macv1
12.08.08, 14:53
Na dniach idę do Ambasady USA z wnioskiem o wizę.Przebywalem w USA
nielegalnie.Wrócilem w 1991r.W 1994 starałem sie o wizę na rozprawe o
odszkodowanie po wypadku.Napisałem we wniosku wizowym prawde o pobycie w
USA/znajomi mi odradzali,sugerowali aby nie pokazywać pisma z sądu z "cuort
day" i nie przyznawac sie do pobytu/Wizy nie dostałem.Mam dylemat z
wypelnieniem wniosku wizowego.Pisać prawdę czy przemilczeć pobyt i odmowę z
przed 14 lat.Znajomi sugerują to drugie a mnie korci napisać prawdę.Chcę
jechać na prośbę córki która chce mi pokazać w ciągu 4 tyg. zachodnie
wybrzeze.Jakie są Wasze doświadczenia?