12.10.07, 15:03
mieszkam na stale w niemczech ale jestem ob.polski,mam leciec sluzbowo do
stanow,czy musze sie starac o wize jak tak to gdzie?prosze pomozcie!
Obserwuj wątek
    • sylwek07 Re: ameryka 12.10.07, 15:47
      O wize sie starasz w Niemczech i to bedzie wiza biznesowa .

      tutaj masz opisane co nalezy zrobic:

      germany.usembassy.gov/germany/visa/index.html
      german.germany.usembassy.gov/germany-ger/visa/index.html
      aplikujesz o wize biznesowa.
      • 26-08em Re: ameryka 12.10.07, 16:00
        dziekuje sylwek07,bardzo mi pomogles!!milego dnia!
    • Gość: Andrzej Re: ameryka IP: *.adsl.alicedsl.de 12.10.07, 19:51

      Bylem w tamtym roku po wize do USA (Generalkonsulat Frankfurt,
      Gießener Str) kosztuje 80 euro. Na paszport z wiza czeka sie do
      czterech dni.
      • 26-08em Re: ameryka 12.10.07, 22:52
        super!ciesze sie,ze sa tu tacy fajni ludzie!dzieki,pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka