Dodaj do ulubionych

Mam problem

31.07.22, 00:27
Moja teściowa straciła rozum .Moja żona też .Nie pamięta naszych dobrych chwil .Poznałem cudowna kobietę ,przyjaciółkę w zeszłym roku .I ona też straciła pamięć .Czy ze mną jest nie tak .Sam już nie wiem .
Obserwuj wątek
  • harcownik Re: Mam problem 31.07.22, 07:54
   Kilka dni temu, tu na tym forum, proponowano ci (na podstawie analizy twojej twórczosci na forach) pomoc psychiatryczno-psychologiczną. Podano nawet nr telefonu. Zamiast zakładać kolejny watek z kolejnym nickiem ,>tania rado< skorzystaj w trybie pilnym z tej propozycji. Przecież czego jak czego, ale pieniędzy to chyba ci nie brakuje. Pod rozwagę podaje harcownik.
   • friend_of_women Re: Mam problem 31.07.22, 08:44
    Zwykła ludzka życzliwość mną kierowała gdy mu polecałem konsultację. Doszedłem do wniosku, że takiej porady potrzebuje, ale on woli pławić się w swojej głupocie, a to już jest żałosne.
  • xdanax Re: Mam problem 31.07.22, 08:45
   Witam, powinieneś z nimi szczerze porozmawiać na argumenty. Często wiele spraw wlecze się za nami i utrudnia życie. Przyjaźń to wielkie słowo. Od przyjaciół wymaga się wiele i nie ma się przed nimi tajemnic. Nie zapomina się o nich. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli.
   • facetrozgoryczony Re: Mam problem 31.07.22, 11:45
    Ja nie zapominam .Przyjaciel to taki jak Ty .Co ma charakter lwicy choć nim nie jest .Miłej niedzieli.
    • xdanax Re: Mam problem 31.07.22, 18:44
     Dzięki:-)
  • xdanax Re: Mam problem 31.07.22, 09:07
   Czy ta cudowna przyjaciółka, którą poznałeś w ubiegłym roku jest na tym forum? Liczysz na to, że to przeczyta i się odezwie? Jeśli masz z nią inny kontakt, to może napisz do niej? Nie wiem, jak Ci pomóc. Przykro mi.
   • inka.fem Re: Mam problem 31.07.22, 10:48
    Przecież od razu widać, że taki wątek był pisany pod wpływem alkoholu. Wiele razy tu taniarada pisał, że ma blisko do barku. Zastanawia mnie, że Ty xdanax tego nie widzisz i takie rady dajesz. Jak uważasz się za przyjaciółkę tego człowieka, to poradź mu raczej, aby uszanował wolę innych. Nie jestem za piętnowaniem kogokolwiek, za skargami i banowaniem, ale to forum zamieniło się w dziennik uzależnionego człowieka. Bez złośliwości, ale harcownik i friend mają rację, że tylko fachowa pomoc. Można człowiekowi współczuć, jak jesteś wrażliwa, ale nie można wspierać jego chorych zapędów do prześladowania ludzi. Takie jest moje zdanie, chociaż mnie ten problem osobiście nie dotyczy.
    • facetrozgoryczony Re: Mam problem 31.07.22, 11:33
     Harcownik to troll .Wystarczy jak się wpisał u Moni .Już go dawno wygasiłem .Alkoholu nie pije .Zerowe masz pojęcie o zachowaniach na forach i kto z kim .Może zacznij czytać ze zrozumieniem .
    • xdanax Re: Mam problem 31.07.22, 15:19
     Witaj, Inko, ja znam Sławko zaledwie 3 miesiące, potrafię odróżnić dobro od zła. Jestem bardzo wrażliwa i dlatego cieszę się, że spotkałam na swojej drodze życia również wrażliwego człowieka. Nie osądzaj zbyt pochopnie ludzi, bo to wielce krzywdzące. Pozdrawiam
     • yadaxad Re: Mam problem 31.07.22, 15:30
      Każdy wie co go krzywdzi, choć może po czasie i to osądza.
      • facetrozgoryczony Re: Mam problem 31.07.22, 18:46
       Myślę że nie jesteśmy tak blisko siebie .I mam mieszane odczucia do Ciebie Yada .Staram się Ciebie unikać .I fajnie mi z tym . Może warto byś zrobiła to samo .I zachowała zdrowy rozsądek .Na innych forach też .Bo piszesz krócej niż ja .
   • facetrozgoryczony Re: Mam problem 31.07.22, 11:41
    xdanax napisała:

    > Czy ta cudowna przyjaciółka, którą poznałeś w ubiegłym roku jest na tym forum?
    > Liczysz na to, że to przeczyta i się odezwie? Jeśli masz z nią inny kontakt, to
    > może napisz do niej? Nie wiem, jak Ci pomóc. Przykro mi.
    Cudowna przyjaciółka pojawiła się na chwilę na paru forach i strzeliła focha.Nie pomogło nawet złożenie życzeń .Niepotrzebnie Danusiu we mnie wzątpiłaś .Po prostu mogła by tu pisać ,a nie ciągle się obrażać i mnie wyrzekać Bo nie zrobiłem jej nic złego , wręcz odwrotnie .A ludzie nie znają bliższych relacji ,tylko czytają bzdety i piszą bzdury .Przyjemnej niedzieli .
    • xdanax Re: Mam problem 31.07.22, 12:03
     Wzajemnie
    • friend_of_women Re: Mam problem 31.07.22, 13:47
     facetrozgoryczony napisał:

     >A ludzie nie znają bliższych relacji ,tylko czytają bzdety i piszą bzdury .<

     A kogo interesują twoje bliższe relacje? Jak miodzisz "kanałami" to miodź, ale nie oczekuj aplauzu na forum pisząc lakonicznie i szukając poklasku wśród płci pięknej i jedynej wielbicielki.
     • yadaxad Re: Mam problem 31.07.22, 14:08
      Cóż, zachwyt nad swoimi uczuciami widzi romantyzm w stalkingu.
     • facetrozgoryczony Re: Mam problem 31.07.22, 18:41
      friend_of_women .Nie ma obowiązku byś był w każdym wątku ,zwłaszcza w moim i czepiał się jak rzep psiego ogona.Gdy założysz swój ja na pewno się nie wpisze.Wybacz .
      • friend_of_women Re: Mam problem 31.07.22, 20:47
       Wybacz. Nie jestem tutaj dla obowiązku, ale twój przypadek jest na tyle ciekawy, że aż wart śledzenia. Czytam i dobrze się bawię, bez uszczerbku dla twojej osoby.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka