savana.26 09.08.04, 19:19 Witam serdecznie i prosze o rady na temat co robicie w momencie gdy samoopalacz po kilku dniach zaczyna schodzic i pozostaja nierownosci na skorze, a czasami zastosowanie pillingu podczas kapieli nie pomaga...Pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KATE Re: gdy samoopalacz zaczyna schodzic...? IP: *.motor.taninet.pl / *.motor.taninet.pl 09.08.04, 21:03 Podnosze gdyz mam podobny problem, kilka dni temu posmarowalam nogi balsamem brazujacym Sopot i teraz mam nozki w pomaranczowe paski, wyglada to okropnie, probowalam peelingu i soku z cytryny i troche pomoglo ale nadal troche zostalo, jak znacie jakies sposoby na pozbycie sie tych przebarwien to piszcie.Pozdrawiam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
savana.26 Re: gdy samoopalacz zaczyna schodzic...? 09.08.04, 21:15 Witam!ja takze przyłaczam sie do prosby kolezanki-napiszcie prosze jak walczyc ze schodzacym samooplaczem bo chcialabym ponownie nalozyc go ale przeciez nie zrobie tego gdy tamten nierownomiernie zszedl! Prosze pomozcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kia Re: gdy samoopalacz zaczyna schodzic...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.04, 22:01 ja radziłam sobie e w ten sposób- nakładałam samoopalacz zanim jeszcze poprzednia warstwa zaczęła widocznie schodzić- podczas toalwty kolotyt sie wyrównuje, no i systematyczne oczyszczanie i piling;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sitc Re: gdy samoopalacz zaczyna schodzic...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 10:24 Jeśli samoopalacz już schodzi i pojawiły się tzw. łatki to jedynym wyjściem jest robić codziennie peeling, poczekać aż zejdzie do końca i dopiero posmarować się na nowo. Żeby tego uniknąć radzę regularnie smarować się samoopalaczem, jak tylko zaczyna blednąć, ale przede wszystkim dość często robić peeling. Ja sama kiedyś się obawiałam że jak zacznę czesto robić peelingi, to dopiero zacznie schodzić na maxa, ale jest wręcz odwrotnie, to zapobiega tworzeniu sie tych nieszczęsnych łatek, sprawdziłam na sobie :-) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
savana.26 Do Sitc:) 10.08.04, 12:11 Witam dziekuje serdecznie za odpowiedz i prosze powiedz mi czy schodzenie samoopalczu tzn czy schodzi w miare rowno czy tez nie zaley takze od marki, jaki samoopalcz byc polecila osobie raczej o jasnej karnacji? Pozdrawiam serdecznie!! Odpowiedz Link Zgłoś
sitc Re: Do Sitc:) 10.08.04, 12:55 Jeśli tak jak pisałam w miarę często będziesz złuszczać martwy naskórek delikatnym peelingiem, kolor będzie schodził raczej równomiernie, tym bardziej jak go odświerzysz nakładając znów samoopalacz. Ja z natury mam super jasną karnację, od dość dawna używam balsamu Sopot Ziaji, stosuje go tak dwa, trzy razy w tygodniu i jestem delikatnie brązowiutka. Kiedyś używałam samoopalacza z Erisa w tubce do twarzy i ciała, efekt dawał mocniejszy niż Sopot, ale bardzo ładny odcień, schodził równomiernie. Gdy będę miała nadmiar gotówki :) pewnie kupię z serii Dior Bronze- ja go nie miałam ale wiele osób bardzo go chwali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate Re:A ja ci polecam... IP: *.motor.taninet.pl / *.motor.taninet.pl 10.08.04, 13:12 Czesc, ja do tej pory tez uzywalam Sopotu(mam bardzo jasna karnacje) ale zrezygnowalam poniewaz robil mi smugi, schodzil nie rownomiernie, kolor byl jakis taki pomaranczowy i okropnie smierdzial, dla mnie po prostu nie do wytrzymania, mialam tez wrazenie ze wysusza mi skore.Przezucilam sie na balsam brazujaco-ujedrniajacy Bielendy i musze powiedziec ze jest on po prostu najlepszy(a przetestowalam juz wiele) :) uzywam go od tygodnia i jestem bardzo zadowolona: zadnych ale to zadnych smug, cialo jest slicznie brazowiutkie (odcien delikatniejszy od Sopotu), nawilzone i gladkie i co dla mnie jest bardzo wazne, wcale nie smierdzi!!! przy nakladaniu pachnie cytrynowo a pozniej nic :) po Sopocie skora miala okropny zapach, nawet po porannym prysznicu mialam wrazenie, ze jeszcze smierdzi.Kosztuje ok 10 zl, zreszta tak jak Sopot wiec mozesz wyprobowac i jeden i drugi i zobaczyc ktory ci nardziej odpowiada.Serdecznie pozdrawiam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yubiri Do Kate IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 10.08.04, 17:24 A czy ten balsam brazujaco ujedrniajacy z Bielendy szybko sie wchłania czy pozostawia tłustą warstwe??????? Odpowiedz Link Zgłoś
keri5 Re: Do Kate 10.08.04, 17:37 Ja też używam bielendy i polecam wszystkim jest tani i naprawdę super, troszkę trzeba czekać aż wsiąknie ale czego nie robi się dla urody?i jak rzadko który samoopalacz nie wyczuwam tego smrodu.polecam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Yubiri Re: Do Kate IP: *.motor.taninet.pl / *.motor.taninet.pl 10.08.04, 18:03 Wchlania sie bardzo szybko, naprawde tylko kilka minut i tak jak keri5 napisala w ogole nie smierdzi :) Polecam!!! Odpowiedz Link Zgłoś