mam_problem
09.09.02, 22:14
Witam, mam taki oto problem:
Jak sobie radzić z osobą egocentryczną? Czy możliwa jest zmiana zachowania
takiej osoby? I jak to zrobić?
Znam taką osobę od pewnego czasu i czuję, że moja cierpliwość może się
niedługo skończyć. Chciałabym coś z tym zrobić z korzyścią dla tej osoby i
dla mnie. Odcięcie się od niej nie jest możliwe. Zresztą nie chciałabym tego.
Dziękuję za wszelkie sugestie.