Dodaj do ulubionych

infantylizm

IP: *.arcor-ip.net 30.06.04, 17:53
Jak to w zyciu czyli w praktyce wyglada. Za kilka jasnych przykladow dziekuje.
Obserwuj wątek
    • marusia_ogoniok Następna bździągwa.... 30.06.04, 18:07
      Gość portalu: cyklistka napisał(a):

      > Jak to w zyciu czyli w praktyce wyglada. Za kilka jasnych przykladow dziekuje.

      Oczywiście chodzi ci o to, że stary ma małego, pije ze spodka, szcza do zlewu i
      miałczy dymając zamiast warczeć.
      Nie bździj mała, dojrzała starucho... dobrze? aaaa bździj.... i tak ziemiomorze
      powie, że to ja tylko o seksie... choć staramy się z Komandosem was
      bezskutecznie wytępić... tanie dymiarki...
      • moc_ca Re: Następna bździągwa.... 30.06.04, 18:12
        marusia_ogoniok napisała:

        > Gość portalu: cyklistka napisał(a):
        > > Jak to w zyciu czyli w praktyce wyglada. Za kilka jasnych przykladow dziek
        > uje.
        > Oczywiście chodzi ci o to, że stary ma małego, pije ze spodka, szcza do zlewu
        i
        > miałczy dymając zamiast warczeć.
        > Nie bździj mała, dojrzała starucho... dobrze? aaaa bździj.... i tak
        ziemiomorze
        > powie, że to ja tylko o seksie... choć staramy się z Komandosem was
        > bezskutecznie wytępić... tanie dymiarki...


        :-)))))))))))))))))
        ps.
        Miałam ciężki dzień, ale po Twoim poście już mi się żyć chce! Jeszcze mną rzuca
        (rechot) po klawiaturze! :-))
    • Gość: ktoś Re: infantylizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 18:07
      dziecinna i naiwna wiara kobiet- tych drugich, ze żonaty kochaś opuści dla nich
      żonę, dzieci, dom, rodzinę - casus Monica Lewinsky.
    • Gość: Imagine Re: infantylizm IP: *.unl.edu 30.06.04, 18:16
      infantylizm ? uwazanie, ze zycie ma jakikolwiek sens.
      • Gość: Gabi Re: infantylizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 18:18
        Imagine, koleżanka chciała coś z życia , a Ty uprawiasz filozofię
        • Gość: Richelieu* Re: infantylizm IP: 217.98.107.* 30.06.04, 18:57
          a filozofia co to jest, nie życie?
          • vlad_palovnik Dobra rada ... 30.06.04, 20:30
            marusia_ogoniok napisał :

            >choć staramy się z Komandosem was
            >bezskutecznie wytępić... tanie dymiarki...


            Miast tępić tanie, zrobilibyście, geje, coś pożytecznego.
            Drzewa byście narąbali, wody nanosili.
            Staruszce ogródek skopali.






            • Gość: immigrant Re: Dobra rada ... IP: 5.5R* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 01.07.04, 04:56
              kommandos i ta marysia ogoloniok to najbardziej jebnieci ludzie co tym forum
              widzialem!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka