fnoll
15.09.02, 21:26
czy w brzuchu jest mnie wiecej niz w plecach? w palcach u stop wiecej niz w
czubku glowy? jak wyglada mapa procentowego udzialu mojej tozsamosci-
samoswiadomosci w ciele? hmm...
kiedys ze zdziwieniem odkrylem, jak malo jest mnie w nogach - widywalem je
rzadko, mylem nieczesto (poza stopami) bo wydaja sie tego niepotrzebowac, a
nawet wrecz przeciwne, zbyt czeste stosowanie na nich mydla wysusza im skore
a w czasach, gdy nikt mojego ciala nie dotykal wydawalo sie prawie cale dosc
nieistniejace, caly ja bylem ograniczony do dloni wlasciwie i... no tak,
penisa, podstawy meskiej tozsamosci, twarz natomiast widywana w lustrze z
rana i wieczora wygladala czesto dosc niezwykle jak dla mnie, byla znacznie
bardziej pewna siebie i pogodna niz ja sam, lubilem (i nadal lubie) robic
nia miny
teraz lubie odnajdywac siebie w tak egzotycznych miejscach jak pluca,
jelita, kosci! slowa, mysli - sa dzis szczegolnymi elementami wiekszej
ukladanki
jeszcze wieksze wrazenie zrobilo na mnie odkrycie, ze cala atmosfera jest
moja immanentna czescia :)
i w jedna, i w druga strone jakby nie bylo granic! czy to przemieszczajac
lupe uwagi w strone pojedynczej komorki czy w strone biosfery
a gdzie ty jestes?
pzdr
fnoll