Dodaj do ulubionych

Okolice Chicago

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:42
Witajcie,

W najbliższym czasie będę miał 3 wolne dni w Chicago.
Chciałbym coś zobaczyć w oklicy, myśle w jakimś krótkim Tour de Great Lakes,
możecie mi polecić jakąs trasę, ciekawe miejsca do zobaczenia.

Pozdrawiam
WoYtek
Obserwuj wątek
    • w5w7 Re: Okolice Chicago 02.10.05, 22:49
      Ja ci nie podpowiem, idz za sygnaturka..tam napewno ci pomoga szybciej niz tu:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka