Gość: AgaU IP: *.marymont.pl / *.marymont.pl 19.08.04, 11:37 a co tam wlosy! to tylko pretekst do zalozenia watku. widzialyscie wczoraj?? zloto!!!!!! wiwat mistrzyni! hura! (moderatorze nie usuwaj watku pls) pozdrawiam, aga Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Free ale włosy moglaby miec ciemniejsze :P IP: *.tele2.pl 19.08.04, 11:58 fajnie, fajnie. ja najbardziej lubie jak mazurka grają, dlatego sie ciesze z każdego złota :) Odpowiedz Link Zgłoś