Dodaj do ulubionych

Pola Elizejskie Sylwester

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.06, 16:27
Czy ktos z Was bawił sie w sylwestra na Polach Elizejskich? Czy warto wybrać
się na taką zabawę? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Syrena Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.chello.pl 07.12.06, 19:31
      Jak przy okazji będziesz w Paryżu - to warto. Tłum ludzi, wspaniałe sztuczne
      ognie, fajna atmosfera. Paryż przepięknie oświetlony i udekorowany. Natomiast,
      jak specjalnie tylko dlatego chcesz tam jechać - to nie warto.
      Pozdrawiam
      Syrena
      • renebenay Re: Pola Elizejskie Sylwester 08.12.06, 09:43
        Czy w Paryzu bedzie metro czynne przez cala noc w sylwestra oraz czy cos bedzie
        rowniez na Troccadero w ta noc,moze ktos cos wie na ten temat-dzieki.
    • papelle nie polecam 08.12.06, 12:14
      nie jest to dobry pomysl. raz bylam i nigdy wiecej nie pojade- straszny tlok i
      scisk , poczynajac juz od samego metra.
      grupy Afroamerykanow bezczelnie obmacuja kobiety, bluznia, rwa sie do bojek i
      wyrywaja co drobniejszym kobietkom torebki.
      a o polnocy leje sie szampan (radze zalozyc jakies szmaty,zeby potem zal nie
      bylo) i sa radosnie przez podpitych turystow tlucozne szkla.

bylam rpzerazona i bardzo, bardzoz zawiedziona. generalnie na fajerwerki nie
      chcialo mi sie patrzec w ogole- tak nerwowo rozgladalam sie,zeby za chwile nie
      oberwac, nie zostac oblana albom okradziona.
      • Gość: Ciekawy Re: nie polecam IP: *.interpc.pl 10.12.06, 13:11
        Dziekuje za odpowiedz - szczerze mowiac jestem troche w szoku... myslalem ze
        bedzie to fajny sposob na spedzenie Sylwestra a tu takie rozczarowanie..
        • Gość: Stokrotkaa2006 Re: nie polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.06, 13:14
          A ja się wybieram i może dołaczysz do nas?????
    • miriam_73 Re: Pola Elizejskie Sylwester 13.12.06, 13:55
      Ja nie polecam, jak byłam zaraz po północy grupki arabskich wyrostków
      sprowokowały regularną bijatykę z policją w okolicach Łuku Triumfalnego. było
      bardzo nieprzyjemnie i niebezpiecznie.
      • Gość: Ciekawy Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.interpc.pl 14.12.06, 21:36
        Z waszych doswiadczen wynika ze nie jest dobrze wiec zrezygnuje chyba,
        planowalem tam sie oswiadczyc ale chyba poszukam innego miejsca, chyba ze
        zmienie pory wyjazdu do Paryza. Pozdrawiam
        • Gość: bogna Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 23:44
          Ooo... z pewnością nie jest to dobry pomysł , wybierz lepsze miejsce.
          Powodzenia życzę.
    • Gość: zniesmaczona Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 23:43
      Nigdy w życiu nie pojadę wiecej na Sylwestra na pola elizejskie . Byłam raz i
      nie zapomnę tego koszmaru do końca życia. Bandy kolorowych grasujące ,
      napadające i obmacujące.Dodam ,że wybrałam się z dwiema koleżankami , do głowy
      by mi nie przyszło , że w takim cywilizowanym kraju ,takie historie mogą się
      dziać. KOSZMAR!!! Z tego co pamiętam metro nie chodzi cały czas - zamykają o
      23.00 czy o 24.00? (nie pamiętam już dokładnie) ,otwierają o 2.00.
      Osobiście nie polecam , ja mam traumatyczne wspomnienia z tego sylwka.
      Chociaż Paryż uwielbiam i niedługo się tam wybieram , ale Sylwester--NIGDY!!!!!!
      • Gość: Ciekawy Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.06, 09:32
        Mimo, że wiele czasu juz nie zostało znacie jakies inne miejsca gdzie warto
        pojechac - dziekuje za wczesniejsze komentarze. Pozdrawiam
        • miriam_73 Re: Pola Elizejskie Sylwester 18.12.06, 09:35
          Wiedeń? Jest cudowny, byłam teraz na weekend.
          • Gość: Dotti Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.eranet.pl 19.12.06, 11:12
            zeszłego Sylwestra spędziłam spacerując po Paryżu oraz o Północy na Polach
            Elizejskich z szampanem w dłoni. Grupki arabów owszem i były ale nie widziałam
            żadnej bójki. Jedynym rozczarowaniem był brak fajerwerków...na polach wogóle
            ich nie było w zeszłym roku. Rząd ukarał tak społeczeńtwo za zamieszki na
            przedmieściach, podpalanie samochodów w centrum Paryża...
            Ale powiem Wam że Paryż jest miastem na tyle magicznym, że będąc tam z moim
            ukochanym mężczyzną i brak fajerwerków nie popsuł nam humoru.
