Dodaj do ulubionych

OBYWATELSTWO

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.03, 15:33
Jak długo czeka się w Chicago na uzyskanie obywatelstwa od momentu złożenia
dokumentów?A następnie jak długo żona czeka w Polsce na
otzymanie "pozwolenia" na wjazd do USA, w przypadku, gdy mąż ma już
obywatelstwo?Może ktoś wie jak odbywa się ta cała procedura? Z góry
serdecznie dziękuję.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka