Gość: Sandra
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.02.04, 20:15
Kupiony w listopadzie w Niemczech, uzyty 1 raz, nie mam glowy ani czasu do
tego typu zabiegow i nie jestem systematyczna, a tego typu aparaty tego
wymagaja. Mam paragon i karte gwarancyjna, aparat ma pare stopni regulacji,
nowiutkie etui, wyglada jak prosto ze sklepu :)
moja cena to 200 zlotych, najchetniej komus z Trojmiasta. Mozliwa tez
wymiana na dobre kosmetyki.
pozdrawiam:)