Dodaj do ulubionych

Drozdze:)))

03.08.04, 22:24
Po przeczytaniu tyluuuu pozytywnych opinii na temat kuracji
drozdzowej,postanowilam sama sprobowac!mam cere nie najgorsza,ale moglaby byc
lepsza...tzn.mam czarne wagr na kinolku i sporo grudek,z ktorych czasami
robia sie jakies wypryski.ale i tak moja cera doprowadza mnie do czarnej
rozpaczy!od 2 dni pije te ochydne drozdze,tzn ta zaczarowana miksture.nie
wiem jak dlugo wytrzymam,ale niektore watki zachwalajace ta kuracje utrzymuja
mnie "przy zyciu".Tak wiec Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki,jak bedzie
poprawa to dam znac!
ktos pisal,iz mozna jesc drozdze,zamiast zalewac je wrzatkiem.czy ktos moze
potwierdzic,iz takie jedzenie nie bedzie zle wplywac na zdrowie?
pozdrawiam:))
Ciao!
Obserwuj wątek
    • Gość: dżaga Re: Drozdze:))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.04, 22:47
      taaa, ja tez slyszalam o tych superdrozdzach, niestety nie bylam wstanie wypic
      pierwszej szklanki, nawet do polowy, chyba nie ma czegos co by smakowalo gorzej
      od tej mixtury- takze zegnaj piekna, idealna cero ;]
      • roksana11 Re: Drozdze:))) 04.08.04, 10:19
        Cześć! Ja piję drożdże od 2 tygodni i już zauważyłam znaczną poprawę, naprawdę!
        Nigdy nie miałam trądziku, jedynie przed okresem wyskakiwały mi pojedyncze
        krostki, niekiedy guzki a później powstawały czerwone plamki - blizny. Nie
        wiem, ale wydaje mi się, że blizny powoli zanikają, jestem właśnie w trakcie
        moich dni płodnych, nie mam żadnych krostek. Zastanawiam się czy drożdże mogą
        być w pewnym sensie kuracją hormonalną:-) A smak drożdży? Polubiłam i już nie
        są takie złe, wręcz przeciwnie, przyzwyczaiłam się...Ponadto na blizny używam
        maści TRIBIOTIC, dwie plamki już całkowicie zniknęły, a być może je rozjaśniło.
        W zasadzie już teraz zaprzestałam używania podkładu, jedynie krem nawilżający.
        Nic nie słyszałam o tym aby jedzenie surowych drożdży źle wpłynęło na organizm,
        ja jem od czasu do czasu i nic złego się nie dzieje.Pozdr.
        • pauli7 Re: Drozdze:))) 04.08.04, 10:25
          czesc
          poczytajcie stare watki na ten temat - ktoras z forumowiczek wyjasniala,
          dlaczego drozdze maja byc zalane wrzatkiem - o ile pamietam chodzi o to, ze
          zabite dostarczaja witamie B (chyba B)a surowe wyzeraja ja z organizmu - trzeba
          wiec je przed spozyciem zabic... wlasnie wrzatkiem
          pozdrawiam
          P
          PS. ja kuracje przeszlam juz dawno, ale polecam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka