magiczna_marta 25.05.09, 18:03 Dzieki textowi w Olivii dowiedzialam sie w koncu co mi jest. Teraz zastanawiam sie jak sobie z tym poradzic. Moze byscie cos dziewczyny poradzily. Nie wiem co o sobie napisac. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loiseau Re: Witam sie. 04.06.09, 20:56 Najskuteczniejszą formą pomocy jest dotychczas psychoterapia. Proces radzenia sobie trochę trwa - najczęściej minimum rok, czasem kilka lat. Niemniej, zdecydowanie warto. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś