Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.06, 11:27 Czy mieliście przyjemność byc w tym hotelu? miejscowość Batipaglia w Kampanii Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
linn_linn Re: Hotel Sabbia d'oro 28.07.06, 12:16 Ja bylam w Battipagli, ale w Villaggio Paestum: www.mareneve.it/paestum/index.htm Bylam w maju, ale z tego, co widzialam, polecam. Odpowiedz Link Zgłoś