Gość: cyklistka IP: *.arcor-ip.net 30.06.04, 17:53 Jak to w zyciu czyli w praktyce wyglada. Za kilka jasnych przykladow dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marusia_ogoniok Następna bździągwa.... 30.06.04, 18:07 Gość portalu: cyklistka napisał(a): > Jak to w zyciu czyli w praktyce wyglada. Za kilka jasnych przykladow dziekuje. Oczywiście chodzi ci o to, że stary ma małego, pije ze spodka, szcza do zlewu i miałczy dymając zamiast warczeć. Nie bździj mała, dojrzała starucho... dobrze? aaaa bździj.... i tak ziemiomorze powie, że to ja tylko o seksie... choć staramy się z Komandosem was bezskutecznie wytępić... tanie dymiarki... Odpowiedz Link Zgłoś
moc_ca Re: Następna bździągwa.... 30.06.04, 18:12 marusia_ogoniok napisała: > Gość portalu: cyklistka napisał(a): > > Jak to w zyciu czyli w praktyce wyglada. Za kilka jasnych przykladow dziek > uje. > Oczywiście chodzi ci o to, że stary ma małego, pije ze spodka, szcza do zlewu i > miałczy dymając zamiast warczeć. > Nie bździj mała, dojrzała starucho... dobrze? aaaa bździj.... i tak ziemiomorze > powie, że to ja tylko o seksie... choć staramy się z Komandosem was > bezskutecznie wytępić... tanie dymiarki... :-))))))))))))))))) ps. Miałam ciężki dzień, ale po Twoim poście już mi się żyć chce! Jeszcze mną rzuca (rechot) po klawiaturze! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: infantylizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 18:07 dziecinna i naiwna wiara kobiet- tych drugich, ze żonaty kochaś opuści dla nich żonę, dzieci, dom, rodzinę - casus Monica Lewinsky. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imagine Re: infantylizm IP: *.unl.edu 30.06.04, 18:16 infantylizm ? uwazanie, ze zycie ma jakikolwiek sens. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabi Re: infantylizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 18:18 Imagine, koleżanka chciała coś z życia , a Ty uprawiasz filozofię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* Re: infantylizm IP: 217.98.107.* 30.06.04, 18:57 a filozofia co to jest, nie życie? Odpowiedz Link Zgłoś
vlad_palovnik Dobra rada ... 30.06.04, 20:30 marusia_ogoniok napisał : >choć staramy się z Komandosem was >bezskutecznie wytępić... tanie dymiarki... Miast tępić tanie, zrobilibyście, geje, coś pożytecznego. Drzewa byście narąbali, wody nanosili. Staruszce ogródek skopali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: immigrant Re: Dobra rada ... IP: 5.5R* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 01.07.04, 04:56 kommandos i ta marysia ogoloniok to najbardziej jebnieci ludzie co tym forum widzialem! Odpowiedz Link Zgłoś