            Nocny spacer na wzgórzu Montmartre, oświetlona wieża Eifella, dzień spędzony w
            Disneylandzie - mogą wprawić w cudowny nastrój. Pozdrawiam i do zobaczenia - w
            tym roku też tam będę.
            • Gość: Ciekawy Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.06, 16:28
              Bardzo pozytywna opinia...Czekam na wiecej, bo widze ze oferty jeszcze
              są..Dziekuje
            • Gość: Joanna Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.crowley.pl 20.12.06, 10:38
              Podniosłaś mnie nieco na duchu. Dzięki :)Wybieramy się z mężem do Paryża w
              okresie Sylwestrowym i tę noc też musimy sobie jakoś zagospodarować. Imprezy w
              knajpkach ze wzgledów finansowych raczej odpadają, więc myślałam, że jak
              większość turystów wylądujemy na Polach Elizejskich z szampanem w łapce. Teraz
              dopadły mnie wątpliwości.
              Mam prośbe do wszystkich...może polecicie jakieś inne...uliczne, ale bardziej
              bezpieczne i mniej tłoczne miejsca gdzie miło można się bawić koło północy w
              Paryżu w Sylwestrową noc. Hotel mamy na Montmartrze...
              Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szampańskiego Sylwestra bez względu na to,
              gdzie będziecie go spędzać w tym roku!
              • Gość: Ciekawy Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.06, 12:44
                Ja caly czas sie zastanawiam, wszystkie wypowiedzi były na "nie" ale Dotti mnie
                podbudowała.. jestem ciekaw tylko czy ktos byl na wycieczce zoorganizowanej
                gdzie Pan oprowadza po miescie za rączkę. Chcialbym przy okazji odwiedzic
                Disneyland a zadna z wycieczek nie ma tego w planie, wiec urwalbym sie na jeden
                dzionek. Pozdrawiam
                • Gość: mensior Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.retsat1.com.pl 22.12.06, 00:01
                  ja jade z biura podróży lekier i mam nadzieje ze bedzie fajnie...pozdrawiam i
                  byc moze do zobaczenia...
              • Gość: Ewa Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 11:57
                Tez wybieramy sie z mezem, lecimy 30 ego i przyznam, ze te komentaże mnie
                przeraziły!!!
                Ewaamor1@hotmail.com jesli mielibyscie na towarzystwo
                • Gość: zniesmaczona Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.06, 21:35
                  no nie wiem , ja przeżyłam naprawdę koszmar , ale jak będziesz z chłopakiem i
                  będziecie się trzymać większej grupy ludzi to może będzie ok. Nic w sumie
                  strasznego się nie wydarzyło - nikt mnie nie zgwałcił , nikt mnie nie okradł ,
                  ale te grupki kolorowych napadających po to tylko ,żeby obmacać - to był dla
                  mnie szok!!!
            • Gość: Ewa Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 11:55
              Ja tez wybieram sie z mezem do Paryza, jedziemy 30 ego, wylot Wizz-erem z W-wy.
              Moj mail to ewaamor1@hotmail.com
              Jesli macie ochote to prosze o rychly kontakt.
              Milej podrozy
    • Gość: kaSia Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 09:39
      Witam ,
      Ja w tym roku tez planuję sylwestra pod wieża, zdaję sobie sprawę że bedzie
      ścisk, złodzieje przpychanki itp. ale decydujac się na takiego sylewstra bez
      zanczenia czy w Paris, Krakowie czy Wiedniu czy tez gdzie kolwiek indziej
      trzeba sie na to przgotowac, przy takiej liczbie osób nie ma siły by było
      inaczej. Paris jest magiczny sam w sobie i wierze ze ten sylwester taez taki
      bedzie :-)Jak ktoś ma ochote to mozemy się gdzieś wspólnei spotkac i o północy
      wypić szmpana. Pozdrawiam
      • Gość: cze Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 14:38
        Ja już drugi raz jadę.Poprzedniego sylwka spędziłem z dziewczyną na tarasach
        Trocadero.Fajny widok na wieżę.Faktycznie po północy lepiej nie stać niżej bo
        latają butelki.Nie czułem zagrożenia.Bardzo dużo rodzin z dziećmi i to w ich
        pobliżu najlepiej się trzymać.Po północy najlepiej jest przejść do stacji metra
        mniej popularnej bo w miejscach znanych ciężko wsiąść.Pracownicy metra
        wpuszczają ludzi porcjami na stację.Wszędzie jest też pełno policji.Metro w
        sylwestra jezt za darmo.
