Dodaj do ulubionych

Witam sie.

25.05.09, 18:03
Dzieki textowi w Olivii dowiedzialam sie w koncu co mi jest.
Teraz zastanawiam sie jak sobie z tym poradzic.
Moze byscie cos dziewczyny poradzily.
Nie wiem co o sobie napisac.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • loiseau Re: Witam sie. 04.06.09, 20:56
      Najskuteczniejszą formą pomocy jest dotychczas psychoterapia.
      Proces radzenia sobie trochę trwa - najczęściej minimum rok, czasem kilka lat.
      Niemniej, zdecydowanie warto.
      Powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka