dzien miesiac rok i
dziesiec lat.mieszkali byli przejazdem.co sadzicie o ty magicznym miescie a
moze wasze spotkanie z big apple obdarlo je z calej magii.niektorzy mowia ze
jest tam pieknie i nie wyobrazaja sobie innego miejsca do zycia inni
zlorzecza straszliwie.co wy sadzicie z wlasnych doswiadczen.pozdrawiam:)