        • tashunko Re: Pola Elizejskie Sylwester 05.01.07, 10:43
          Serdeczne dzięki :) Skorzystałam z Twojej podpowiedzi i tam właśnie spędziłam
          tegorocznego Sylwka. Trocaredo okazało się doskonałym pomysłem! Pod ŁUKIEM
          byliśmy ok 22-giej, potem spokojnie przejechaliśmy na Trocadero i tam łaziliśmy
          pomiędzy Wieżą, nabrzeżem i tarasami do północy. Ponieważ w okolicach samej
          Wieży było już sporo podpitych grupek wynieśliśmy się do ogrodów Trocadero i
          tam spokojnie na ławeczce podziwialiśmy międzynarodowy tłumek:)Szampana
          wypiliśmy gdzieś między grupką Polaków śpiewających 100 lat, a tubylcami
          tańczącymi capueire :) Potem spacerkiem do metra przy Łuku i powrót na Plac
          Pigalle, gdzie mieszkaliśmy.
          Paryż pokochałam...chociaż schodziłam nogi do cna. Koniecznie muszę tam wracać
          co jakiś czas!
          Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim.
    • nordman Wybieramy się z Warszawy 25.12.06, 15:21
      Cześć, para 30-kilku latków z Warszawy , wybieramy się indywidualnie do Paryża
      w dniach 28.12 do 02.01.2007 , chętnie poznamy osoby w podobnym wieku, może
      spędzimy ten czas razem? mejlujcie na gazeta.pl
      Irenka i Andrzej
      • Gość: cze Re: Wybieramy się z Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 15:20
        Ja z trzema koleżankami jadę ze Szczecina ok6-tej 28-go
        • Gość: kaSia Re: Wybieramy się z Warszawy IP: *.autocom.pl 26.12.06, 19:09
          Ja z chłopakiem jadę już w czwartek wieczorem z Krakowa, mozemy się gdzieś
          spotkac już w Paris
          • Gość: cze Re: Wybieramy się z Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 19:30
            może coś z tego wyjdzie:-))My startujemy rano, czyli kontakt na cze6@op.pl,
            jeszcze do 21-ej.W paryżu nie mam niestety kompa.
            • stokrotkaa2006 Re: Wybieramy się z Warszawy 27.12.06, 12:31
              Ja z kolezanka 30l tez jedziemy do paryża startujemy 29.12 z Warszawy,,,,,,,
              • Gość: Doty Re: Wybieramy się z Warszawy IP: 62.111.194.* 28.12.06, 08:50
                Ja też wybieram się z Warszawy 29 grudnia!!!
                Pozrawiam
                • Gość: kaSia Re: Wybieramy się z Krakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 13:16
                  Fajnie ze tyle osób z Polski jedzie :-)jak ktoś ma ochotę się spotkać to
                  piszcie na kasia@twingo.pl . Ja jadę z chlopakiem 28l.
    • Gość: dewon Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: 212.244.167.* 28.12.06, 13:20
      Ja z moją kobietką też wybieram się do Paryża. Wyjazd 29 grudnia z warszawy - godz 7,45!!! Będzie super :)
    • Gość: Cris Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.server.ntli.net 04.01.07, 08:42
      Mieszkajac w Wielkiej Brytanii blisko mamy do Paryża i wybraliśmy sienasylwestra
      ze znajomymi i ... mega rozczarowanie. Pogoda do bani - prawie ciagle padalo -
      ale pogoda bywa rozna. Atmosfera taka jak wszedzie, oswietlone wszystko itd,
      ludzi pelno nie bylo pewnie przez pogode, ale za to policji jak po jakis meczach
      w polsce. Tyle jeszcze nie widzialem w jednym miejscu. No i wybralismy sie pod
      wieze przed polnoca. Nadeszla polnoc i ... nic. Totalnie nic. Wieza sie
      rozswietlila jak co godzine zreszta, ludzie zaczeli skladac sobie zyczenia i
      szampany sie pootwieraly. Troszke fajerwerkow (kto co przyniosl) zadnego
      profesjonalnego pokazu. Rece nam opadly, wsiedlismy do samochodow i pojechalismy
      do hotelu. Nigdy w zyciu do paryza na sylwestra, bylem tam latem jest ok, ale
      ten czas to sobie odpuscie bo nie ma sensu. Byle mniejsza miescina bedzie duzo
      fajniejsza niz paryz.
      Totalnie rozczarowany Cris.
      • Gość: Iza Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.w83-204.abo.wanadoo.fr 18.01.07, 11:45
        Prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Zrezygnowalam z balu sylwestrowego na
        rzecz Wiezy i niestety. Totalne rozczarowanie. Na Trocadero koszmarny tlok i
        masa tluczonego szkla. Bezpieczenstwo - moze byc. Na szczescie do domu
        niedaleko wiec nie musialam czekac godzinami ani pchac sie do metra. Spacerak
        brzegiem rzeki w powodzi ludzi - taki sobie. Troche przykro i zal, bo
        przyjechala rodzina z Polski i chcialam im sprawic przyjemnosc -
        watpliwa "atrakcja". A nastepnym razem jak bede chciala zobaczyc migajaca
        Wieze, to nie koniecznie w Sylwestra. Codziennie po zmierzchu o kazdej pelnej
        godzinie mam to widowisko na wyciagniecie reki. W przysalym roku na 100%
        wybieram bal. Nigdy wiecej plenerow w sylwestara w Paryzu :(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka