Dodaj do ulubionych

Sprzedam CELLESSE PHILIPSA

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.04, 20:15
Kupiony w listopadzie w Niemczech, uzyty 1 raz, nie mam glowy ani czasu do
tego typu zabiegow i nie jestem systematyczna, a tego typu aparaty tego
wymagaja. Mam paragon i karte gwarancyjna, aparat ma pare stopni regulacji,
nowiutkie etui, wyglada jak prosto ze sklepu :)
moja cena to 200 zlotych, najchetniej komus z Trojmiasta. Mozliwa tez
wymiana na dobre kosmetyki.
pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Sandra Re: Sprzedam CELLESSE PHILIPSA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.04, 10:38
      podnoszę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka