IP: *.adsl.highway.telekom.at 12.11.06, 12:24
skladajac o wize dostalam odmowe 11 lat temu,czy starajac sie teraz mam
zaznaczyc ze dostalam juz raz odmowe
Obserwuj wątek
    • tierralatina Re: wiza 12.11.06, 14:17
      A jak to sobie inaczej wyobrazasz? Przeciez we wniosku jest o to jednoznaczne
      pytanie. Sklamiesz - to na pewno dostaniesz kolejna odmowe! Bo o tym, ze Ci
      kiedys odmowiono informacja napewno gdzies w archiwach pozostala.
    • jagodabrak Re: wiza 03.12.06, 09:26
      tak , z tego co wiem an druku jest rubryczka z pytaniem czy kiedys dostalas
      odmowe i kiedy to bylo , 11 lat to kupa czasu po roku odmowy mozna sie znow
      starac:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka