Dodaj do ulubionych

Hotel Sabbia d'oro

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.06, 11:27
Czy mieliście przyjemność byc w tym hotelu? miejscowość Batipaglia w Kampanii
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Hotel Sabbia d'oro 28.07.06, 12:16
      Ja bylam w Battipagli, ale w Villaggio Paestum:
      www.mareneve.it/paestum/index.htm
      Bylam w maju, ale z tego, co widzialam, polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka