Dodaj do ulubionych

RE-LIPID DAX COSMETICS,HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.244.135.10.mielec135.ptc.pl 23.07.04, 11:40
Prosze powiedzcie mi coś o tym kremie (na dzień a w szczególności na noc;
który lepszy?) bo mam zamiar kupić ale się wacham bo on jest do suchej skóry
a ja mam mieszaną bardzo skłonną do wyprysków.Pomimo to słyszałam ze jest
dobry nawet dla takiego typu skóry jak moja i ze bardzo dobrze odżywia i
wygladza(nawilża?).
Szukam kremu który pomoże mi z przesuszeniami skóry po stosowaniu tych
wszystkich specyfików na syfki,kremy do skóry po dermatozach,kremy
regenerujące i odbudowujące warstwe lipidową,kremy głęboko nawilżające.
Miałam Vichy Termal Fix(dla mnie zadne cudo,po nałozeniu skóra mnie piecze a
po kilku godzinach robi się strasznie swiecąca a miał raczej głęboko
nawilżać) oraz z A-dermy-regenerujące są bardzo dobre(szukam podobnych do
niego bo jest bardzo delikatny i łagodzący).
Mam bardzo problemową skóre na doratek alergiczną, skłonną do alargii i
podrażnień.Błagam pomóżcie mi!!!!
Z góry dziękuję!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: bea Re: RE-LIPID DAX COSMETICS,HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 23.07.04, 12:12
      Czytałam na stronach luskiewnika o kremie retinol witamina A Dax Cosm.- czy to
      jest ten sam krem? Byłam w Rossmanie i takiego kremu nie znalazłam. Natomiast
      były RE-LIPID. Luskiewnik zachwala ten krem przy cerze trądzikowej.
      • Gość: Smallwitch Re: RE-LIPID DAX COSMETICS,HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.244.135.10.mielec135.ptc.pl 23.07.04, 22:28
        Chodzi mi właśnie o kremik Re-lipid, tego z retinolem nie widziałam.Ja też duzo
        o tym re-lipidzie słyszałam ze jest dobry nawet do skóry mieszanej i tłustej
        ale on jest strasznie gęsty prawie jak masło.
        Moze ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?!?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka