Dodaj do ulubionych

Manicure we Wrocławiu

11.04.02, 22:23
Poszukuje dobrej manicurzystki na pierwsza w zyciu wizyte;-) Do tej pory sama
zajmowalam sie swoimi pazurkami, ale mam ochote na zmiane;-) Nie chce jednak
wycinac skorek (prawie ich nie ma), wiec pozostaje mi chyba tzw. manicure
biologiczny. Polecacie kogos sprawdzonego i dobrego w tym fachu???

Pozdrawiam,
eMka
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka