IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.03, 23:57
Przeżyłam wczoraj szok serfując po necie. kliknęlam zupełnie niewinne hasło
i na ekranie pokazało się zdjęcie.Zbliżenie członka , który trzyma w buzi
kilkuletnia dziewczynka. to było przerażające , do teraz czuję ból
żołądka.Zamknęłam szybko stronę , ale obrzydzenie i ból wciąż są we mnie.
Czy nie ma żadnych granic , jakiejś kontroli w necie? Moja mała jest gdzieś
w wieku tamtej dziewczynki... Boże , kto mógł coś takiego zrobić takiemu
dziecku? Kto pozwala na takie stronki?
Obserwuj wątek
    • zielona_wrona Re: szok 13.08.03, 00:01
      Podaj link do tej strony policji!!
    • komandos57 Re: szok 13.08.03, 00:01
      Wiec nie serfuj.Ty szukalas tego.Przyznaj sie!
    • komandos57 [...] 13.08.03, 00:03
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: elka Re: szok IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.03, 00:28
        Komandos , gdybym szukała , to nie przeżyłabym szoku.Hasło było tak
        skonstruowane , że mogą w nie wejść przypadkowo dzieciaki.Już sam fakt , że
        ktoś takie coś fotografuje , że umieszcza w internecie jest obrzydliwy(nie
        mówiąć o dzieciach , które się do tego zmusza). Równie okropne jest to , że
        umieszcza się taką pornografię pod hasłem , które pozornie jest bez
        związku.Czy na to nie ma jakiegoś prawa , czy nie ma kontroli? Czy można to
        gdzieś zgłosić?
        • komandos57 Re: szok 13.08.03, 00:32
          Imaginek juz sie oblizuje.Ktos juz ci mowil.Powiadom policje.
          • Gość: elka Re: szok IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.03, 00:40
            Masz rację , chyba to zrobię.Ale nie rozumiem jednego - internet jest tak
            całkowicie dostępny dla wszystkich świństw? Nie ma nad tym kontroli? To
            przerażające.
            • komandos57 Re: szok 13.08.03, 00:43
              Taka prawda.Popatrz na mnie!Ale to juz inna sprawa.Ja przecie komandos i
              pornala nie robie.Czasami w walonkach!
            • jasmintea Re: szok 13.08.03, 00:47
              Elko
              Internet jest wielkim smietnikiem tak naprawde. I nie ma nad tym kontroli -bo
              to nie do ogarniecia niestety. Czasami rozne sluzby probuja wyrywkowo
              przeczesywac siec w poszukiwaniu wlasnie takich " odkryc" jak Twoje.

              A poza tym - internet jest miejscem gdzie kazdy moze zostawic co tylko mu sie
              zamarzy. Nawet nieprawde. Nawet okrucienstwo. Nawet obrzydlistwo.

              I tak zyjemy sobie w rzeczywistosci informacyjnej - ktora kazdy z nas tworzy co
              dnia. I powoli przestaje byc wazne - to co JEST naprawade -a staje sie
              wazniejsze - to co POWIEDZIANO w mediach i NAPISANO w necie..

              Pozdrawiam
              • komandos57 Re: szok jasku 13.08.03, 00:52
                A ty zaczynasz mi sie podobac.Piekne poetyckie koncowki.Masz cipke czy siusiaka?
                • jasmintea Re: szok komandos 13.08.03, 00:54
                  Misku Puchaty - juz to chyba ustalilismy ostatnim razem?:)
                  • komandos57 Re: szok komandos 13.08.03, 00:58
                    jasmintea napisała:

                    > Misku Puchaty - juz to chyba ustalilismy ostatnim razem?:)
                    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                    Mam tylko 62 kilogramy kochanie.Ale wtedy bylas w stanie niewazkosci.No
                    dobrze,moja mila Pani.Buziaczki.Gniewasz sie na mnie?
                    • jasmintea Re: szok komandos 13.08.03, 01:03
                      Hmmm.. To chucherko z Ciebie:))) Czyzby komandosi byli az tak zle zywieni?
                      Oszczedzacie na amunicje?:)))

                      Postanawiam sie nie gniewac - mam dobre serduszko:)))

                      A czemu takie pustki dzis wieczor? Tylko my tu siedzimy?:)

                      komandos57 napisał:

                      > Mam tylko 62 kilogramy kochanie.Ale wtedy bylas w stanie niewazkosci.No
                      > dobrze,moja mila Pani.Buziaczki.Gniewasz sie na mnie?
                      • komandos57 Re: szok komandos 13.08.03, 01:06
                        Inni tez sa.Pojawia sie jak ja odejde.Wtedy i Tobie sie dostanie.Tylko za to ze
                        jestes.A dlaczego piszesz-szok komandos?Czyzby?
                        • jasmintea szok szokom:) 13.08.03, 01:19
                          Hmm.. Niemozliwe, zeby tak cichutko siedzieli - juz by mnie zlinczowali:))))
                          Tak przy okazji - jak sadze, bo przeciez nie specjalnie:)))

                          Ale i tak lubie wiekszosc osob tutaj - moze lubie to za duzo powiedziane -
                          ciekawia mnie:)
                          • komandos57 Re: szok szokom:) 13.08.03, 01:28
                            Ja tez lubie ich.Ale oni nie wiedza ze ja ich lubie.I tu wlasnie jest
                            problem.Oni dadza ci bubu jutro.Bedzie mi smutno,jak beda Cie lajac.
    • fnoll Re: szok 13.08.03, 01:33
      dziwne, serfuję po necie tyle już lat, anie trafiłem jakoś na dziecięcą
      pornografię...

      co to było za hasło co cię tak w błąd wprowadziło?
      • komandos57 Re: szok 13.08.03, 01:35
        Fenoluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!
      • jasmintea Re: szok 13.08.03, 01:36
        fnollu
        ja kiedys przez przypadek natrafilam na strone pornograficzna przechodzac dalej
        ze strony o zywieniu.
        Przeciez wiesz pewnie ,ze strony przekierowuja - i takie przekierowanie mozna
        ustawic na wszystko - jesli komus sie chce. A te pop upy? <chyba tak sie
        pisze> - ktore otwieraja sie w ilosciach zastraszajacych? A strony, ktore sie
        automatycznie laduja jako domowa? Szczegolnie takie pornograficzne.

        To szok - ale faktycznie nad tym nie sposob zapanowac:(

        Pozdrawiam
    • Gość: jar Re: szok IP: 195.136.33.* 13.08.03, 08:33
      zglosic koniecznie na policje, jest to scigane prawnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka