scylla 10.12.05, 18:42 Ale Wy mi chyba nie pomożecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fleuret Re: wybierz 10.12.05, 19:04 scylla napisał: > nie dosięgnę językiem, ani rękoma.. sprawa wyglada powaznie... Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: wybierz 10.12.05, 19:07 żebyś wiedziała, dlatego założyłem nowy wątek. Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:47 albo zielona,jak fajnie wyglada.. Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:49 ala-a TY sobie kpiny urządzasz? Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:55 scylla napisał: > ala-a TY sobie kpiny urządzasz? no cos Ty... myslalam ze chodzi Ci o wybor ,koloru forum.. na dole mozesz sobie ustawic.. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:47 fleuret napisała: > wybierz pomarańczową< Alternatywe, czy gorzale? Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: Rewolucję nt 10.12.05, 18:50 a dej se Ty vina :) ani to przyjemnosc , ani obowiazek :) a toaety szkoda :) Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:46 365 dni w roku trzeba chodzic z parasolem zeby nie nasral na glowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:48 ale co? parasol jak się go nie nosi 365 dni to nasra? Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:49 Mów, ja i mój zielony sztruksowy konik cię uważnie słuchamy. Ja to nie wiem,ale on na pewno poważnie cię potraktuje. Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:52 Następna sobie jaja robi, nie ma sztruksowych zielonych koników. Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:57 scylla napisał: > Następna sobie jaja robi, > nie ma sztruksowych zielonych koników. No nie, to już zniewaga! To ja wczoraj cały wątek poświęciłam o moich nerwicach, których przyczyną jest zielony sztruksowy konik a ty mówisz, że jego nie ma?? Przecież siedzi tu przy mnie!!! Ma żółtą grzywę i ogon (trochę splątany...)ale słucha was uważnie Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 19:01 masz nerwice na pnkt. czegoś czego nie ma? Twój opis bardziej do leśniczego pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt sa 10.12.05, 19:02 wczoraj gralem z nim w szachy :) www.e-prezenty.pl/photo/konik-morski.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: sa 10.12.05, 19:05 Ale cię podpuszcza...hahahaha!...to jest konik MORSKI! A morskie koniki nie są sztruksowe! haha Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: sa 10.12.05, 19:08 scylla napisał: > wiedziałem, żaden konik nie jest sztruksowy... no, to twoim problemem na pewno nie są oczy...no dawaj, czas biegnie, konik mi kopytkiem przebiera, mów szybko w czym rzecz - bo przyjdzie w końcu Don Spero i dyskusja zejdzie na manowce no...skupiam się... Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: sa 10.12.05, 19:14 najpierw wyjaśnijmy sprawę sztruksowego zielonego konika. No wiesz, teraz nie wiem czy mogę ci ufać. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: sa 10.12.05, 19:08 sloohaj, jako kulturalny facet, darowanemu koniowi pod ogon nie zagladam :) ale NASCI :) maternity.miloha.pl/getimg.cgi?id=2066327&w=230 Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: sa 10.12.05, 19:10 facettt napisał: > sloohaj, jako kulturalny facet, darowanemu koniowi pod ogon nie zagladam :) > ale NASCI :) > No facet...na razie to udowodniłeś,że wiesz jak wygląda zielony sztruks.Ale chyba wiesz,że to nie konik...co..? Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: sa 10.12.05, 19:13 stary_babsztyl napisała: > facettt napisał: > > > sloohaj, jako kulturalny facet, darowanemu koniowi pod ogon nie zagladam > :) > > ale NASCI :) > > > > No facet...na razie to udowodniłeś,że wiesz jak wygląda zielony sztruks.Ale > chyba wiesz,że to nie konik...co..? Zycia nie znasz :) jak konik zobaczy tego zielonego sztruksa, to zara zzielenieje z radosci :) Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: sa 10.12.05, 19:22 scylla napisał: > ty sobie lepszy sztruks kup, bo ten farbuje. Jasne ze tak. Ale jaki przyjemny zapach sie przy tym farbowaniu unosi :) Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: nie widzę konika nt. 10.12.05, 19:17 a więc masz problem, dobrze że jest forum, zaraz rozwiążemy... Odpowiedz Link Zgłoś
facettt dopadlem skunksa :) 10.12.05, 19:21 i udowodnij mi, ze nie jest sztruksowy :) www.billray.info/images-fig/horse-green.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: a swinki nie widziales;( 10.12.05, 19:24 Nie. Ponizej ud na nic nie spogladam :) Odpowiedz Link Zgłoś
ala-a Re: a swinki nie widziales;( 10.12.05, 19:28 facettt napisał: > Nie. > Ponizej ud na nic nie spogladam :) wiem ze napisales po polsku, ale czy moglbys przetlumaczyc.. swinka jest mi potrzebna,;(( Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Co Ty mi tu jakieś malowidła:) 10.12.05, 19:27 Upartyś jest... NIe ma sztruksowych koników. Odpowiedz Link Zgłoś
facettt No dobrze, nie ma. 10.12.05, 19:31 Ale dawaj 200 Euro. A tesciowa Ci takiego uszyje :) Odpowiedz Link Zgłoś
scylla ALe materialistka, Ty uważaj na tę teściową 10.12.05, 19:34 bo Cie gdzie sprzeda.... Odpowiedz Link Zgłoś
facettt No twierdze, ze wprawdzie nie ma, ale... 10.12.05, 19:41 moze byc :) I wyszlo na moje :) ____________________________________ Sallon w miescie Dodge City. do sallonu, kopiac ruchome dzrzwi, wpada cowboy, trzymajac rece na pistoletach... - kto pomalowal mojego konia na zielono????!!!! - ja - odzywa sie spokojnie z za baru DWUMETROWY drab, - bo co? - aaa nic... - odpowiada cowboy... - chcialem tylko powiedziec, ze juz wysechl :) Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: NIE twierdze, ze nie ma, ale...gdzie świnka??? 10.12.05, 19:49 No dobra,żarty na bok.Odczepcie się od mojego konika,jest zielony i sztruksowy,i jest sobie,ładniejszy niż te co facet usiłuje podrzucić. Problem w tym,że Ala-a dalej nie wie kto odkręca ogonek jej świnki w drugą stronę jak ona wyjdzie z domu, no i chyba w ogóle teraz się zgubiła a może ktoś ją ukradł.Znaczy świnka, nie Ala, chyba,że emocjonalnie. No więc: była różowa, miała dwa uszka i oczka, ryjek z dziurkami i 4 nóżki. Alaaaaa! A w którą stronę naturalnie i od urodzenia jej się ten ogonek kręcił??! Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: NIE twierdze, ze nie ma, ale...gdzie świnka?? 10.12.05, 19:56 standardowa zmiana tematu. PO pierwsze nie możemy się doczepić do czegoś czego nie ma, chociaż z przeprowadzonej dyskusji mogłoby wynikać co innego - na to nie patrz. Po drugie skąd wiesz jak wyglądała świnak ali? no skąd? CZy masz coś z nią wspólnego? Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: NIE twierdze, ze nie ma, ale...gdzie świnka?? 10.12.05, 19:59 Hahaha! To ty NIE WIESZ jak wygląda świnka??? Jest podobna do konika, tylko różowa! haha Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: No twierdze, ze wprawdzie nie ma, ale... 10.12.05, 19:49 POczekaj poczekaj, oglądałem westerny o kowbojach i nie widziałem tam sztruksowych zielonych koników. NIe mydl mi to oczu jakimiś wymyslonymi przez indian kawałami. Odpowiedz Link Zgłoś
stary_babsztyl Re: No twierdze, ze wprawdzie nie ma, ale... 10.12.05, 19:57 Szanowny Scyllo, już wiem, w czym tkwi twój problem.Za dużo telewizji,za dużo spagetti- westernów, horrorów i serialów brazyliskich. Za dużo. Dlatego nie wierzysz w nic, czego nie zobaczysz na ekranie. Uwierz, są zielone sztruksowe koniki ale nie grają w filmach. Tak samo, jak są zielone ludziki,ale one z kolei tylko grają i tylko w filmach. Proponuję wyłączyć TV na początek - żeby nie zszokować organizmu-na jakieś dwie godziny i stopniowo zwiększać dawkę wyłączenia. Jesli nie radzisz sobie z tym sam, nie płać rachunku za prad, to wyłączą ci go i po sprawie. Poinformuj przyjaciół co masz zamiar zrobić,niech ktoś będzie z tobą,skutki odstawienia bywają różne - od pomieszania zmysłów, do zostania spikerem. Trzymaj się, jesteśmy z tobą! Odpowiedz Link Zgłoś
scylla nie oglądam telewizji:) 10.12.05, 20:05 kiedys oglądałem, jak mały byłem, ale to dawne czasy. DAwaj zdjęcie zielonego sztruksowego konia, i możemy przejść do mojego problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
scylla wiedziałem, nie masz nawet zdjęcia 10.12.05, 20:15 zielonego sztruksowego konika. Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:51 nie inaczej:) Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:53 scylla napisał: > ale co? parasol jak się go nie nosi 365 dni to nasra? < parasol to nie, ale na golabka pokoju to bym radzil uwazac :) Odpowiedz Link Zgłoś
wichrowe_wzgorza Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:51 Jasne, ze nie, bo i czemu?:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:54 nie odmówisz potrzebującemu pomocy, tzn. chyba? Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:57 scylla napisał: > nie odmówisz potrzebującemu pomocy, tzn. chyba? Wolne zarty. Z Dama rozmawiasz. A Dama, ktora nie odmawia, Dama juz nie jest :) Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 19:04 pomoc potrzebna w ramach pozostania Damą. Odpowiedz Link Zgłoś
pilot.nawigator Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:54 Czy don.experto juz jest tak pijany, ze nie jest w stanie nic napisac? A przydaloby sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
boski.admin Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 19:09 Masz ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z jego powagi ... Odpowiedz Link Zgłoś
scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 19:13 w końcu ktoś kompetentny, pomożesz mi odkryć jego powagę? Odpowiedz Link Zgłoś