amra24
03.08.04, 22:24
Po przeczytaniu tyluuuu pozytywnych opinii na temat kuracji
drozdzowej,postanowilam sama sprobowac!mam cere nie najgorsza,ale moglaby byc
lepsza...tzn.mam czarne wagr na kinolku i sporo grudek,z ktorych czasami
robia sie jakies wypryski.ale i tak moja cera doprowadza mnie do czarnej
rozpaczy!od 2 dni pije te ochydne drozdze,tzn ta zaczarowana miksture.nie
wiem jak dlugo wytrzymam,ale niektore watki zachwalajace ta kuracje utrzymuja
mnie "przy zyciu".Tak wiec Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki,jak bedzie
poprawa to dam znac!
ktos pisal,iz mozna jesc drozdze,zamiast zalewac je wrzatkiem.czy ktos moze
potwierdzic,iz takie jedzenie nie bedzie zle wplywac na zdrowie?
pozdrawiam:))
Ciao!