Dodaj do ulubionych

Pola Elizejskie Sylwester

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.06, 16:27
Czy ktos z Was bawił sie w sylwestra na Polach Elizejskich? Czy warto wybrać
się na taką zabawę? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • papelle nie polecam 08.12.06, 12:14
      nie jest to dobry pomysl. raz bylam i nigdy wiecej nie pojade- straszny tlok i
      scisk , poczynajac juz od samego metra.
      grupy Afroamerykanow bezczelnie obmacuja kobiety, bluznia, rwa sie do bojek i
      wyrywaja co drobniejszym kobietkom torebki.
      a o polnocy leje sie szampan (radze zalozyc jakies szmaty,zeby potem zal nie
      bylo) i sa radosnie przez podpitych turystow tlucozne szkla.

bylam rpzerazona i bardzo, bardzoz zawiedziona. generalnie na fajerwerki nie
      chcialo mi sie patrzec w ogole- tak nerwowo rozgladalam sie,zeby za chwile nie
      oberwac, nie zostac oblana albom okradziona.
    • Gość: zniesmaczona Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 23:43
      Nigdy w życiu nie pojadę wiecej na Sylwestra na pola elizejskie . Byłam raz i
      nie zapomnę tego koszmaru do końca życia. Bandy kolorowych grasujące ,
      napadające i obmacujące.Dodam ,że wybrałam się z dwiema koleżankami , do głowy
      by mi nie przyszło , że w takim cywilizowanym kraju ,takie historie mogą się
      dziać. KOSZMAR!!! Z tego co pamiętam metro nie chodzi cały czas - zamykają o
      23.00 czy o 24.00? (nie pamiętam już dokładnie) ,otwierają o 2.00.
      Osobiście nie polecam , ja mam traumatyczne wspomnienia z tego sylwka.
      Chociaż Paryż uwielbiam i niedługo się tam wybieram , ale Sylwester--NIGDY!!!!!!
    • Gość: kaSia Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 09:39
      Witam ,
      Ja w tym roku tez planuję sylwestra pod wieża, zdaję sobie sprawę że bedzie
      ścisk, złodzieje przpychanki itp. ale decydujac się na takiego sylewstra bez
      zanczenia czy w Paris, Krakowie czy Wiedniu czy tez gdzie kolwiek indziej
      trzeba sie na to przgotowac, przy takiej liczbie osób nie ma siły by było
      inaczej. Paris jest magiczny sam w sobie i wierze ze ten sylwester taez taki
      bedzie :-)Jak ktoś ma ochote to mozemy się gdzieś wspólnei spotkac i o północy
      wypić szmpana. Pozdrawiam
      • Gość: cze Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 14:38
        Ja już drugi raz jadę.Poprzedniego sylwka spędziłem z dziewczyną na tarasach
        Trocadero.Fajny widok na wieżę.Faktycznie po północy lepiej nie stać niżej bo
        latają butelki.Nie czułem zagrożenia.Bardzo dużo rodzin z dziećmi i to w ich
        pobliżu najlepiej się trzymać.Po północy najlepiej jest przejść do stacji metra
        mniej popularnej bo w miejscach znanych ciężko wsiąść.Pracownicy metra
        wpuszczają ludzi porcjami na stację.Wszędzie jest też pełno policji.Metro w
        sylwestra jezt za darmo.
        • tashunko Re: Pola Elizejskie Sylwester 05.01.07, 10:43
          Serdeczne dzięki :) Skorzystałam z Twojej podpowiedzi i tam właśnie spędziłam
          tegorocznego Sylwka. Trocaredo okazało się doskonałym pomysłem! Pod ŁUKIEM
          byliśmy ok 22-giej, potem spokojnie przejechaliśmy na Trocadero i tam łaziliśmy
          pomiędzy Wieżą, nabrzeżem i tarasami do północy. Ponieważ w okolicach samej
          Wieży było już sporo podpitych grupek wynieśliśmy się do ogrodów Trocadero i
          tam spokojnie na ławeczce podziwialiśmy międzynarodowy tłumek:)Szampana
          wypiliśmy gdzieś między grupką Polaków śpiewających 100 lat, a tubylcami
          tańczącymi capueire :) Potem spacerkiem do metra przy Łuku i powrót na Plac
          Pigalle, gdzie mieszkaliśmy.
          Paryż pokochałam...chociaż schodziłam nogi do cna. Koniecznie muszę tam wracać
          co jakiś czas!
          Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim.
    • nordman Wybieramy się z Warszawy 25.12.06, 15:21
      Cześć, para 30-kilku latków z Warszawy , wybieramy się indywidualnie do Paryża
      w dniach 28.12 do 02.01.2007 , chętnie poznamy osoby w podobnym wieku, może
      spędzimy ten czas razem? mejlujcie na gazeta.pl
      Irenka i Andrzej
    • Gość: Cris Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.server.ntli.net 04.01.07, 08:42
      Mieszkajac w Wielkiej Brytanii blisko mamy do Paryża i wybraliśmy sienasylwestra
      ze znajomymi i ... mega rozczarowanie. Pogoda do bani - prawie ciagle padalo -
      ale pogoda bywa rozna. Atmosfera taka jak wszedzie, oswietlone wszystko itd,
      ludzi pelno nie bylo pewnie przez pogode, ale za to policji jak po jakis meczach
      w polsce. Tyle jeszcze nie widzialem w jednym miejscu. No i wybralismy sie pod
      wieze przed polnoca. Nadeszla polnoc i ... nic. Totalnie nic. Wieza sie
      rozswietlila jak co godzine zreszta, ludzie zaczeli skladac sobie zyczenia i
      szampany sie pootwieraly. Troszke fajerwerkow (kto co przyniosl) zadnego
      profesjonalnego pokazu. Rece nam opadly, wsiedlismy do samochodow i pojechalismy
      do hotelu. Nigdy w zyciu do paryza na sylwestra, bylem tam latem jest ok, ale
      ten czas to sobie odpuscie bo nie ma sensu. Byle mniejsza miescina bedzie duzo
      fajniejsza niz paryz.
      Totalnie rozczarowany Cris.
      • Gość: Iza Re: Pola Elizejskie Sylwester IP: *.w83-204.abo.wanadoo.fr 18.01.07, 11:45
        Prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Zrezygnowalam z balu sylwestrowego na
        rzecz Wiezy i niestety. Totalne rozczarowanie. Na Trocadero koszmarny tlok i
        masa tluczonego szkla. Bezpieczenstwo - moze byc. Na szczescie do domu
        niedaleko wiec nie musialam czekac godzinami ani pchac sie do metra. Spacerak
        brzegiem rzeki w powodzi ludzi - taki sobie. Troche przykro i zal, bo
        przyjechala rodzina z Polski i chcialam im sprawic przyjemnosc -
        watpliwa "atrakcja". A nastepnym razem jak bede chciala zobaczyc migajaca
        Wieze, to nie koniecznie w Sylwestra. Codziennie po zmierzchu o kazdej pelnej
        godzinie mam to widowisko na wyciagniecie reki. W przysalym roku na 100%
        wybieram bal. Nigdy wiecej plenerow w sylwestara w Paryzu :(
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka