26-08em 12.10.07, 15:03 mieszkam na stale w niemczech ale jestem ob.polski,mam leciec sluzbowo do stanow,czy musze sie starac o wize jak tak to gdzie?prosze pomozcie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwek07 Re: ameryka 12.10.07, 15:47 O wize sie starasz w Niemczech i to bedzie wiza biznesowa . tutaj masz opisane co nalezy zrobic: germany.usembassy.gov/germany/visa/index.html german.germany.usembassy.gov/germany-ger/visa/index.html aplikujesz o wize biznesowa. Odpowiedz Link Zgłoś
26-08em Re: ameryka 12.10.07, 16:00 dziekuje sylwek07,bardzo mi pomogles!!milego dnia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: ameryka IP: *.adsl.alicedsl.de 12.10.07, 19:51 Bylem w tamtym roku po wize do USA (Generalkonsulat Frankfurt, Gießener Str) kosztuje 80 euro. Na paszport z wiza czeka sie do czterech dni. Odpowiedz Link Zgłoś
26-08em Re: ameryka 12.10.07, 22:52 super!ciesze sie,ze sa tu tacy fajni ludzie!dzieki,pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś