xy2
31.07.05, 21:28
"na morzu burza hula
i wieje wieje wiatr.
Tęsknota mnie otula
bo Ciebie mi wciąż brak"
przypomniałam sobie wesele, na którym tak pięknie grali disco-polo. jaki tam
panował nastrój, jak ksiądz pięknie śpiewał po kilku głębszych... tyle oktaw,
pomyślałam.. on powinien zostać piosenkarzem, achhhh
to było naprawde wzruszające, łezka mi stanęła, gołąbeczki dwa byly na
ścianie, bielutkie, achhhh, piękne