Dodaj do ulubionych

profesjonalne kosmetyki do włosów

IP: *.alfa / *.alfa-system.pl 20.05.04, 17:21
Czesc:) Piszscie o swoich efekatach po zastosowaniu profesjonalnych
kosmetyków do włosów. Ja obecnie używam odżywki Wella Profesionel Power Mask
i musze powiedzieć że jest cudowna, zniszczone wlosy juz po kilku
zastrosowaniach bardzo sie odzywily i niesamowicie poprawila sie ich
kondycja. Cena - ok. 70 zl. Mam tez pianke do wlosow zniszczonych z Welli i
tez dziala super. To moje dwa cudowne kosmetyki pielegnacyjne do wlosow-efekt
wspanialy! Cena pianki - ok. 60 zl. Polecam:)
Obserwuj wątek
    • ruda_80 Re: profesjonalne kosmetyki do włosów 21.05.04, 10:04
      Je też używam pianki do zniszczonych włosów Welli z serii SP, dokładnie nazywa
      sie to "Emulsja intensywnie regenerująca strukturę włosa (3.2)" i jestem bardzo
      zadowolona z efektów jej działania. Jedak ja za tą piankę płace 32zł, jeśli
      jesteś z Warszawy, to mogę podać Ci adres gdzie płacę tyle z kosmetyki Welli
      (Power Mask kosztuje tam chyba ok. 50 zł)
      • Gość: sniegotka Re: profesjonalne kosmetyki do włosów IP: *.wprost.pl / *.wprost.pl 21.05.04, 10:10
        Ja jestem bardzo zainteresowana tym namiarem!!!

• ruda_80 Re: profesjonalne kosmetyki do włosów 21.05.04, 11:26
          Ok, już tłumaczę. Kupuję te kosmetyki w C.H. Wileńska. Nie pamiętam nazwy tego
          sklepiku, więc wytłumaczę opisowo jak go znaleźć. Wchodząc do Centrum głównym
          wejściem (chyba to jest główne - byłam tam tylko 2 razy i to bardzo się
          spiesząc, więc nie wiem dokładnie) tym na rogu Targowej i Al. Solidarności.
          Więc wchodząc tym wejściem idę prosto a potem skręcam w alejkę w prawo, i w tej
          alejce po prawej stronie jest taki niewielki pawilonik w którym kilka pań robi
          maniciure, i tam też sprzedają kosmetyki do włosów.
          • Gość: sniegotka Re: profesjonalne kosmetyki do włosów IP: *.wprost.pl / *.wprost.pl 21.05.04, 12:33
            Ruda - dziekuje bardzo za namiar, na pewno skorzystam. Co do kosmetykow
            profesjonalnych to mialam ich troche i bez fajerwerkow:
            Kerastase dwa szampony - jeden z Vita cementem do wlosow cienkich - ponizej
            poziomu, do wlosow mieszanych - j.w.
            Matrix odzywka Biolage w sprayu bez splukiwania - zero efektow
            Kerastase - maska Nutrivive do wlosow cienkich - nic mi nie dala
            Kerastase - kuracja w tubkach z Vita ementem - wlasnie jestem w trakcie,
            olsniewajacych rezultatow brak
            Kerastase serum do wlosow z filtrami z serii slonecznej - bardzo fajne, wyraznie
            wygladza i troszke nablyszcza, trzeba uwazac aby nie przesadzic bo wlosy sie
            szybciej przetluszcza
            Alfaparf - szampon z lnem, taki sobie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka