Dodaj do ulubionych

Mam poważny problem:)

10.12.05, 18:42
Ale Wy mi chyba nie pomożecie.
Obserwuj wątek
    • fleuret Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:45
      wybierz pomarańczową
      • scylla Ty nie bąź taka cwana, obie są pomarańczowe nt. 10.12.05, 18:47
        • fleuret wybierz 10.12.05, 18:50
          tę, która słodsza
          • scylla Re: wybierz 10.12.05, 18:58
            nie dosięgnę językiem, ani rękoma..
            • fleuret Re: wybierz 10.12.05, 19:04
              scylla napisał:

              > nie dosięgnę językiem, ani rękoma..

              sprawa wyglada powaznie...
              • scylla Re: wybierz 10.12.05, 19:07
                żebyś wiedziała, dlatego założyłem nowy wątek.
      • ala-a Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:47
        albo zielona,jak fajnie wyglada..
        • scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:49
          ala-a TY sobie kpiny urządzasz?
          • ala-a Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:55
            scylla napisał:

            > ala-a TY sobie kpiny urządzasz?

            no cos Ty...
            myslalam ze chodzi Ci o wybor ,koloru forum..

            na dole mozesz sobie ustawic..
      • facettt Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:47
        fleuret napisała:

        > wybierz pomarańczową<

        Alternatywe, czy gorzale?
        • fleuret Rewolucję nt 10.12.05, 18:48
          • facettt Re: Rewolucję nt 10.12.05, 18:50
            a dej se Ty vina :)

            ani to przyjemnosc , ani obowiazek :)

            a toaety szkoda :)
    • pilot.nawigator ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:46
      365 dni w roku trzeba chodzic z parasolem zeby nie nasral na glowe:)
      • scylla Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:48
        ale co? parasol jak się go nie nosi 365 dni to nasra?
        • stary_babsztyl Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:49
          Mów, ja i mój zielony sztruksowy konik cię uważnie słuchamy. Ja to nie wiem,ale
          on na pewno poważnie cię potraktuje.
          • scylla Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:52
            Następna sobie jaja robi,
            nie ma sztruksowych zielonych koników.
            • stary_babsztyl Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:57
              scylla napisał:

              > Następna sobie jaja robi,
              > nie ma sztruksowych zielonych koników.

              No nie, to już zniewaga! To ja wczoraj cały wątek poświęciłam o moich
              nerwicach, których przyczyną jest zielony sztruksowy konik a ty mówisz, że jego
              nie ma??
              Przecież siedzi tu przy mnie!!! Ma żółtą grzywę i ogon (trochę splątany...)ale
              słucha was uważnie
              • scylla Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 19:01
                masz nerwice na pnkt. czegoś czego nie ma?
                Twój opis bardziej do leśniczego pasuje.
            • facettt sa 10.12.05, 19:02
              wczoraj gralem z nim w szachy :)
              www.e-prezenty.pl/photo/konik-morski.jpg
              • scylla Re: sa 10.12.05, 19:03
                który jest sztruksowy?
                no no który?
                • stary_babsztyl Re: sa 10.12.05, 19:05
                  Ale cię podpuszcza...hahahaha!...to jest konik MORSKI!
                  A morskie koniki nie są sztruksowe!
                  haha
                  • scylla Re: sa 10.12.05, 19:06
                    wiedziałem, żaden konik nie jest sztruksowy...
                    • stary_babsztyl Re: sa 10.12.05, 19:08
                      scylla napisał:

                      > wiedziałem, żaden konik nie jest sztruksowy...

                      no, to twoim problemem na pewno nie są oczy...no dawaj, czas biegnie, konik mi
                      kopytkiem przebiera, mów szybko w czym rzecz - bo przyjdzie w końcu Don Spero i
                      dyskusja zejdzie na manowce
                      no...skupiam się...
                      • scylla Re: sa 10.12.05, 19:14
                        najpierw wyjaśnijmy sprawę sztruksowego zielonego konika.
                        No wiesz, teraz nie wiem czy mogę ci ufać.
                • facettt Re: sa 10.12.05, 19:08
                  sloohaj, jako kulturalny facet, darowanemu koniowi pod ogon nie zagladam :)
                  ale NASCI :)
                  maternity.miloha.pl/getimg.cgi?id=2066327&w=230
                  • stary_babsztyl Re: sa 10.12.05, 19:10
                    facettt napisał:

                    > sloohaj, jako kulturalny facet, darowanemu koniowi pod ogon nie zagladam :)
                    > ale NASCI :)
                    >

                    No facet...na razie to udowodniłeś,że wiesz jak wygląda zielony sztruks.Ale
                    chyba wiesz,że to nie konik...co..?
                    • facettt Re: sa 10.12.05, 19:13
                      stary_babsztyl napisała:

                      > facettt napisał:
                      >
                      > > sloohaj, jako kulturalny facet, darowanemu koniowi pod ogon nie zagladam
                      > :)
                      > > ale NASCI :)
                      > >
                      >
                      > No facet...na razie to udowodniłeś,że wiesz jak wygląda zielony sztruks.Ale
                      > chyba wiesz,że to nie konik...co..?

                      Zycia nie znasz :)
                      jak konik zobaczy tego zielonego sztruksa, to zara zzielenieje z radosci :)
                      • scylla Re: sa 10.12.05, 19:16
                        ty sobie lepszy sztruks kup, bo ten farbuje.
                        • facettt Re: sa 10.12.05, 19:22
                          scylla napisał:

                          > ty sobie lepszy sztruks kup, bo ten farbuje.

                          Jasne ze tak. Ale jaki przyjemny zapach sie przy tym farbowaniu unosi :)
                          • scylla a jaki to przyjemny zapach, tak się pytam nt. 10.12.05, 19:25
                  • scylla nie widzę konika nt. 10.12.05, 19:15
                    • ala-a Re: nie widzę konika nt. 10.12.05, 19:16
                      moja swinke tez wywialo..
                      • scylla Re: nie widzę konika nt. 10.12.05, 19:17
                        a więc masz problem, dobrze że jest forum, zaraz rozwiążemy...
                    • facettt dopadlem skunksa :) 10.12.05, 19:21
                      i udowodnij mi, ze nie jest sztruksowy :)
                      www.billray.info/images-fig/horse-green.jpg
                      • ala-a a swinki nie widziales;( 10.12.05, 19:22

                        • facettt Re: a swinki nie widziales;( 10.12.05, 19:24
                          Nie.
                          Ponizej ud na nic nie spogladam :)
                          • scylla Re: a swinki nie widziales;( 10.12.05, 19:28
                            świnki są powyżej:)
                          • ala-a Re: a swinki nie widziales;( 10.12.05, 19:28
                            facettt napisał:

                            > Nie.
                            > Ponizej ud na nic nie spogladam :)

                            wiem ze napisales po polsku,
                            ale czy moglbys przetlumaczyc..

                            swinka jest mi potrzebna,;((
                      • scylla Co Ty mi tu jakieś malowidła:) 10.12.05, 19:27
                        Upartyś jest...
                        NIe ma sztruksowych koników.
                        • facettt No dobrze, nie ma. 10.12.05, 19:31
                          Ale dawaj 200 Euro. A tesciowa Ci takiego uszyje :)
                          • scylla ALe materialistka, Ty uważaj na tę teściową 10.12.05, 19:34
                            bo Cie gdzie sprzeda....
                          • scylla Zapomniałem, babsztyl facettt twierdzi że nie ma.. 10.12.05, 19:35
                            • facettt No twierdze, ze wprawdzie nie ma, ale... 10.12.05, 19:41
                              moze byc :)
                              I wyszlo na moje :)

                              ____________________________________
                              Sallon w miescie Dodge City.
                              do sallonu, kopiac ruchome dzrzwi, wpada cowboy, trzymajac rece na
                              pistoletach...

                              - kto pomalowal mojego konia na zielono????!!!!
                              - ja - odzywa sie spokojnie z za baru DWUMETROWY drab, - bo co?
                              - aaa nic... - odpowiada cowboy...
                              - chcialem tylko powiedziec, ze juz wysechl :)
                              • stary_babsztyl Re: NIE twierdze, ze nie ma, ale...gdzie świnka??? 10.12.05, 19:49
                                No dobra,żarty na bok.Odczepcie się od mojego konika,jest zielony i
                                sztruksowy,i jest sobie,ładniejszy niż te co facet usiłuje podrzucić. Problem w
                                tym,że Ala-a dalej nie wie kto odkręca ogonek jej świnki w drugą stronę jak ona
                                wyjdzie z domu, no i chyba w ogóle teraz się zgubiła a może ktoś ją
                                ukradł.Znaczy świnka, nie Ala, chyba,że emocjonalnie.
                                No więc: była różowa, miała dwa uszka i oczka, ryjek z dziurkami i 4 nóżki.

                                Alaaaaa! A w którą stronę naturalnie i od urodzenia jej się ten ogonek kręcił??!
                                • scylla Re: NIE twierdze, ze nie ma, ale...gdzie świnka?? 10.12.05, 19:56
                                  standardowa zmiana tematu.
                                  PO pierwsze nie możemy się doczepić do czegoś czego nie ma,
                                  chociaż z przeprowadzonej dyskusji mogłoby wynikać co innego - na to nie patrz.
                                  Po drugie skąd wiesz jak wyglądała świnak ali?
                                  no skąd?
                                  CZy masz coś z nią wspólnego?
                                  • stary_babsztyl Re: NIE twierdze, ze nie ma, ale...gdzie świnka?? 10.12.05, 19:59
                                    Hahaha!
                                    To ty NIE WIESZ jak wygląda świnka???
                                    Jest podobna do konika, tylko różowa!
                                    haha
                                    • scylla to nie tak, ja nie wiem jak wygląda swinka ali..nt 10.12.05, 20:02
                              • scylla Re: No twierdze, ze wprawdzie nie ma, ale... 10.12.05, 19:49
                                POczekaj poczekaj, oglądałem westerny o kowbojach i nie widziałem tam
                                sztruksowych zielonych koników.
                                NIe mydl mi to oczu jakimiś wymyslonymi przez indian kawałami.
                                • stary_babsztyl Re: No twierdze, ze wprawdzie nie ma, ale... 10.12.05, 19:57
                                  Szanowny Scyllo,
                                  już wiem, w czym tkwi twój problem.Za dużo telewizji,za dużo spagetti-
                                  westernów, horrorów i serialów brazyliskich.
                                  Za dużo.
                                  Dlatego nie wierzysz w nic, czego nie zobaczysz na ekranie.
                                  Uwierz,
                                  są zielone sztruksowe koniki ale nie grają w filmach.
                                  Tak samo, jak są zielone ludziki,ale one z kolei tylko grają i tylko w filmach.
                                  Proponuję wyłączyć TV na początek - żeby nie zszokować organizmu-na jakieś dwie
                                  godziny i stopniowo zwiększać dawkę wyłączenia.
                                  Jesli nie radzisz sobie z tym sam, nie płać rachunku za prad, to wyłączą ci go
                                  i po sprawie.
                                  Poinformuj przyjaciół co masz zamiar zrobić,niech ktoś będzie z tobą,skutki
                                  odstawienia bywają różne - od pomieszania zmysłów, do zostania spikerem.
                                  Trzymaj się,
                                  jesteśmy z tobą!
                                  • scylla nie oglądam telewizji:) 10.12.05, 20:05
                                    kiedys oglądałem, jak mały byłem, ale to dawne czasy.
                                    DAwaj zdjęcie zielonego sztruksowego konia, i możemy przejść do mojego problemu.
                                    • stary_babsztyl Chciałbyś...akurat..mój ci on 10.12.05, 20:08
                                      • scylla wiedziałem, nie masz nawet zdjęcia 10.12.05, 20:15
                                        zielonego sztruksowego konika.
        • pilot.nawigator Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:51
          nie inaczej:)
        • facettt Re: ty jestes jak krakowski golabek:) 10.12.05, 18:53
          scylla napisał:

          > ale co? parasol jak się go nie nosi 365 dni to nasra? <

          parasol to nie, ale na golabka pokoju to bym radzil uwazac :)
    • wichrowe_wzgorza Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:51
      Jasne, ze nie, bo i czemu?:))))
      • scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:54
        nie odmówisz potrzebującemu pomocy, tzn. chyba?
        • facettt Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:57
          scylla napisał:

          > nie odmówisz potrzebującemu pomocy, tzn. chyba?

          Wolne zarty. Z Dama rozmawiasz. A Dama, ktora nie odmawia, Dama juz nie jest :)
          • pilot.nawigator Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:59
            Bonjour monsieur:)
            • scylla No co masz coś do mnie:) 10.12.05, 19:05
              Co mnie przezywasz...
          • scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 19:04
            pomoc potrzebna w ramach pozostania Damą.
    • pilot.nawigator Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 18:54
      Czy don.experto juz jest tak pijany, ze nie jest w stanie nic napisac? A
      przydaloby sie:)
    • boski.admin Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 19:09
      Masz ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z jego powagi ...
      • scylla Re: Mam poważny problem:) 10.12.05, 19:13
        w końcu ktoś kompetentny,
        pomożesz mi odkryć jego powagę?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka