Gość: WoYtek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.10.05, 20:42
Witajcie,
W najbliższym czasie będę miał 3 wolne dni w Chicago.
Chciałbym coś zobaczyć w oklicy, myśle w jakimś krótkim Tour de Great Lakes,
możecie mi polecić jakąs trasę, ciekawe miejsca do zobaczenia.
Pozdrawiam
WoYtek