Gość: iwona IP: *.adsl.highway.telekom.at 12.11.06, 12:24 skladajac o wize dostalam odmowe 11 lat temu,czy starajac sie teraz mam zaznaczyc ze dostalam juz raz odmowe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tierralatina Re: wiza 12.11.06, 14:17 A jak to sobie inaczej wyobrazasz? Przeciez we wniosku jest o to jednoznaczne pytanie. Sklamiesz - to na pewno dostaniesz kolejna odmowe! Bo o tym, ze Ci kiedys odmowiono informacja napewno gdzies w archiwach pozostala. Odpowiedz Link Zgłoś
jagodabrak Re: wiza 03.12.06, 09:26 tak , z tego co wiem an druku jest rubryczka z pytaniem czy kiedys dostalas odmowe i kiedy to bylo , 11 lat to kupa czasu po roku odmowy mozna sie znow starac:) Odpowiedz Link Zgłoś