Dodaj do ulubionych

Jak wzmocnic pewnosc siebie

12.08.17, 12:01
Witam ponownie i znow niestety bede zameczac problemami. Doszlam do wniosku, ze wszystkie nieszczescia i problemy sa skutkiem braku pewnosci siebie. Chyba dlatego, ze tato i babcia zawsze mnie porownywali, ze kasia sie dobrze uczy,ze marysia zrownowazona i powazna itd. Patrze na naprawde brzydkie kobiety i widze, ze czuja sie ze soba dobrze. Wiem, ze jestem naturalnie bardzo ladna, mam dobra figure, nie potrzebuje makijazu ani drogich ciuchow zeby sie uoiekszyc, maz wciaz podkresla, ze jestem pieknem naturalnym, podaje mi jako przyklad ww jako brzydsza niz zabi, a wieje od niej pewnoscia siebie. Mowi, ze to ja powinnam byc taka pewna, bo ladna jestem. Maz ma racje, jest brzydka, chociaz zadbana i faktycznie nie widze, zeby miala problemy z poczuciem wartosci. Jestem przez to chorobliwie zazdrosna, robie przez to glupie rzeczy, przez ktore ponosze konsekwencje
Obserwuj wątek
      • arjanii Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 12.08.17, 12:21
        Pokaz ku... w koncu foto na forum, ocenimy jaka to piekna jestes. I pokaz w koncu foto tego twojwgo oc;hhhhhhh meza, wraz rozmiarem buta i ch...a plu odcisk szczeki czy zuchwy, ocenimy. Tylko to prawdziwe foto, nie z 50 twarzy greya... a moze en maz to taki kroliczek szaraczek, co? Taki wlasnie szary co po angielsku oznacza wlasnie grey a ty szara myszka
    • arjanii Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 12.08.17, 17:44
      Naturale piekno bez makijazu i drogich ubran...trzeba przyznac, ze cwany ten twoj maz i pewnie oszczedny. Zarzuci ci worek z juty a ty bedziesz nosic i wierzyc, ze piekna jestes. Jak to chytrus potrafi zamydlic oczy naiwnej i infantylnej sluzce

• delfina77 Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 03.09.17, 08:19
      Przestań się skupiać tylko na swoim wyglądzie, zwłaszcza, skoro mąż cię kocha i akceptuje taką, jaka jesteś. Nie ma sensu ciągle porównywać się z innymi, bo i tak przyjdzie moment, kiedy się zestarzejesz i jeśli nie będziesz miała innych powodów by czuć się szczęśliwa niż własna atrakcyjność fizyczna, popadniesz w depresję. Masz jakieś zainteresowania, które dają ci radość? Skup się na czymś innym niż własna osoba, zacznij uprawiać sport, pomagaj innym, nie wiem, są różne sposoby by poczuć spełnienie, a piszę to jako osoba, która też kiedyś czuła się bardzo niepewnie w swojej skórze, ale to były lata temu
    • 7ja2 Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 04.09.17, 15:02
      Lubisz słuchać od męża jak obraża inną osobę, nie protestujesz gdy on obraża inną kobietę mowiąc że jest brzydka jak żaba, podczas gdy sama nie zniosłabyś takiej obelgi. A potem boisz się że ktoś podobnie ocenia ciebie.
      • angel-ique Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 04.09.17, 16:19
        W tej akurat kwestii, to i owszem lubie jak ja obraza, bo jej niecierpie. Wkurza mnie tylko u meza to, ze dokucza jej w taki sposob, ze jest to okreslane jako wykroczenia, czy przestepstwa, za co musimy razem placic pieniadze i nie tylko oieniadze, ale stres. Wracajac do tematu pewnosci siebie, moze przyczyna tkwi gdzie indziej. Za maz wyszlam raczej z rozsadku nie z milosci, tak naprawde nigdy nie czulam nigdy zadnej chemii. Myslalam, ze dzieci to zmienia,ale niestety. Seks o ile go mamy jest niczym czynnosc mechaniczna, patrze na zegarek i czekam az skonczy niestety, orgazmy wiecznie udawane. Mialam chemie z facetami, ale ci byli albo zonaci, albo niedojrzali. Moze tu lezy pies pogrzebany
        • arjanii Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 05.09.17, 13:39
          Malzenswo z rozsadku... raczej z glupoty, przez ktora narzekasz na brak pewnosci siebie. Szkoda tylko dzieci. Zawsze jest rozwiazanie, znajdz sobie kochanka, a dla dzieci udawajcie kochajace sie malzenstwo, wiele par tak robi. Jak mialas parcie na dziecko, trzeba bylo isv do lozka z przypadku i zostac spelniona matka. Po co wychodzic za maz z obludy, zeby plot uniknac? Masz co chcials, nie jestes chyba dzieckiem, zeby nie wiedziec, ze seks bez uczucia i chemii jest xujowy
            • arjanii Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 06.09.17, 13:47
              Nie wiem, ja wyszlam za maz jak mialam 18 lat, wiec nie bil mi zegar biilogiczny i na pewno nie bylo to z "rozsadku". Pozniej sie rozwiedlismy, schodzilismy i rozchodzilismy. Nie rozumiem, jak mozna wysc za maz bez uczucia, to zwykle wyrachowanie szkodliwe dla samej wyrachowanej
                  • mona.blue Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 06.09.17, 14:23
                    Podobał mi się fizycznie, intelektualnie też, poza tym to co mnie do niego chyba przyciągnęło to to, że okazywał mi zainteresowanie, zrozumienie, pomagał. Dlatego pisalam o przyjaźni. Ale nie rozeznalam, że to coś mniej niż miłość.
                    Poza tym też rozchodzilismy się i schodziliśmy kilkakrotnie, to już powinno mi dać do myślenia, ale niestety nie dało. Po prostu nie zastanowiłam się nigdy na poważnie co do niego czuję, czy to jest miłość, a to było po prostu przywiązanie i przyzwyczajenie.
                    • arjanii Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 08.09.17, 12:15
                      W zyciu roznie bywa, ja tez nie jestem specjalistka ds.szczesliwych zwiazkow, u mnie bylo podobnie jak u ciebie, z tym, ze ja wiazac sie bylam bardzo mloda i wierzylam w milosc dozgonna. Czas to bolesnie zweryfikowal. Nie chce tez oceniac autorki, bo roznie w zyciu bywa. Znam przyklad dziewczyny, ktorebj matka zniszczyla zycie wykorzystujac jej problemy i zaleznisc od matki. Bedac na leczeniu antydepresyjnym stara zmusila ja do poslubieniavuposledzonego i wyjatkowo brzydkiego faceta, do rodzenia mu dzieci. Czlowiek na antydepresantach nie jest soba. W tych czasach, w centrum europy takie tragedie sie zdarzaja, koszmar.
                      • mona.blue Re: Jak wzmocnic pewnosc siebie 08.09.17, 12:53
                        U mnie też matka odegrała nie najlepsza rolę, bo mówiła mi, że powinnam albo wziąć ślub, bo już długo jesteśmy ze soba albo zerwać ten związek, bo lata lecą. Ja byłam chyba uzależniona od chłopaka, bałam się być sama i stwierdziłam, że lepiej wziąć ślub. Gdyby nie to, że mnie pospieszała to nie wiem, czy doszłoby do ślubu, bo sama jeszcze o nim nie myślałam, a potem zaszły inne okoliczności i kawał życia zmarnowany. Jedyne co, to cieszę się, że mam wspaniałe córki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka